Skocz do zawartości
Janusz Sulisz

Satkurier.tv - kanał TV Magazynu SAT Kurier

Rekomendowane odpowiedzi

Janusz Sulisz napisał:

Ciekawe, kto teraz ma oryginał tamtego wydania pierwszego SAT Kuriera 1/1997?

To może tak, ogłosić konkursik z nagrodami....?? :?::idea:

pozdrawiam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, możemy ogłosić konkurs tylko, że jest jeden problem, pierwszy numer SAT Kuriera był drukowany na ....riso- smiano się z nas wtedy, ale bylismy zawzięci w rozowju-:))) i był wtedy już kopiowany, bo nie było takich informacji na polskim rynku.

Obawiam się, że numer 1/1997 byłoby łatwo skopioważ tak, że nie bylibyśmy w stanie rozpoznać. Pytamy raczej z ciekawości wśród tych, którzy mają cały rocznik z 1997 roku - tym damy nagrody bez konkursu!! prosimy o zgłoszenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak czy owak idea jest świetna. Życzę Redakcji SAT KURIERA, aby zgłoszeń wpłynęło jak najwięcej :D

-pozdrawiam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A można gdzies kupic archiwalne nr SatKuriera lub TVsatMagazyn???

Tak za czasów Fucji C+ i WTV i początków CP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam numery Sat Kuriera z 1998 roku! :) Oraz całe roczniki 1999,2000,2001,2002,2003,2004,2005 i wszystkie numery ktore ukazały .się w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jestes zainteresowany ich sprzedarzą po rozsądnej cenie???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie planuje ich sprzedaży,gdyz są one dla nie prawdziwą skarbnicą wiedzy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda! A może ktos inny???

A jak byscie przypadkiem znaleźli na jakiejś aukcji to podeslijcie link

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja mam numery Sat Kuriera z 1998 roku! :) Oraz całe roczniki 1999,2000,2001,2002,2003,2004,2005 i wszystkie numery ktore ukazały .się w tym roku.

Już zacieram ręce. :D Jeśli się nie znajdzie przebitka, to zapewne Tobie przypadnie jakaś nagroda?. Zbiór jest imponujący. :lol: Niech tylko, to przeczyta pan Janusz Sulisz.

-pozdrawiam :wink:

PS

Gratuluję wspaniałego zbioru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

może dostanę zniżkę na prenumeratę... :roll::D

PS:

z 1998 roku mam 4,5 i 6 numer. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może by tak dogadać się z Polsatem lub TVN i wykupić u nich godzinę w tygodniu i nadawać tam program SATKurier???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Super pomysł!!! Po Jetix Play o 18.00. Tylko żeby był z HB lub Astry. :D Ciekawe, czy ktoś z Polsatu czyta Forum Sat Kuriera. :wink: Romar7.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Bardzo dobry pomysł z takim kanałem na satelicie :) Jestem "za" i trzymam kciuki.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Super pomysł!!! Po Jetix Play o 18.00. Tylko żeby był z HB lub Astry. :D Ciekawe, czy ktoś z Polsatu czyta Forum Sat Kuriera. :wink: Romar7.

Gdyby ktos z polsatu czytał to forum to paltforma CP była by the best. Wszyscy użytkownicy byliby zadowoleni i sprzęt by chodził że aż miło :wink:

Edycja Burli: Poprawiłem błąd ortograficzny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A według mnie gdyby nie było marzycieli, to świat stałby w miejscu. Przecież o to chodzi, żeby mieć jakiś cel w życiu, jakieś marzenie i do niego dążyć. Dlatego pomysł Satkurier TV jest dla mnie świetnym i gratuluje Panie Januszu. Oby tak dalej !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A można gdzies kupic archiwalne nr SatKuriera???

Tak za czasów Fucji C+ i WTV i początków CP

Zobacz na ostatnią stronę SK, tam znajdziesz wszystkie informacje na temat możliwości zakupu archiwalnych numerów.

Ja osobiście mam wszystkie numery od 1999 aż do dzisiaj ( z czego jestem dumny, bo jest to bardzo praktyczna i pouczająca wiedza na temat rozwoju naszych ukochanych platform cyfrowych).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Widzę, że temat umiera śmiercią poprzez zapomnienie.

A szkoda bo poza Amosem wszystko mi pasowało.

Czekam więc na nowe wydanie gazetowe - myśle że niedługo bo to ostatni dzień listopada.

pozdro dla sat-fanów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taki kanal by sie przydal i od razu mozna by tez pozniej zrobic pasmo Hollex.pl TV, czyli teleshopping :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda by było gdyby faktycznie temat umarł, trzeba mieć nadzieję i wierzyć w ambicje p. Janusza Sulisza. :idea:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po pierwsze - kolejny kanał fta. po drugie kolejny nieliczny wartosciowy kanal fta. po trzecie szkoda ze amos.

po 4 - jak - generalnie - sie ksztaltuja koszty nadawania telewizji (chodzi mi o wynajem transpordera + nadawanie). ile trzeba wydac na poczatku i jakie sa oplaty miesieczne. i jak wyglada sprawa z koncesja od krajowej rady radiofoni i telewizji (jak ja ich nie lubie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich uczestników Forum.Pomysł stworzenia programu telewizyjnego na temat techniki satelitarnej je bardzo dobry i nalezy zrobic wszystko aby on powstał.Należy rozmawiac z platformami satelitarnymi/C+,PC,N/ oraz z telewizjia publiczną.Mozna umieszczac reklamy dotyczace sprzetu satelitarnego.Przyniosło by to korzyści tak dla platform jak i dla handlu i u zytkowników.Ogladalnośctego programu byłaby duża. :D:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo ładny post napisałeś, taki budujący i podnoszący na duchu. Dobrze by było gdyby taki program w ogóle pojawił się na satelicie, już nic nie mówię o dostępności na platformach cyfrowych (chyba że by nadawał w ramach któregoś kanału np: Puls, TV Biznes). Sam czekam z wielką niecierpliwością kiedy program o tematyce satelitarnej ruszy, chociaż by na polską wersję DrDishTV. Mam nadzieję że się doczekam :wink:

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziekuje.Mozna pomyślec nad stworzeniem programu multimedialnego i połaczyc tematy satelitarne/KS.komputerowePC,telewizyjne i telefony komórkowe.Dzisiaj te urządzenia są ściśle połaczone i od siebie zależne.Podzielic to na bloki programowe i wtedy czas antenowy byłby wykorzystany w pełni.Skoro sa programy motoryzacyjne to dlaczego nie medialne.Zainteresowanie byłoby ogromne. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi