Skocz do zawartości

Polskie kanały TV za granicą przez internet.


tadzia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Kolegów.

Potrzebuję zorganizować dostęp do TV tz, polskojęzyczny  poprzez internet.

Zesłanie na kilka miesięcy do Hiszpanii. Zaczynam od 0. Laptop się kupi. Kabel HDMI aby podłączyć go do TV też.

Tylko który usługodawca udostępnia takie treści? Legalnie, oczywiście odpłatnie. Z jakiej sieci korzystać miejscowej

czy roaming z Polski? Do laptopa potrzebny będzie router? Tam TV  z sat tylko "miejscowa" WiFi może będzie na 50%

Tanie toto nie będzie ja wiem. Ja to potrzebuję "zgrać" to tutaj bo osoba wyjeżdżająca  tego na miejscu nie przeskoczy.

Jeżeli jakieś informacje nie mogą przejść przez forum to może pw.

Z góry dziękuję za wszelkie porady i sugestie.

tadzia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IPLA za granicą jest mocno ograniczona. Działa na pewno Polsat 1 International i Polsat News.

TVP Vod nie działa. Można chyba tylko oglądać stream TVP Info i TVP Regionalna.

Można spróbować się bawić w VPN, aby oglądać jak w Polsce.

Na moim smart tv z androidem aplikacja TVP Vod działa bez problemu. (IP UK)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. 1 Kwiecień-wiadomo co to za dzień.

W związku ze zniesieniem ograniczeń w ramach UE Ipla TV chyba będzie dostępna w wielu krajach.

Jestem nabywcą tej usługi ale jak sprawdzić czy pakiet TV też działa bez dekodera? Co trzeba wykonać aby to ruszyło?

Obecny poziom technologiczny trochę mnie przerasta. i dlatego jak któryś z Kolegów znalazł by chwilę aby łopatologicznie

opisać krok po kroku jak to uruchomić będę bardzo wdzięczny.

Chciałbym na PC to odpalić i przesłać kody dostępu do Hiszpanii.Może zadziała.

Tak przy okazji jak przejść z tabletu na tv?

Wdzięczny za pomoc. Pozdrawia.

tadzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IPLA za granicą jest mocno ograniczona. Działa na pewno Polsat 1 International i Polsat News.

TVP Vod nie działa. Można chyba tylko oglądać stream TVP Info i TVP Regionalna.

Można spróbować się bawić w VPN, aby oglądać jak w Polsce.

Co do Polsatu 1 to wymagany jest jakiś klucz aktywacyjny :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda w Polsce 

Witam, 

informuję, że platforma nc+ działa w oparciu o przepisy prawa. Dostęp do serwisów online nc+ przyznawany jest w oparciu o kryteria weryfikacji zdefiniowane w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/1128. Jeśli chce Pan korzystać z nc+go podczas czasowego pobytu za granicą proszę o przesłanie dokumentów potwierdzających zamieszkanie na terenie Polski np. rachunek za energię elektryczną, rachunek za usługi telekomunikacyjne, rachunek za gaz.

 

Nie wspomnę że to po 3 wysłanych emailach z prośbą o wyjaśnienie braku dostępu...

 

a tak wygląda email od Sky ...na dzień dobry dziś.. Great news – going away doesn't have to mean missing out on your favourite shows. You can now watch Sky TV anywhere in the EU, using all of your Sky apps. Whether you're on holiday or travelling for work, enjoy the TV you love when you're abroad, at no extra cost.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...