Skocz do zawartości
  • 0

Dla mnie to problem, nieoglądanie TV, a jednak chęć posiadania..


pasterz
 Udostępnij

Pytanie

Dzień dobry.

Na wstępie analizując samego siebie wydaje mi się, że mam lekkie objawy jakiegoś "zboczenia" :(

Nie powinno mi to przeszkadzać, a jednak..

 

Lata temu zaplanowałem, w pewnym momencie kupiłem i dopiero niedawno zmontowałem, a mianowicie posiadam Miraclebox Premium Twin+ wraz z trzema głowicami (2 x DVT-S + 1 x DVB-T), dwoma DiSEqC i dwiema satelitami, jedna to HotBird 13, druga to UK Astra dla FreeSat. DVB-T jest dla naziemnej TV cyfrowej w Irlandii, gdzie mieszkam i gdzie cała moja instalacja jest zmontowana.

 

Plan był taki, żeby polską telewizję odbierać za pomocą oferty od Telewizji na kartę, wersja darmowa, niestety w między czasie oferta ta została wycofana, a ja zostałem z ręką w nocniku :(

 

Ktoś kiedyś zaproponował mi opcję [beep] i fajnie, zakupiłem, przetestowałem, działało, koszt to kilka eurocentów dziennie. Nie lubię jednak wyrzucać pieniędzy w błoto. Nie używaliśmy tej opcji, bo w zasadzie nie oglądamy telewizji w domu. Wieczorami a i owszem, siadamy przed TV, ale częściej przed Netflixem a niżeli TVP czy TVN, niestety jednak nie daje mi to spokoju. Nie wiem, swego rodzaju patriotyzm? Jestem już tak daleko, a nie posiadam podstawowych polskich kanałów w swoim domu. Podstawowych mam na myśli TVP1, TVP2, może 3 jak jeszcze istnieje, TVN i Polsat.

 

Wszyscy polscy operatorzy oferują o wiele więcej, za co każą sobie płacić. Ja nie chcę płacić za coś, co oglądam raz w miesiącu przez 10 minut, a jednak chciałbym mieć dostęp do tych kanałów na wypadek jak ktoś przyjedzie nas odwiedzić lub coś w ten deseń.

 

Co polecacie?

 

Osobiście pomyślałem, żeby wykorzystać multiroom rodziców, którzy go mają i postawić sobie prywatny serwer [beep], sam dla siebie? Z tym, że nie wiem od czego zacząć :/

 

Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Kup sobie używany zestaw nCAM TNK HD, albo nawet samą kartę i raz do roku doładujesz za 20zł i będziesz miał dostęp do podstawowych programów. Ten tuner co masz bez problemu obsłuży kartę lub moduł.

A jakieś źródło mógłbym dostać? Bo z tego co wyczytałem to wychodzi na to, że co drugi miesiąc musiał bym doładowywać kartę za 20 zł, żeby to hulało, a nie tak jak Ty mówisz 20 zł na rok.

Dodatkowo pan na infolinii Telewizji na kartę (022 430 77 77) podał mi jeszcze inne, wyższe kwoty, gdy zapytałem o to co mi może zaoferować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Strona: http://ncplus.pl/telewizja-na-karte

Zakładka: "Telewizja na kartę HD" - "[...] * pakiet bez opłat - grupa kanałów telewizyjnych do których Abonent uzyskuje Dostęp, każdorazowo na okres dwunastu miesięcy od wygaśnięcia Dostępu do Pakietu Podstawowego (Domowego HD). [...]"

Szukaj na portalach aukcyjnych, bo jeszcze je można kupić. Dobre właśnie za granicę jak chce się mieć podstawowy dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zakładka: "Telewizja na kartę HD" - "[...] * pakiet bez opłat - grupa kanałów telewizyjnych do których Abonent uzyskuje Dostęp, każdorazowo na okres dwunastu miesięcy od wygaśnięcia Dostępu do Pakietu Podstawowego (Domowego HD). [...]"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...