Jump to content

Gry i konsole – PlayStation 4/PRO (PS4/PS4 PRO)

Recommended Posts

A co tutaj jest do testowania? Płacisz, pobierasz, grasz. Proste jak konstrukcja cepa. Wybitnych gier też tam nie ma. Co najwyżej parę bardzo dobrych (Unrvael, Titanfall 2), które i tak są dostępne za grosze, parę dobrych i średniaków oraz cała masa tasiemców od EA SPORTS. Zresztą jak na EA przystało.

• Haha 1
  • 1 month later...
  • 2 months later...

mam takie nietypowe pytanie czy rozwiązał już ktoś problem z podłączeniem ps4 pro do funbox 3.0  po wifi 5ghz coś mnie blokuje na switchu( oby nie kabel pod podłogą):D i chciałem podłączyć ps4 d wifi o 5ghz  ale się nie da więc szybkie zapytanie do wójka google a tam niespodzianka bo okazuje się że nie tylko ja mam . taki problem  https://nasz.orange.pl/t5/Gry-online/FunBox-3-0-problem-z-WiFi-5GHz-na-PS4-Pro-Playstation-4-Pro/td-p/110716 
..... a wczoraj byli panowie i podpinali........ tylko zapomnieli wspomnieć o takim drobnym problemie.....

• 3 weeks later...

Sony podczas swojej konferencji na CES 2020 zaprezentowało oficjalne logo PlayStation 5.

h06sPA7.jpg

Sony ponownie potwierdziło również nadchodzące możliwości, które pojawią się w PS5.

PzxqCoa.jpg

Nie zapomniano oczywiście też o obecnej generacji, dla której przedstawiono najnowsze dane.

yzLB6pM.jpg

37 minut temu, Emil.1603 napisał:

Piękne logo? Co w nim pięknego? Zmienili cyferkę i to wszystko.

Widzisz..Ty nie rozumiesz ;)

• 2 months later...

Założyłem konto PS UK na PS4 PRO do tego aktywowałem usługę Playstation Now i dzięki temu pobieram :

• Wolfenstein II: The New Colossus
  • Shadow of the Tomb Raider
  • Leo's Fortune
  • LEGO Worlds
Trial 7 dni, ale chyba sobie na miesiac subkrybuje usługę Trochę gier jest w tej usłudze.  :)

To fajnie, że pobierasz. A będziesz w ogóle grać? Zasubskrybujesz, aby mieć kolejną usługę do poch[beep]a się czy może namiętnie skorzystasz w ramach korona-tygodnia? ;)

• Upvote 1
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Warto kupić PS4 Slim z dyskiem 500GB za 899 złotych czy lepiej dołożyć i kupić PS4 Pro?

Posted (edited)

I chyba poczekam i na Gwiazdkę sobie zakupię PS5 🙂

Edited by Jax

Gry w usłudze PS NOW oferta na maj już są dostępne do pobrania.

W tym miesiącu dostaliśmy

• The Evil Within 2
  • Rainbow Six Siege
  • Get Even

20200505191559.jpg