Skocz do zawartości

Zalety i wady Forum SAT Kuriera


yacgery
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Za bardzo nie wiedziałem gdzie to napisać... Ale pytanie zadam tutaj.

 

Czy sprawiedliwiej jest karać dziecko neostrady, które wszczyna kłótnie i prowokuje innych czy użytkownika z wyższą rangą, który ma znacznie więcej do powiedzenia w sprawach TV Sat i polskich kanałów TV, ale ciągle jest prowokowany jest przez tego pierwszego? Bo ja się pogubiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że chcesz porady, abyś mógł ją zastosować "u siebie" :wink: Wiec ja "u siebie" tak to widzę. Napiszę raz i więcej nie zamierzam i nie będę się wypowiadać w tej sprawie :smile:

Wobec prawa wszyscy są równi. Co rozumiesz przez pojęcie "wyższa ranga" ? Chyba to, że użytkownik taki pisze poprawną polszczyzną, nie obraża innych, nie daje się sprowokować i co za tym idzie, z takiej sytuacji umie wyjść z głową, dając tym samym przykład innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Za bardzo nie wiedziałem gdzie to napisać... Ale pytanie zadam tutaj.

 

Czy sprawiedliwiej jest karać dziecko neostrady, które wszczyna kłótnie i prowokuje innych czy użytkownika z wyższą rangą, który ma znacznie więcej do powiedzenia w sprawach TV Sat i polskich kanałów TV, ale ciągle jest prowokowany jest przez tego pierwszego? Bo ja się pogubiłem.

 

 

Ice weź się wreszcie uspokuj z tym dzieckiem neo...neo... Czytam to forum już od ponad poł roku i widziałem twoje wyczyny z użytkownikiem kamiloooinspektor, golbi_84 i wieloma innymi. Coś jest chyba tu nie tak skoro wszyscy ciebie się czepiają. Czy nie uważasz że powinienies zmienic swoje postępowanie?? Już jedno ostrzeżenie masz... chce więcej?? Nie ma problemu...NABIJAJ DALEJ!!!

 

Tak więc mowię... zastanow sie nad sobą...To że jestes modem na media2 to nie znaczy że możesz tu szalec i czuc się bezkarny...

 

PS: Znam jeszcze sytuacje gdzie użytkownik Ice pokłocił się z pewnym uzytkownikiem na naszym forum.Tak sie akurat zlozyło że ten użytkownik miał konto na media2.pl i bez najmniejszych powodow... ZOSTAŁ ZBANOWANY Jestem pewien że to właśnie ICe go zbanował...

 

 

ICE USPOKUJ SIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co Ci chodzi? Zadałem tylko pytanie bo jestem ciekaw Waszej opinii. Widzę także, że albo tutaj miałeś konto i zostałeś zbanowany (kamilooinspektor zostal zbanowany tutaj przeze mnie, ale wierz mi, że powody były o czym świadczyly twoje PW do mnie). Modem na media2 jestem, ale działam według zasad nałożonych przez admina. Proste. A sformułowanie dzieci-neostrady było, jest i będzie i nie jest to jakieś obrazliwe sformułowanie.

 

PS: Znam jeszcze sytuacje gdzie użytkownik Ice pokłocił się z pewnym uzytkownikiem na naszym forum.Tak sie akurat zlozyło że ten użytkownik miał konto na media2.pl i bez najmniejszych powodow... ZOSTAŁ ZBANOWANY Jestem pewien że to właśnie ICe go zbanował...

 

Oj Kamilooinspektorze... Nie ja Cię wtedy zbanowałem bo jeszcze wtedy nie byłem modem na forum media 2... Na tamtym boardzie miałeś inne konta a na opstatnim nabijałeś równo o czym było dyskutowane wielokrotnie. Nie łatwo się domyśleć, że teraz założyłeś konto aby się czepnąć.

 

To ciekawe, że Ty zostałeś zbanowany a ja nie. Ty zostałeś zbanowany bo łamałeś regulamin. Ostrzeżenie dostałem przez Ciebie i nie ulega to wątpliwości, jednak nie plułem się oto. Ciekawe jest rowniez to, ze nikt jakos wiekszych zastrzezen nie ma, tylko Ci, którzy są zbanowani na tym forum. :D

 

Forum jest od wymiany opinii, zadałem pytanie, chce poznać opinie reszty.

 

* * *

 

Tomku liczyłem na Twoją odpowiedź. Nie zaprzeczam, że racji nie masz, bo masz. Ale czasami jednak ciężko opanować emocje, jednak opcja raportowania istnieje i warto z niej korzystać. Warto jednak czasami spojrzeć na to z inne strony.

 

Spytałem się ogólnie. Ale raczej nie. Nie dotyczy to mnie, ale zauważyłem topic gdzie takie sytuacje mają miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam jeszcze sytuacje gdzie użytkownik Ice pokłocił się z pewnym uzytkownikiem na naszym forum.Tak sie akurat zlozyło że ten użytkownik miał konto na media2.pl i bez najmniejszych powodow... ZOSTAŁ ZBANOWANY Jestem pewien że to właśnie ICe go zbanował...

Jesteś w błędzie. Banowanie na forum Media2 odbywa się akurat zgodnie z regulaminem, a jeśli ktoś go nagminnie łamie, to chcąc lub nie, zostaje blokowany. Nie przypominam sobie aby kiedykolwiek zablokowano jakiegokolwiek użytkownika bez oficjalnego podania konkretnej przyczyny, a wszystko jest odnotowywane na forum prywatnym. Jakoś nie przypominam sobie ogłoszenie zbanowania kogoś z powodu sprzeczek na innym forum, więc takie uwagi zachowaj proszę dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Czu u was tez ciagle wystepuje problem z forum, wyskakuje mi blad musze piec razy odswiezyc strone zeby sie zaladowala strona. :evil:

1cb2fc38ff88b66amed.jpg

 

Sorry jak nie pisze w tym temacie, pierwszy raz pisze w tym dziale. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Uwaga: to co piszę poniżej ma jeden cel: aby forum było lepsze i przyjaźniejsze.

 

Jaki jest sens łączenia przez moderatora dwóch kolejnych moich postów podczas gdy każdy z nich był odpowiedzią do innej osoby, odniesioną do innego "podwątku" i dotyczący innych tematów? Piszę na kilku różnych forach, ale z niczym takim nie miałem do czynienia. Wydaje się to dość dziwne i nieuzasadnione. Rozumiem łączenie postów w tej samej sprawie, np. gdy ktoś zapomniał czegoś dopisać i pisze niepotrzebnie drugi post zamiast edytować ostatni. Ale jeżeli posty dotyczą innych tematów i skierowane są do innych osób, to nie zgadzam się z decyzją moderatora. Moim zdaniem rozdzielone posty o różnych tematach (w jednym wątku) są bardziej czytelne.

 

Poza tym nie podoba mi się również wycinanie cytatów. Ale to inna bajka, o której nie będę się póki co rozpisywać.

 

P.S. Miałem to napisać w temacie, w którym to nastąpiło, ale chyba to jest lepsze miejsce na przedyskutowanie sprawy.

P.P.S. Jeśli jednak moderatorzy pozostaną przy swoim, nie ma problemu - pomęczę się, wezmę relanium i jakoś to przełknę. :lol: Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jeśli panuje porządek, forum jest lepsze i przyjaźniejsze.

Jaki jest sens łączenia przez moderatora dwóch kolejnych moich postów podczas gdy każdy z nich był odpowiedzią do innej osoby, odniesioną do innego "podwątku" i dotyczący innych tematów?
Ma bardzo duży sens. Przejrzyj wypowiedzi innych userów. Każdy w tym samym temacie w jednym poście zawiera jednocześnie nawet kilka różnych podwątków i kierowanych w stronę różnych dyskutujących. Co w tym dziwnego? To jest naturalne - nie wysyłamy pod sobą kilka postów pod rząd.
Moim zdaniem rozdzielone posty o różnych tematach (w jednym wątku) są bardziej czytelne.
To w takim razie oddzielaj jakoś swoje myśli' date=' np. ______________________ i będzie po problemie. Ja często też tak robię, gdy w jednym poście zawieram dwa różne wątki, czy nawet więcej.
Poza tym nie podoba mi się również wycinanie cytatów. Ale to inna bajka, o której nie będę się póki co rozpisywać.
Wycinane są cytaty tylko w przypadkach, gdy cytowany post dotyczy ostatniego wysłanego w temacie, którego zamierzamy skomentować. Po co mam tracić czas na powtórne czytanie czegoś, gdy autor napisał to tuż przed moją wypowiedzią? Przynajmniej jest przejrzyście, a wypowiedzi nie są dublowane. W takich przypadkach dopuszcza się cytowanie tylko części wypowiedzi poprzednika, do której się odnosimy - tak jak ja to zrobiłem w tym poście.
P.S. Miałem to napisać w temacie' date=' w którym to nastąpiło, ale chyba to jest lepsze miejsce na przedyskutowanie sprawy.[/quote'] I pewnie wypowiedź zostałaby usunięta do kosza i powstałoby kolejne nieporozumienie. Dla porządku takie sprawy załatwiamy albo przez PW, albo w miejscu na forum do tego wydzielonym - np. tutaj.
P.P.S. Jeśli jednak moderatorzy pozostaną przy swoim' date=' nie ma problemu - pomęczę się, wezmę relanium i jakoś to przełknę. :lol: Pozdrawiam![/quote'] I będziesz musiał do tego przywyknąć. Forum gromadzi bardzo wielu użytkowników i jakoś nikomu to nie przeszkadza - wręcz przeciwnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Samo zniknie za jakiś czas.

Plus dla Ciebie - wiesz co zbroiłeś i mam nadzieję, że dokładnie zapoznasz się z zasadami panującymi na forum (oraz z magicznymi przyciskami, np. edytuj).

 

Jeszcze takie refleksje.

Najgorzej jak jest "gorący temat" i każdy musi jak najszybciej wyrazić swoją opinię olewając wszelkie zasady... wątek wygląda koszmarnie... nic tylko koszarować i punktować od góry do dołu. ;) Nie wiadomo z której strony się za to wszystko zabrać.

Kolejna sprawa powodująca opad łapek to ciągłe olewanie upomnień i dalej robienie według własnych upodobań. Jest taki jeden, aktywny w dziale Fergusona, pożyteczny osobnik ale jak dalej będzie bezmyślnie cytował albo coś to zaciągne go do kosza i wpier.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co się dzieje na naszym forum to czyste kpiny

bezprawnie dostałem osztrzeżenie

od pitera napisałem co myślę o tym

dostałem bana który cofnął orbita

poprosiłem pitera aby cofnął mi osztrzeżenie

nie odpisał

na forum prywatnym są dowcipy o mnie itd

Obsłudze forum nie zależy już na ludziach

Wszystkie moje propozycje są bagatelizowane

istny cyrk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo przemyślę przywrócenie tego BAN-a... :> Dla dobrego funkcjonowania powinieneś mieć takie jedno ostrzeżenie - dobrze komponuje się z kontem :D Do twarzy Ci z nim. A już dwa byłyby jeszcze lepsze, bo jedno ostrzeżenie czuje się samotne. W parze raźniej :D

Propozycje masz oderwane od rzeczywistości, nierealne do zrealizowania. Mimo wielokrotnych prób przekazania Ci tego w sposób delikatny się nie udało, więc uznałem, że trzeba to przekazać normalnie.

 

PS: Zajmij się czymś produktywnym... Naprawdę. Mi by było szkoda czasu na latanie po forach i IRC-ach :P

 

Nie wiem, czy odpisywanie to był dobry pomysł, mogłem "zbagatelizować" ten post, zobaczymy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@pavl6 Tak za przeproszeniem, ale czy nie dało się już :censored: większego obrazka wkleić w podpis, bo ten który masz:

 

wstazka.jpg

 

jest słabo widoczny, zwłaszcza gdy w którymś wątku na forum napiszesz tylko jedno zdanie :crazy:

 

:? To chyba kolejna wada forum - niektórzy jej użytkownicy potrafiący przegiąć w niektórych momentach, a zwłaszcza teraz w czasie żałoby robiąc z tego wydarzenia jakąś farsę poprzez robienie z tej żałoby jakichś zawodów w kto lepiej, a kto gorzej, kto większe, kto mniejsze itp. itd. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...