Skocz do zawartości

Transmisje w CANAL+ Now 4K


shark
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem przekonany, że gdyby dzisiaj C+ miał ligę hiszpańską/włoską/francuską wiele więcej meczy obejrzelibyśmy w technologii 4K, ale Eleven nie prędko do 4K (poza kilkoma transmisjami w Orange).

CP to wielka niewiadoma - ciekawy jestem czy uderzą na jesień z dekoderem 4K, czy zrobią ten krok do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie podnieśli trochę bitrate i jest  średnie ok.25.5 mega ostatnio bywało o 1 mega mniej.

Tak było jak piszesz, teraz wrócili do poziomu z grudnia/stycznia. Są momentami przeskoki na chwile nawet do 27MBit/sek czego nie było w ostatnich transmisjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, tuż po zakończeniu transmisji meczu Ligi Mistrzów zdziwiłem się właśnie, jak pojawiła się plansza informacyjna, że zapraszają na kolejną relację - odc. 4 Kruka, który jest wyświetlany w niedzielę.

Szkoda wielka, bo taki mecz piłki kopanej Arka - Lechia mogliby pokazać w C+ Family, a konkretny mecz Derby Manchesteru był już wcześniej zapowiadany - dziwię się takim decyzjom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to w tej kolejce jest 8 spotkań o jednej porze i tylko jeden mecz oddany do Eurosportu , a jeszcze multiliga musi być to i tak wszystkiego nie pomieszczą. A niestety (a dla większości na szczęście) największą oglądalność w NC+ z lig piłkarskich ma nasza najlepsza liga świata :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze strony https://www.canalplus.pl/sport/transmisje-sportowe-4k już ramówkę tego meczu usunięto - rano był jeszcze dostępny - jednym słowem "szkoda".

 

 

Nie dość, że tych transmisji 4K jest jak na lekarstwo to w dodatku wycofują.  :/

Z ligi mistrzów pozostanie Nam obejrzeć rewanż rywalizacji City - Liverpool, 1 mecz jak dobrze będzie 1/2 finału (zapewne w Liverpool) i na finał bym już nie liczył z Kijowa - mogą się przynajmniej tym zrewanżować :wink:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...