Skocz do zawartości

Pino TV


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://media2.pl/telekomunikacja/30194- ... torem.html

 

Jeszcze w tym roku kanał o nazwie Pino TV ma wystartować w Internecie.W przyszłym roku ma nadawać w sieciach kablowych i na platformach cyfrowych.

 

Ciekawe,czy uda im się wystartować i jaką tematyką będą się zajmować,bo nic o tym nie napisali w artykule wyżej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na jakiś ciekawy moment nie natrawiłem i nudne jak narazie. Logo takie sobie. Działa Wam fullscreen :?: Bo mnie nie

 

U mnie działa Fullscreen.Wystarczy kliknąć w taki guzik na samym końcu po prawej stronie.

 

U mnie nie ma żadnej pikselozy,ale to chyba zależy od łącza internetowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Tak na marginesie jak Ci działa to 1.5MB, bo właśnie chcę się skusić u siebie w kablówce, na taki pakiet za 55zł :wink: Warto, jest rzeczywiście szybkość większa, czy tylko ściema?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płacę 45 zł/mies za to łącze i u mnie nie ma pakietów,nawet jak byś chciał przejść na wyzsze łącze to nie ma takiej możliwości.

 

Nie chciałbym Cięwprowadzić w błąd,bo dopiero od 1 pażdziernika podwyższyli mi prędkość z 512 kb/s na 768 kb/s + to ponad 1 mega w nocy jak już wcześniej pisałem,ale wydaje mi się,że po północy strony otwierają się szybciej niż w ciągu dnia,więc chyba to prawda,choć w mailu napisali mi,że póki co to są testy.

 

Oto adres mojego operatora: http://www.siec.sulechow.net

Jestem ich abonentem od 2004 roku i jestem zadowolony na dzień dzisiejszy. :)

 

Edit PawelU1981

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś doszła do mnie wiadomość:

 

Zostałeś wybrany do testu kanału telewizyjnego PinoTV.

 

...

 

Już niebawem start telewizji, w której dzięki PINO będziesz mógł wystąpić i Ty.

 

W naszej telewizji będziesz na bieżąco z nowymi trendami w muzyce, będziesz mógł porozmawiać z gwiazdami oraz wystąpić w niej jako prowadzący, a nawet wyemitować swój własny film.

 

Telewizja w Twoich rękach.

 

Niestety, ale bardzo rzadko sprawdzam wiadomości i ta jest już "przeterminowana". ;) Tak czy inaczej nie jestem tym zainteresowany.

 

PS. Łącze mam 2Mbps, ładnie chodzi HDTV1.cz 720p, może dla tego do mnie to wysłali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś doszła do mnie wiadomość:

 

Zostałeś wybrany do testu kanału telewizyjnego PinoTV.

 

...

 

Już niebawem start telewizji, w której dzięki PINO będziesz mógł wystąpić i Ty.

 

W naszej telewizji będziesz na bieżąco z nowymi trendami w muzyce, będziesz mógł porozmawiać z gwiazdami oraz wystąpić w niej jako prowadzący, a nawet wyemitować swój własny film.

 

Telewizja w Twoich rękach.

Właśnie taka informacja o mnie przyszła. Jak oni to losują ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...