Skocz do zawartości

Katalog Hollex


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak - tylko tyle i trzeba czekać na katalog. W treści SMS-a musi być podany pełny adres, oraz imię i nazwisko, oczywiście wszystko bez polskich znaków diaktrycznych. Katalogi wysyłamy zwykle co dwa tygodnie masowo do wszystkich, którzy przysłali SMS-y w tym czasie SMS-y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Witam

Chciałbym spytać, kiedy ukaże się nowy Katalog produktów sklepu 'Hollex sat'. Ten który posiadam jest od 23.06, czy jest jeszcze aktualny?

Przeprzaszam, że tu napisałem ale chyba za barzdzo się spieszyłem, zamiast znaleść prawidłowy temat :cry:

PawelU1981

Przeniosłem post do odpowiedniego tematu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalog jest planowany na wrzesień, przy czym jeśli się uda, to tym razem będzie on trochę większy niż dotychczas - możliwe, że trafi do niego część tabel z obecnego drukowanego SAT Kuriera, być może także będą jakieś dodatkowe teksty do poczytania... ale to wszystko jest w trakcie ustaleń, więc zobaczymy. Jeśli nie będzie rozbudowany, to standardowy - w każdym razie planowany jest na wrzesień. Ten obecny oczywiście już trochę się przeterminował - ceny spadają tak szybko, że katalog musielibyśmy drukować conajmniej co tydzień - nie ma tygodnia, żeby cena czegoś nie poszła w dół lub żeby nie pojawił się jakiś nowy produkt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

.pdf łatwiej by było aktualizować i można go od razu zamieścić na stronie głównej sklepu hollex. Żeby było opłacalne jego wydawanie w tej wersji, można też ustalić dostęp do niego poprzez wysłanie smsa, np. 2.44 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W niedzielę napisałem e-maila do sklepu Hollex, w sprawie nowego katalogu produktów ( kiedy się ukaże) .

Otrzymałem odpowiedz:

Teraz bedzie wydawany katalog Hollex.pl razem z nowym magazynem o nazwie

Digi-tv.pl - do konca roku gratis.

Prosze jednak poczekać- cierpliwości.

A czy ten magazyn Digi-tv będzie do kupienia również w kioskach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Z Digi-TV sytuacja jest taka, że numer 1/2009 otrzymały także osoby, które:

- wysyłały SMS-y na katalog, a zabrakło Digi-TV 1/2008

- zaszczyciły wystawę SAT Krak 2008 (tu mała uwaga - nie wszyscy, jedynie grupa, która brała udział w losowaniach i ich losy ocalały ;) )

- korzystały z usług sklepu ze sprzętem satelitarnym Hollex (hollex.pl) w okresie listopad 2008 i późniejszym.

 

Było więc sporo możliwości załapania się na 1/2009 za friko (jednak ;) ) i grupa obdarowanych z tego co mi wiadomo jest (jednak ;) ) dość duża ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@tomekb1976 tu nie chodzi o to, że jestem nie zadowolony i na pewno Ci go nie odeślę. :wink: Tylko byłem ciekaw dlaczego go dostałem skoro nie zamawiałem, a cena na nim widniejąca to aż 10 zł!!! Może później by przyszli jacyś windykatorzy z pewnymi narzędziami drewnianymi. :wink:

@Mr. Orbita Dziękuję za wyjaśnienie. Chyba podpadam pod trzeci przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...