Skocz do zawartości

Gry i konsole – PlayStation 4/PRO (PS4/PS4 PRO)


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie w GTAV, a w GTA Online. GTAV nigdy nie dostało żadnego DLC. Jedynie początkowo dodawano drobne rzeczy jak samochody, bronie, ubranka i inne. Ale zapowiedzianego w grudniu 2013 r. rozszerzenia fabularnego jak nie było tak nie ma. Owszem, jest to pewien fenomen. Ponad 100 mln sprzedanych egzemplarzy w ponad 5 lat to jest sukces. Ale z drugiej strony to jest też chore. Mam na myśli społeczność, bo nie raz nie da się normalnie grać, czy to jakie dziwactwa powprowadzono. Mam nadzieję, że kolejna odsłona nie będzie taka gimbusiarska, a bardziej dojrzała i realistyczna (jak np. GTAIV czy teraz Red Dead Redemption II). Ale bardziej liczę na to, że następną nową grą od R* będzie coś innego, a nie GTA, np. Bully.

 

Jak i też nie zaczęło się od tego, bo mikropłatności są o wiele starsze od GTAV/GTA Online. Najpierw zaczęły się pojawiać w bzdurach na urządzeniach mobilnych czy wszelakich grach free-to-play/freemium i wydawcy zaczęli to wprowadzać do większych gier, za które płacimy pełną cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Grudniowa aktualizacja 1.31  "Gran Turismo Sport"  :D

Gramy 8)

 

 

 

 

7 nowych samochodów:

・BMW M3 Coupé ‘07
・Chevrolet Corvette Sting Ray Sport Coupe (C2) ‘63
・Ferrari F50 ‘95
・Greddy Fugu Z
・McLaren P1 GTR ‘16
・Pontiac Firebird Trans Am ’78 *
・Tesla Motors Model S Signature Performance ‘1

 

Nowe tory:

 

・Tokyo Expressway – południowa pętla zewnętrzna
・Tokyo Expressway – południowa pętla wewnętrzna

 

Gran-Turismo-SPORT-20181205082151.jpg

 

Gran-Turismo-SPORT-20181205082201.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość kingofsouth

Przed pobieraniem , jak akceptujesz to jest informacja co wnosi aktualizacja. Być może przeoczyłeś to. ;)

Co nie zmienia faktu, ze aktualizacja nic nie wnosi. Od nowego roku ma być już dla wszystkich możliwość zmiany nazwy użytkownika.

Do tej pory jest to w fazie testów dla wybrańców.

Edit:

@andrzejgratis, właśnie sobie zakupiłem na PS Store USA grę "Mortal Kombat XL" za 5 dolarów :jupi:

 

20181213163359.jpg

 

Gra już na ściągnięta. :D

 

20181213165800.jpg

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andrzejgratis, cena za Battlefielda V już spada (np. cyfrówkę można dostać za jakieś ok. 100 zł w tureckim Microsoft Store na Xbox One). Natomiast na jakąś porządną obniżkę ceny dla Red Dead Redemption II nie licz. Jak już kupować, to bez różnicy czy teraz czy za tydzień. Gra i tak spokojnie starcza na przynajmniej kilkadziesiąt godzin. Zakup wart tych 250 zł bodajże.

 

@Globus903, poczytaj sobie ten wątek lub drugi o grach i konsolach. Było o tym wspominane dlaczego. Na pewno nie będzie to działało tak pięknie i płynnie jak w przypadku zmiany GamerTaga na Xbox Live. Bardziej skomplikowana i idiotyczna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
5 godzin temu, andrzejgratis napisał:

 

Jeśli chodzi o gry, to w tym miesiącu planuję kupić Red Dead Redemption 2 lub Battlefield V. Mam nadzieję, że bliżej świąt cena nieco spadnie...

Sprawdzę z ciekawosci ile kosztuje w PS Store USA. Kto wie, moze sobie kupię :)

Wiem, już jedno dzisiaj "Need For Speed -Payback" kupuje :)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Emil.1603 napisał:

@andrzejgratis, cena za Battlefielda V już spada (np. cyfrówkę można dostać za jakieś ok. 100 zł w tureckim Microsoft Store na Xbox One). Natomiast na jakąś porządną obniżkę ceny dla Red Dead Redemption II nie licz. Jak już kupować, to bez różnicy czy teraz czy za tydzień. Gra i tak spokojnie starcza na przynajmniej kilkadziesiąt godzin. Zakup wart tych 250 zł bodajże.

 

@Globus903, poczytaj sobie ten wątek lub drugi o grach i konsolach. Było o tym wspominane dlaczego. Na pewno nie będzie to działało tak pięknie i płynnie jak w przypadku zmiany GamerTaga na Xbox Live. Bardziej skomplikowana i idiotyczna sprawa.

Czytałem, na początku na pewno będzie ciężko, ale jak ogarną infrastrukture sieciową połączoną z trofeami to będzie dobrze, długie testy przed nimi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak nie ten sam Need for Speed co kiedyś. EA tylko niszczy tę markę. Jak wiele innych. Mi się udało dorwać cyfrowo kodzik do tej samej wersji podczas Prime Day na Amazonie za jedynie £0.00, czyli cena idealna. Do tego jeszcze jest w EA Access to tym bardziej.

 

.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jeszcze z nimi było dobrze. Ale od wielu lat jest coraz gorzej. Nie bez powodu bywali często na 1. miejscu wśród najgorszych firm w USA. Szkoda, że tego nie brali na serio, a jazdy z Battlefrontem II wpłynęły już znacząco na pewne podejście do sprawy. Na tyle, że niektórzy rządy państw na świecie zajęły się tematem lootboksów, np. Belgia.

 

Do remasterów Command & Conquer oraz Command & Conquer: Red Alert zgarnęli ludzi, którzy stworzyli te gry w Westwood Studios, które zostało przejęte przez EA i zamknięte przez EA. Ciekawe, jak się obie strony muszą teraz czuć pracując przy tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2018 o 21:09, kingofsouth napisał:
NFS Payback wersja Deluxe właśnie została zakupiona. Jest już grane.

Grałem w to, strasznie nudne.

 

13 godzin temu, Globus903 napisał:
EA to nigdy nie była poważna firma. Ja sobie obiecałem, że żadnej gry już od nich nie kupię na razie.

Aha, działanie w stylu zrobię mamie ma złość i odmrożę sobie uszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Battlefieldzie V to zadziałało. Sprzedaż podobno jest niższa, cena już spada i była też niska przed premierą. Usunięcie premium passa może było dobrą akcją, ale i tak zawartość w premierę była nie duża, a kolejne aktualizacje będą rozwlekane w czasie, jak np. tryb battle royale (potrzebny bardzo, naprawdę) dopiero w marcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony wzięło się za przebudowę PlayStation Store, wprowadzano możliwość zmiany regionu, na razie można zmieniać tylko na państwa na terenie Unii Europejskiej ale z czasem się to pewnie zmieni. 

5 godzin temu, Pawop napisał:

Grałem w to, strasznie nudneAha, działanie w stylu zrobie mamie ma złość i odmrożę sobie uszy emoji2.png

Skoro nie podobają mi się ich produkcję to nie kupuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...