Skocz do zawartości

Satkurier.tv - kanał TV Magazynu SAT Kurier


Rekomendowane odpowiedzi

No i tu się nie zgodzę. Jeśli SK zadba o dobrą dystrybucję kanału i (co ważne) o ofertę programową to może odnieść sukces. Jeśli SAT Kurier TV byłby dostępny z Hot Birda to mogę Cię zapewnić, że we wszystkich sklepach RTV będzie nadawany. Jeśli jeszcze do tego będzie ciekawy - np. w formie informacyjnej (pasek na dole ekranu, serwis informacyjny itd.) to nawet można się pokusić o stwierdzenie, że w APS platform go puszczać będą :)

 

Sam wolałbym formę informacyjną a nie taką, że p. Christian Mass stoi przed kamerą i przynudza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie. Myślisz, że tyle ludzi chce oglądać taki kanał? Myślę, że 500 osób oglądałoby ten kanał łącznie przez cały Boży dzień.

Wystarczy dobry pomysł na program i widzów będzie trudno oderwać od ekranu. :D

Np. godzinny program montaż anteny w gospodarstwie agroturystycznym na Mazurach :D 15 min. na sam montaż anteny a reszta to łowienie ryb, przyrządzenie, grillowanie, przygotowanie sałatek i napojów na grilla :D

Albo montaż paraboli w górach. To już poważniejsza sprawa. Cały program min. 2 godziny z czego 45 min. montaż. Reszta to dobór sprzętu narciarskiego, podstawy jazdy na nartach i snowboardzie :D Krótki poradnik jak sie rozgrzać na mrozie :D Itd. itp. Ludzie będą z wypiekami na twarzy czekać na nowe odcinki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mh_misiek zgadł ;) Nie będzie takich pasków, bo to generowane jest na żywo ;)

 

Płyty DVD będą tylko dla abonentów, ponieważ ich ilość jest ograniczona. Przedsmak http://pl.youtube.com/watch?v=9hmBnb-cGrk ;) Co pewien okres będziemy się starali robić niespodzianki dla osób prenumerujących magazyn ;)

 

PS: Na cuda nie liczcie - to pierwsze podejście, ale trzeba powoli gromadzić materiały i od czegoś trzeba zacząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musimy się oszukiwać, bo wykupiliśmy domenę satkurier.tv - jest opłacona i zarejestrowana (wprawdzie kilka dni temu dopiero, ale jest zabezpieczona)

 

@KwiateK - Jak zobaczę gdzieś RIP to będę ścigał adminów i hosting, choćby był na Malediwach.

 

Ogólnie celowo jest to dla osób prenumerujących, żeby zareklamować prenumeratę, bo czasami trafi się jakiś bonusik :P Dlatego jest dla prenumeratorów. Pomyślimy o dodatku dla wszystkich w przyszłości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

widzę, że jest coś więcej na stronie satkurier.tv niż to było jakiś czas temu, gdy strona właściwie się nie ładowała i było białe tło.

satkuriertvui6.th.jpg

 

 

Mam nadzieję, że filmy nie będą wrzucane na YouTuba tylko z tego serwa będą leciały :D Na jakim hostingu jest ta strona :?: Który wybraliście (jeśli można wiedzieć) :?: Mam nadzieję, że nie nazwa.pl bo już nie raz było widać co jest nie tak.

 

Jakie logo! :D

satkuriertv-logo.png

 

Lekko nie zgadza się z tym na stronie https://satkurier.pl bo tam jest ciemniejsze a tutaj czerwone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakim hostingu jest ta strona :?: Który wybraliście (jeśli można wiedzieć) :?: Mam nadzieję, że nie nazwa.pl bo już nie raz było widać co jest nie tak.

WhoIs w FF pokazuje mi coś takiego :D

http://whois.domaintools.com/85.128.203.213

 

Z ciekawości zapytam ilu jest prenumeratorów SK na forum? Ilu mogło zaobaczyć zawartość płyty? Jeśli miała być zachętą do prenumeraty to powinna być dostępna dla "zwykłych" ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GTV - ma być zachętą w tym kierunku, że warto wziąść prenumeratę, bo czasami trafi się jakiś bonusik, którego w kioskach brak :wink:

 

Czy już wspominałem co zrobię, jak zobaczę gdzieś zripowany krążek? :twisted: Wolelibyście nie wiedzieć :> Jest to celowe promo tylko dla prenumeratorów i kopiowanie będzie uznane za piractwo. Dla wszystkich w swoim czasie też coś wymyślimy ;) Dodawanie płyt do gazet teraz w modzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...