Skocz do zawartości

VU+ Uno 4K SE – głowica


suchy0070s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

tomek6680t -soft który proponujesz to jeden z dwóch ( poza oryginalnym )który widzi głowicę S2X , w tej sytuacji jeśli ktoś chce mieć aktywną głowicę S2X nie ma wielkiego wyboru w doborze softu.Ciekawe czy z ultimo jest podobnie.

 

asiafan - sygnał z transpondera o który pytasz na Vu+ uno4kse z softem  VTI  jest nieosiągalny , podobnie jak inne nadające strumieniowo.Jako ciekawostkę mogę Ci powiedzieć że Openbox SX9  tr. 12543 H  -  34200 - 8/9  tego samego satelity odbiera bezproblemowo ( brak tablic PLS ).

 

Pozdrawiam wszystkich .

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2018 o 16:17, tweed77 napisał:

Vu Uno 4K - VU Uno 4K SE - Vu Ultimo 4K z głowicą DVB-S2X nie odbiera transmisji PLS i MS z Eutelasata 5W i innych satelitów.

Jest tutaj nawet  podane w sumie

 

Cytat

1) The first series of the VU UNO 4k SE do not support multistream, ast the included FBC-tuner is the 'old' mainstream tuner. At this moment (begin December 2017) VU hasn't announced a delivery date of the new series FBC-DVB-S2x tuners. 2) Availability date to be announced by VU+

 

Czyli że  coś tam ma być no ale rok mija i cisza.

W dniu 18.10.2018 o 20:11, Johan 56 napisał:

asiafan - sygnał z transpondera o który pytasz na Vu+ uno4kse z softem  VTI  jest nieosiągalny , podobnie jak inne nadające strumieniowo.Jako ciekawostkę mogę Ci powiedzieć że Openbox SX9  tr. 12543 H  -  34200 - 8/9  tego samego satelity odbiera bezproblemowo ( brak tablic PLS ).

 

Pozdrawiam wszystkich .

 

Obecnie mnie interesuje  tylko 5 west.  Poza Octagonem 4008 jest jeszcze  Dreambox 900  jednak bardzo średnio mnie interesuje zakup tego pudła  nawet z głowicą Triple bo  ja nie wiem czy jest więcej niż 1 typ głowicy triple. No i to gadanie że na takiej głowicy jest szatkowanie lub  brak sygnału z 28 east.  Jest także Abertis  naziemny do obioru drogą sat  na Hispasacie jednak dla 1 kanału nie będe latać po Hispasatach.

 

Nic nie wiadomo o GIGABLUe   a są 2 modele z głowicami  DVBS2X

Edytowane przez asiafan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...