Skocz do zawartości

Strong 6860


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaaktualizować nie można przy podłaczeniu LNB1 ( jest nie podłaczony) LNB2-Hotbird, LNB3-Astra1, LNB4-Astra2. Oczywiście ustawienia LNB skonfigurowane są poprawnie. LNB1 jest nie używany. Nie wiem czy to jest istotne ale EPG Canal+ jest tylko na 2 pozycje programu aktualnie to co leci i następna pozycja programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minusem na pewno jest informacja na temat tego odbiornika wprost od operatora. Odpowiedź na maila z listą błędów dokumentnie mnie rozwaliła:

Szanowny Panie,

 

Dziękuję za przesłane informacje. Wyjaśniam, iż większość z przedstawionych problemów jest nam znana. Cały czas trwają prace nad umożliwieniem poprawnego działania wszystkich funkcji.

 

Ufam, iż powyższe wyjaśnienia przyjmie Pan ze zrozumieniem.

 

Pominąłem dane osobowe odpowiadającego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a u mnie problem jest następujący i wydaje mi się ze to wina stronga mianowicie, ok 3 miesiace wszystko było ok programy odbierały ładnie za sygnełem prawie 10/10 i jakością tak samo i nadal tak jest oprocz national geografik który mi sie strasznie zacina a jakosc jest na czerwonym pasku - a do niedawna bylo super :(. Już nie wiem co kombinować bo nic nie pomaga ? może macie jakieś pomysły co zrobić aby polepszysz jakośc national geografik - reszta kanałów jest ok.

co robiłem:

1. ruszałem anteną na ustawionym programie national g.

2. Od nowa wyszukiwałem kanałów.

 

z góry dziękuje za pomoc

 

Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam !

 

Od pewnego czasu gdy na dekoderze ustawię godzinę np : 20:00 i uruchomię sprzęt ponownie to dekoder wskazuje dwie godziny wstecz czyli 18:00 i tak cały czas !

 

. . . a i jeszcze jedno ;] [EPG]

 

Dlaczego tylko na programie FTA ( POLSAT 2) EPG chodzi poprawnie ? Na reszcie kanałów wystepuje informacja (BRAK INFORMACJI O TYM KANALE) lub tylko to co aktualnie leci ;[

 

Z góry thxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że jutro lub za tydzień możemy ujrzeć software 7.16.13

4 kwietnia był w piątek, ale ostatnio poprawkę pobierałem w środę. Zatem dzień tygodnia nie jest regułą. Ciekawi mnie MHW wydaniu Stronga. Przecież pilot nie ma wielu przycisków znanych z Mediasatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja przesunięta na połowę września. Operator tłumaczy przesunięcie potrzebą bardzo szczegółowych testów.

 

Tak jak już pisałem w jakimś temacie, z moich informacji wynika, że Strongi NIE będą posiadały MediaHighWay.

Jesteś znany z nienawiści do tych odbiorników, więc Twoje zdanie nie jest nic warte.

 

@macio20 Nowe oprogramowanie może to poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem coś jeszcze - jak już wczyta to EPG na TVN, to za nic nie da się go przesunąć, mogę przeczytać tylko to, co jest (wyświetla się) na ekranie. Jest to trochę denerwujące, bo jak już czytam "(..)Gdzie udają się do Nowego Jorku i robią tam[tutaj tekst się ucina]" to chciałbym wiedzieć co jest dalej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Aktualizacja przesunięta na połowę września. Operator tłumaczy przesunięcie potrzebą bardzo szczegółowych testów.

 

Tak jak już pisałem w jakimś temacie, z moich informacji wynika, że Strongi NIE będą posiadały MediaHighWay.

Jesteś znany z nienawiści do tych odbiorników, więc Twoje zdanie nie jest nic warte.

 

@macio20 Nowe oprogramowanie może to poprawi.

 

To tak jak moje zdanie nic nie znaczy w przypadku Fergusonów... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja mam jeszcze taki problem, że na paczce TVP i TVN obraz rozciąga się do dziwnej rozdzielczości ;/ ucina górę i dół ;/ mam telewizor LCD Panasonic 32'. Pomaga zmiana ustawienia w TV ale tylko na chwilkę. Na innym TV innej marki jest wręcz identycznie. Czy możliwe by była to wina STRONGA ?? Z dekoderem SAGEM oba TV radzą sobie bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem jak vabasto12. Na niektórych kanałach / TVPInfo, TVN najczęściej, ale też na innych / format obrazu zmienia się jak w kalejdoskopie - 16:9, 14:9, 21:9, mimo że w Strongu jest ustawiona opcja 16:9, a w telewizorze - format automatyczny. Nic nie daje przełączanie na inne opcje, tj. 4:3 i 4:3 letterbox - to samo. Posiadam Philipsa kinskopowego16:9 32PW9616/01. Ponadto zauważyłem problem z rozciąganiem obrazu ponad miarę na kanałach Canal+, na programach nienadawanych w formacie 16:9. Inne problemy to : fatalne działanie funkcji subtitles - na zgłoszony problem otrzymałem miesiąc gratis HBO; nie wspominam o przycisku "back" i EPG. Nie miałem tych wszystkich problemów z tunerem Thomson TS4 i wcześniej z Mediasatem. Miejmy tylko nadzieję, że nowy soft naprawi to wszystko. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...