Jump to content
kingofsouth

Gry i konsole – PlayStation 4/PRO (PS4/PS4 PRO)

Recommended Posts

W dniu 8.03.2019 o 18:10, korni007 napisał:

Łatają konsole jak tylko się da bo ich już pewne grupy gonią :D i znajdują luki. Wg mnie to bez sensu, wkoncu soft ps4 będzie całkowicie rozpruty i pozwoli uruchamiać gry z ISO. Podobnie było z ps3. Ps4 skończy tak samo

Bez sensu??

Nie walczył byś ze złodziejami, którzy próbują Cię okraść??

Wiadomo że kiedyś PS4 padnie ale wtedy już będzie raczej PS5.

I tak brawa dla nich że ta generacja oparła się tak długo złodziejstwu.

• Upvote 2

"Plants vs. Zombies Garden Warfare 2: Edycja Deluxe" cena 33 zł w PS Store. Opłaca się ?  :D 

Dla Ciebie nie, bo to jest gra przede wszystkim multiplayerowa. Niby jest tam singiel, ale tylko jako doczepka i samouczek, w którym bijemy się z botami i tyle.

Na ciebie zawsze mogę liczyć. Czekam na więcej twoich cennych rad. 

Gra została przeze mnie zakupiona wczoraj. Córce się podoba.   :D

Sam mówiłeś, że nie lubisz gier multiplayerowych, więc na tym się opierałem.

Dzisiaj zakupiłem grę Knack 2. Przeszedłem pierwszą część, to teraz czas na drugą. :D

Knack2.jpg

W poniedziałek swoją premierę miał pierwszy epizod nowego programu poświęconego nowościom dla PlayStation 4 oraz PlayStation VR – State of Play. Oczywiście każda ogarnięta osoba wiedziała, że nie było co oczekiwać wielkich zapowiedzi, ale to co pokazano to jeden wielki niedosyt i trochę rozczarowanie. To była właściwie reklama PSVR na przemian z paroma innymi grami. Ale po kolei…

• Marvel’s Iron Man VR | Camouflaj / Sony Interactive Entertainment | 2019 | klik

Crash™ Team Racing Nitro-Fueled | Beenox / Activision | 21 czerwca 2019 | ekskluzywny kontent dla PS4

• No Man’s Sky: Beyond | Hello Games | lato 2019 | pełne wsparcie dla PlayStation VR (oraz SteamVR)

ReadySet Heroes | Robot Entertainment / Sony Interactive Entertainment | 2019 | PlayStation console timed exclusive

• Blood & Truth (VR) | SIE London Studio / Sony Interactive Entertainment | 28 maja 2019 | klik

• Mini-Mech Mayhem® | FuturLab / Sony Interactive Entertainment | 18 czerwca 2019

Jupiter & Mars | Tantalus, Wicked Witch / Tigertron | 22 kwietnia 2019

Falcon Age | Outerloop Games | 9 kwietnia 2019

Trover Saves the Universe | Squanch Games | 31 maja 2019

Everybody's Golf VR | Clap Hanz, JAPAN Studio / Sony Interactive Entertainment | 21 maja 2019

Table of Tales | Tin Man Games | 16 kwietnia 2019

Vacation Simulator | Owlchemy Labs | 18 czerwca 2019

Observation | No Code / Devolver Digital | 21 maja 2019 | również na PC

Five Nights at Freddy’s VR: Help Wanted | Steel Wool Studios | wiosna 2019

Concrete Genie | PixelOpus / Sony Interactive Entertainment | jesień 2019 | gra będzie oferować tryb VR

Days Gone | Bend Studio / Sony Interactive Entertainment | 26 kwietnia 2019

• Mortal Kombat 11 | NetherRealm Studios / Warner Bros. Interactive Entertainment | 23 kwietnia 2019

Sądząc po łapkach na YouTube'ie, to odbiór przez społeczność też jest bardzo mieszany. Większości zdecydowanie ten odcinek nie za bardzo się spodobał. Całość poniżej.

Posted (edited)

Pojawiło się nowe oprogramowanie dla PS4 - 6.51 (Poprawa stabilności systemu). :)

Edited by andrzejgratis

Doradźcie.Co lepsze?

Watch Dogs 2 - Edycja Deluxe za 51 zł , czy też The Last of Us Remastered za 59 zł.

Nie mogę się zdecydować :D

Od jutra będzie można zmienić PSN Online ID! W końcu, po tylu latach. Jednak jest pewne ale. Przy niektórych grach ta zmiana może powodować problemy, jak np. widoczność poprzedniej nazwy w statusach, utrata postępów, zapisów gry czy danych w leaderboardach, niektóre elementy gier czy aplikacji mogą nie działać poprawnie, utrata dostępu do zakupionych treści (np. add-onsy za cyfrową walutę). Szczegóły, wraz z listami gier, znajdziecie tutaj.

17 godzin temu, misieq napisał:

Zdecydowanie TLoU.

Gra zakupiona. Dzięki za pomoc. :D

Szykuje się na max 3 tyś PLN.  8)

Kto wie może to będzie między 2500- 3 tyś.

Ja płaciłem w dniu premiery PS3 2,4 tyś także jak będzie kosztowało PS5 trochę więcej niż XBOX ONE X w dniu premiery i będzie miało nośnik UHD 4K to jestem w stanie dopłacić parę stów :)

23 minuty temu, Emil.1603 napisał:

$499 co najmniej.

Bardzo przystępna cena.  :)

Coś mi się wydaje że w dniu premiery konsola PS5 będzie kosztować z 3 tyś plus jakieś dodatki na start :) 

Wychodziłoby w zaokrągleniu sklepowym jakieś 2,200 zł po przeliczeniu z euro (z dolara nigdy się nie przelicza!) + może jakieś podatki jeszcze doliczone.

Obecnie będzie się toczyła walka o to aby zaprezentować pełną specyfikację jak najpóźniej i wydać sprzęt jak najwcześniej. Sony coś tam już puściło, ale to wciąż są tylko ogólniki, z których ciężko cokolwiek wywnioskować.

PS5 ma mieć wsteczną kompatybilność to pojawia się pytanie. Czy posiadając konto na PS4 i mając gry zakupione online , będą mógł je ściągnąć na PS5? :D

Jeżeli tak nie bedzie, to się skompromitują.

• Upvote 1

@Pawop, mam nadzieję że tak będzie,  bo mam około 30 gier zakupionych cyfrowo i takie hity jak " Horizon  Zero Dawn", "Gran Turismo Sport" , "Injustice 2" , " God of War" , " Uncharted" z miłą chęcią odpale na PS5.  

Sporo pieniędzy w kieszeni by pozostało. ;)