Skocz do zawartości

Transmisje w CANAL+ Now 4K


shark
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

We wtorek 10.04 można będzie obejrzeć mecz rewanżowy Ligi Mistrzów Manchester City - Liverpool, a

w sobotę 14.04, aż dwa spotkania ma żywo: 18:20 Liga niemiecka: Bayern Monachium - Borussia Mönchengladbach,

od 20:40 Liga angielska: Tottenham Hotspur - Manchester City.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie powaliło mnie na kolana. 15 zł miesięcznie czyli blisko 400 zł na umowę za wypożyczenie dekodera + inwestycja w tv kilka tysięcy złotych, że o abonamencie 100 zł miesięcznie nie wspomnę i będę mógł obejrzeć jeden odcinek serialu i 3 mecze na tydzień.

Nie ma co naprawdę warto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie powaliło mnie na kolana. 15 zł miesięcznie czyli blisko 400 zł na umowę za wypożyczenie dekodera + inwestycja w tv kilka tysięcy złotych, że o abonamencie 100 zł miesięcznie nie wspomnę i będę mógł obejrzeć jeden odcinek serialu i 3 mecze na tydzień.

Nie ma co naprawdę warto!

 

 

Kupujesz moduł NC+ CI+ z kartą Cayman masz pierwszy miesiąc do oferty dostęp w cenie. Także do programów 4K UHD na Canal+ Now 4K.

Następnie podpisujesz umowę na taki moduł i kartę umowę na pakiet Start+ za 19.99 zł na 12 miesięcy.

Do tego dobierasz opcję 8xC+ za 25 zł na 6 miesięcy.

Też masz dostęp do treści na Canal+ Now 4K

Razem cię to miesięcznie wynosi 44,99 zł.

 

Wymagany TV HD albo UHD i dekoder np. VU Uno 4K.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, jak zaczęły padać nie wygodne pytania szybko zakonczyles dyskusję. Jakie to słabe...

Odpowiedzi na wszystkie twoje pytania w tym wątku, który podałem na pewno znajdziesz, chyba, że zgrywasz kogoś kto sam sobie zadaje te pytania znając odpowiedzi. Proponuje pozostać przy swoich racjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie świetne rozwiązanie. Zerwanie umowy żeby podpisać nową z nowym sprzętem bez rabatów uzyskanych od lat. Jeżeli mam jeszcze rok do końca umowy to mogę sobie pomarzyć o 4k. Naprawdę robią wszystko aby zrezygnować z ich usług. Klient chce zapłacić i dokupić usługę w trakcie umowy ale nc+ mówi spadaj nie chcemy twoich pieniędzy. Przy końcu umowy usłyszą ode mnie to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma oferty dla klienta w trakcie umowy - nie ma klienta - nie ma pieniędzy.

Rynek nie lubi próżni, zaraz ktoś inny to wykorzysta i przejmie mnie i moje pieniądze - proste.

Przecież nie będę dzwonił co miesiąc i się prosił, rozejrze się po konkurencji. W orange również jest 4k i to zdecydowanie więcej niż w nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shark ..to może podaj rozwiązania dla stałych abonentów nc+ na dołączenie do tego grona. Mam umowę od kilku lat i pewne rabaty przy których chcę zostać ale jednocześnie dobrać nową usługę, pytam tylko jak to zrobić?

Ja skorzystałem z opcji, aby te 4K mieć w takiej formie jak operator może na dzień dzisiejszy zaproponować. Też wiele rzeczy mi nie odpowiada, ale każdy ma prawo wyboru i decyduje za samego siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może są osoby, które dołączyły do nc+ niedawno i nie śledzą na bieżąco rozkładówek na kanałach tv, a mają możliwość obejrzenia tego serialu, np. w 4K.

I te osoby od razu siedzą na forum i czytają wątek o transmisjach 4k w Canal + Now. Zapewniam Cie, że te osoby jak będą chciały oglądać ten kanał, to nie muszą grzebać po forach, aby wiedzieć co jest w ramówce, bo zapewne większość i tak nie wie co to jest SK i czytać Twoich takich samych wpisów co tydzień z jedyną zmianą, czyli nr odcinka. :-D . Wiem, że chcesz dobrze, ale Ty piszesz tylko dla tych co tu już są i doskonale wiedzą kiedy i jakiego dnia będzie kolejny odcinek. Podniecasz się jakby to jakiś szał był. W EPG nie ma ramówki? ;-) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy - wszystko muszą wiedzieć jak Ty myślisz. Zagląda tutaj sporo osób nie logujących się lub logują się na gościnny występ i uważam, że takie wpisy zawsze ktoś dodatkowy wypatrzy. Osobiście, mając do dyspozycji maksymalnie do 4 godzin dziennie na oglądanie tv, sam czerpie informacje z wpisów tutaj osób, które przesyłają ramówki filmowe czy też sportowe - nie marnuje czasu na przeglądanie EPG każdego z kanałów. Uwaga dla Ciebie: nie chcesz tego czytać -> nie czytaj -> omiń wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios ma prawo do wypowiadania się tutaj na forum jak i każdy z Nas, dobrze tylko, aby było to na dany temat/wątek.

Ale ważniejsze jest to, że dzisiaj mecze rewanżowe 1/4 Ligi Mistrzów i spotkanie Manchester City - Liverpool od godz. 20:40, które obejrzeć będzie można właśnie w 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...