Skocz do zawartości

Telewizja kablowa Polsat Box


Gość Vsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy zauważyliście, ale dziś na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu pojawiła się nowa zakładka "Telewizja kablowa". Czyżby kablówka na infrastrukturze Netii? Obecnie zakładka nie jest aktywna - po kliknięciu w nią nic się nie dzieje. Zapraszam do dyskusji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ta strona pomieszana ;) raz wchodzisz w jakąś zakładkę i jest ten nowy widok, wchodzisz w inną i jest stary widok... ciekawe kiedy to ujednolicą?

Ale widzę, że cały czas grzebią przy stronie, godzinę temu zakładka TV Satelitarna wyświetlała oferty bez żadnych bajerów graficznych i z dziwnymi nazwami (typu IX30), teraz już jest poprawione, więc może za niedługo poznamy ofertę telewizji kablowej.

Tak sobie głośno myślę, czy przypadkiem nie po to były im testy Irdeto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładka "Telewizja Kablowa" teraz zniknęła. Zamiast niej jest działająca zakładka "TV Mobilna".

@jaszek - już masz odnośnik ze strony głównej :)

Z "Polecanych ofert" na stronie głównej też już zniknęły oferty TV kablowej.

Edytowane przez Vsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko to:

6lLjMJT.png

 

A oferta była wyświetlona jedna za 29,99 pamiętam z kanałami Eleven i chyba Cinemax. Nie wiem, czy nie była to kopia oferty Rodzinny HD + Eleven + Cinemax za 29,99. Chyba tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Google ma kopię, ale sądząc po zawartości - tylko pomieszany update i zmiksowane różne elementy z tego co powinno być podpisane jako TV satelitarna i teraz poszedł jeszcze jeden update już w polecanych ofertach jest to co powinno być. Sprawdźcie sobie kopię Google (póki jest), to sami zauważycie, że opisy pomieszane z Telewizja + Internet itp. i zdecydowanie to co było wpisane jako 29,99 nie powinno tak być opisane. Na moje oko czysty błąd, na tą chwilę nic nie zapowiadający.

EDIT: I po kopii - u mnie już wymieniło niestety :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że Cyfrowy Polsat będzie chciał wprowadzić swoje kablowe oferty pod własną marką w ramach NETII to jest oczywiste (lub pod marką NETII przez jakiś czas zanim zdecydują się na pełne wchłonięcie i zrezygnowanie z niej, jak to było z przejęciami przez kablówkami, np. UPC i ASTER). Jednak nie liczyłbym na nic w najbliższych tygodniach. Zwłaszcza, że przejęciem zainteresował się bardziej UOKiK, co przedłuży jedynie proces. Do tego sama integracja i łączenie wielu spraw, zadań i elementów również zajmie przynajmniej parę miesięcy.

 

A to, że strona internetowa ma swoje błędy i bałagan to też nic nowego. Wystarczy np. wpisać cyfrowy polsat pakiet sport hd, wejść w pierwszy link, po czym ukaże nam się bardzo stara oferta na ten pakiet jeszcze z kanałami Polsat Futbol i Orange sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A oferta była wyświetlona jedna za 29,99 pamiętam z kanałami Eleven i chyba Cinemax. Nie wiem, czy nie była to kopia oferty Rodzinny HD + Eleven + Cinemax za 29,99. Chyba tak.

HBO HD tam było i Cinemax HD. I nie kopia Rodzinnego HD, a 28 kanałów (nieznanych).

 

Mi się udało zrobić zrzut:

 

ZAP-strony-CP-z-TV-kablowa.png

I niech ono zostanie tylko tutaj. :)

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jeszcze raz spojrzałem i na górze jest napisane "89 kanałów", a te 28 kanałów plus opcja HBO HD GO są w prezencie przez 3 miesiące. Czyli chyba jednak kopia Rodzinnego HD+Eleven+Cinemax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt oficjalnie nie powie.Testy irderto tez cos znaczą;-)Bardziej ciekawi mnie jakie będą ceny pakiety itd i czytak w takiej kablowce bedzie można ogladac tv jako iptv wszedzie nie tylko w sieci ip netii tzn pierwsza telewizja iptv pod dowolne łącze.Brak tego na rynku.Sa oferty jambox etc ale żadna nie działa niezależnie w pełni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe po co logo telewizji kablowej ;) ??

Chociażby po to, że zwykły potencjalny klient bardziej ogarnie określenie "telewizja kablowa" niż "IPTV" i inne fachowe określenia. Zwłaszcza, że i tak IPTV jest także kategoryzowane pod kablówkę.

 

Przecież nikt oficjalnie nie powie.Testy irderto tez cos znaczą;-)Bardziej ciekawi mnie jakie będą ceny pakiety itd i czytak w takiej kablowce bedzie można ogladac tv jako iptv wszedzie nie tylko w sieci ip netii tzn pierwsza telewizja iptv pod dowolne łącze.Brak tego na rynku.Sa oferty jambox etc ale żadna nie działa niezależnie w pełni.

Bardziej oczywistym jest to, że będą po prostu bazować na tym co oferuje NETIA. Nie liczyłbym na coś więcej.

 

Wolał bym zdecydowanie jednak multicast a on byłby tylko w sieci ip Netii. Unicast jest zbyt awaryjny.

Hm… A mógłbyś tak prostym językiem wyjaśnić o co chodzi z tym multicastem, unicastem, czy tym innym rodzajem IPTV (coś pisałeś o jakimś SIPTV czy jakoś tak)? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...