Skocz do zawartości

Strong 6860


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Kiedy będzie udostępniony nowy soft do tego modelu? cyfra nadal go rozprowadza więc powinien być.Przeczytałem cały wątek i ostatnia zmiana oprogramowania była w kwietniu 2008 !!!

Obawiam się, że to tuner jednej aktualizacji.

 

nie wiem jak ustawić wyskakuje mi jakaś obca satelita zamiast te kanaly dostępne na cyfrze podajcei mi instrukcje jak wybierać :>

Klawiszem SAT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj próbowałem włączyć napisy na TVN 7 udało się potem przełączyłem na CANAL + i tu już na obraz czekałem kilka minut następnie znów zmieniłem stacje ale obrazu już nie ujrzałem był tylko dźwięk. Wkurzyłem się. Pomogło dopiero wyłączenie dekodera z zasilania wyjąłem karte włożyłem ponownie odpalam dekoder i wszystko jest na swoim miejscu. Czy u was też występuje ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Witam,

potrzebna mi Wasza pomoc. Mam ww. dekoder, który do tej pory działał w Cyfrze +. Teraz mamy nc+ i multiroom i chcemy do kolejnego tv podłączyć Stronga. Zanim podłączyłam do niego antenę miał zapisaną listę kanałów z C+, po podłączeniu kabla lista zniknęła i wczytała się lista z Hotbird, ale kanały nie działają. Antena oczywiście jest ustawiona prawidłowo, bo na pozostałych tv działa. Aktualizacja jest nie możliwa, bo dekoder pokazuje, że ma najnowszą wersję zgodną z podaną na stronie nc+. Myślę, że problem tkwi w tym, że na ustawieniu Hotbird nie ma opcji automatycznego wyszukiwania kanałów, na Astrze się da, ale jest to oczywiście bezcelowe ze względu na ustawienie talerza. Bardzo będę wdzięczna za podpowiedź jak można by było rozwiązać ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Cześ Forumowicze!

Mam do Was serdeczną prośbę - mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie pomóc.

Nakierowałem antenę na Hotbirda, poziom i jakośc sygnału są na odpowiednim poziomie, ale problem powstaje przy wyszukiwaniu kanałów.

Zamiast kanałów, które są w NC+ znajduje mi koło 90 programów ogólnosatelitarnych, z czego większośc jest zakodowana, a te odkodowane wyglądają mi na tureckie, lub coś w tym stylu.

Czy ktoś miał podobny problem? I jeżeli tak, to czy jesteście w stanie mi pomóc?

Dziękuję z góry i pozdrawiam

Edytowane przez Barti
Połączono wątki. W niniejszym dziale forum jest już wątek o dekoderze Strong od dawnej CYFRY+.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbierałem do tej pory dobrze NC+ - antena jest na działce letniskowej i podejrzewam, że coś się tam musiało zruszyć, więc poprawiłem ustawienie fizyczne i "złapało" w końcu antenę. Ustawienia LNB podałem wedle instrukcji z NC+ dostępna tutaj: https://cyfraplus.pl/files/C__instr_STRONG_SRT_6860_VI10.pdf

Czy coś się zmieniło w ustawieniach LNB i użyć tych z podanego przez Ciebie tematu?

Dzięki serdecznie za odpowiedź

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś widocznie dawno go nie włączać, w październiku ub. roku nastąpiło przełączenie transporterów z DVB-S na DVB-S2, a ten tuner tego standardu nie odbiera, dlatego nie masz większości kanałów. Jedyne co pozostaje to wymiana odbiornika na nowy model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...