Skocz do zawartości

Transmisje w CANAL+ Now 4K


shark
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mamy wglądu ile osób przechodzi z Cameli na Cayman pod 4K, ale wynika z tego, że mało, skoro nadal oglądamy transmisje sportowe (mnie to akurat nie przeszkadza), ale brak treści dokumentalnych, przyrodniczych, muzycznych zauważalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pachwo a skad Ty tak dobrze wiesz co mam a czego nie mam? Dla Twojej informacji - dekodera nie mam zadnego - mam za to TV z obsluga 4K, a karta jest w module w TV. Kanaly FTA 4K odbieram poprawnie, Netflix i YouTube w 4K i HDR tez dziala poprawnie, wiec tylko od operatora zalezy czy na moja karte wysle uprawnienia do C+ Now 4K  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda wielka, że dzisiejszy mecz rewanżowy 1/8 finału Ligi Mistrzów Barcelona - Chelsea nie załączyli w 4K.

Oko szybko się przyzwyczaja do lepszej jakości obrazu i wygody. HD to jednak nie UHD. Bitrate dzisiaj 8-9 Mbit/s, wczoraj 26 Mbit/s..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy mecz LM pod względem jakości obrazu i dźwięku był rewelacyjny. A gdzie lepszy birate TVP 1 HD czy Canal + HD ?

 

Wszystkie transmisje 4K z meczów są z Anglii. PREMIER LIG I LM. Inne kraje nie produkują sygnału 4k

Edytowane przez wilos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...