Skocz do zawartości

Instalacje i konwertery Unicable/SCR – pytania i odpowiedzi


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.10.2019 o 21:32, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Jest możliwość zakupu oddzielnie czaszy za 39 zł i konwertera Unicable za 69 zł. W przyszłości taka konfiguracja w razie potrzeby ułatwi dołączenie kolejnego sprzętu do jednej anteny poprzez rozgałęziacz sygnału SAT (spliter). To nowszy typ urządzenia, który umożliwia jednoczesne podłączenie różnych konfiguracji dekoderów za pomocą jednego kabla na zewnątrz np. 2x EVOBOX PVR i 4 x EVOBOX LITE.

Witam.

Czy dalej istnieje możliwość zakupu konwertera Unicable ? Jak jest obecnie cena?

Czy istnieje możliwość dokupienia do już zawartej (2 dni temu) umowy z dekoderem Evobox PVR?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, rafale_k napisał:

Witam.

Czy dalej istnieje możliwość zakupu konwertera Unicable ? Jak jest obecnie cena?

Czy istnieje możliwość dokupienia do już zawartej (2 dni temu) umowy z dekoderem Evobox PVR?

 

Tak jak pisze @maks27, jeżeli masz taką możliwość to jest to wyszczególnione w załącznikach do umowy. Koszt tego unicable 2, który polecam to 69 zł.

Ten konwerter unicable 1 taniej.

Masz na zakup 18 miesięcy od dnia przedłużenia umowy, jeżeli jest taka możliwość, a raczej powinna być.

Edytowane przez gonzales
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gonzales napisał:

Tak jak pisze @maks27, jeżeli masz taką możliwość to jest to wyszczególnione w załącznikach do umowy. Koszt tego unicable 2, który polecam to 69 zł.

Ten konwerter unicable 1 taniej.

Masz na zakup 18 miesięcy od dnia przedłużenia umowy, jeżeli jest taka możliwość, a raczej powinna być.

Znalazłem zapis w swojej umowie:

Cytat

WARUNKI OFERTY (część szczegółowa) dla Usługi Telewizja
W ramach Promocji Abonent otrzymuje:
- Uprawnienie do skorzystania z wymiany obecnie posiadanego konwertera w cenie promocyjnej 69 zł, na zasadach określonych w Regulaminie Promocji „Wymiana konwertera w zestawie do odbioru Telewizji satelitarnej w APS”. UWAGA: aby korzystać ze wszystkich funkcji dekodera EVOBOX PVR, konieczne jest dostosowanie instalacji antenowej. Informacje o rekomendowanych instalacjach antenowych dostępne są na www.cyfrowypolsat.pl

Nie mogę znaleźć na stronach CP natomiast regulaminu tej promocji.

Znalazłem  tylko tutaj:

ale co oznacza zapis:

Cytat

Ważne!

 

Kwota 69zł to opłata tylko za montaż konwertera Unicable.

Czyli montaż konwertera zakupionego przeze mnie? Nie bardzo rozumiem.

Edytowane przez rafale_k
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, idziesz do APS i kupujesz za 69 zł konwerter, który potem samodzielnie montujesz (lub monter jeżeli jest dla Ciebie niezbędny, ale to pewnie dodatkowy koszt).

Nie bardzo wiem, czego nie rozumiesz. Możesz kupić konwerter taniej niż na wolnym rynku, bo podpisałeś umowę i operator jako dodatkowy bonus umożliwia Tobie dokonanie takiego zakupu w atrakcyjnej ofercie. Nie szukaj dodatkowych regulaminów promocji, bo wszystko masz już razem z ostatnią umową.

Edytowane przez gonzales
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja miałbym pytanie takie: Jaki konkretnie typ konwertera Unicable II oferuje teraz operator CP w cenie 69 zł i promocji "Uprawnienie do skorzystania z wymiany obecnie posiadanego konwertera w cenie promocyjnej 69 zł, na zasadach określonych w Regulaminie Promocji „Wymiana konwertera w zestawie do odbioru Telewizji satelitarnej w APS”? Czy to jest np.: taki model? IDLU-32UL40-UNBOO-OPP Oczywiście zaprogramowany po kanałach CP?

f117157a4bc490d22dbe25deed16

 

Edytowane przez Barti
Poprawiono pozycję obrazka w poście. Obrazki najlepiej jest zamieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok niej. Poprawia to znacznie czytelność postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pytanie. Mam konwerter unicable. 1 złote i 3 zwykle łącza. Złote mam rozgałęzione na 2 dekodery Evobox Lite i ustawione "Konwerter SCR" i wybrane "Dekoder 3" i "Dekoder 4" - jakość sygnału 82% na obu. Evobox PVR nie mogę ustawić. Tam mam jeden kabel. Działa, jak ustawię "Uniwersalny" i jakość sygnału 65%. Jak wybiorę SCR i "Dekoder 2" to jakość jest 85%, ale przerywa obraz i nie ma wszystkich kanałów. Jak to ustawić?

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Witam, ma takie pytanie kupiłem w Cyfrowym Polsacie konwerter unicable poprzez infolinię i dziś mi ten konwerter przyszedł i okazało się przyszedł pojedyczy, a potrzebuję podwójnego bo mam dwa dekodery i mam pytanie czy wymienić ten konwerter na podwójny czy lepiej kupić rozgałęźnik do konwertera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po podłączeniu rozgałęźnika  do konwertera będę miał w

Evobox PVR możliwość nagrywania na wszystkich kanałach i nie będzie utraty sygnału i gdzie lepszy kupić taki rozgałęźnik na allegro czy lepiej gdzie indziej np. na hollex i bardzo szybko odpowiedź bo należy mi na czasie?

Edytowane przez stefan85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stefan85

Swój pierwszy rozgałęźnik kupiłem na hollex, może miałem pecha bo padł mi po miesiącu. Zależało mi na czasie i zakupiłem drugi w lokalnej PSB Mrówce na dziale z antenami, działa od pół roku po dziś dzień. Także to bez znaczenia gdzie takowy kupisz, liczy się fart :) Nie stracisz w Evobox PVR możliwości nagrywania trzech kanałów jednocześnie, w konfiguracji Ci jednak nie pomogę bo nie mam tego dekodera.

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zauważyłem że ten konwerter ma jedno wejście srebne, a nie złote i żeby możliwość nagrywania na wszystkich kanałach to muszę kupić rozgałęźnik i drugi kabel antenowy do EVOBOX PVR i mam pytanie co lepiej zrobić odesłać ten konwerter i kupić inny konwerter unicable czy lepiej kupić rozgałęźnik i drugi kabel antenowy do dekodera EVOBOX PVR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...