Skocz do zawartości

Satkurier.tv - kanał TV Magazynu SAT Kurier


Rekomendowane odpowiedzi

Ba, wiadomo, że będę sobie prezenterować - taki przystojniak jak ja nie może marnować się kulisami :lol:

 

Żarty na bok ;)

 

ZAP-a wstawiłem ja, bo dym musi być :wink: Na wystawie zaprezentowano nam system emisyjny i zapuściliśmy małą demówkę - zwiedzający mieli okazję zerknąć ;) Oczywiście ten ZAP oznacza, że sprawa nabrała wyraźnie rozpędu, ale i tak nie ma co ukrywać - zrobienie kanału TV to nie bułka z masłem i najważniesze to trzeba mieć kasę (dużo). Ale powoli brniemy do celu ;) Siedząc w biznesie około telewizyjnym widzimy ile trudu potrzeba na zgromadzenie materiału i emisję tego w kosmos. W związku z czym do projektu podchodzimy spokojnie, bez zbędnego pośpiechu, stopniowo zdobywając kolejne niezbędne elementy układanki ;)

 

PS: Jakby ktoś szukał pomysłu na dobrą inwestycję - no to właśnie znalazł ;) Proszę o kontakt z nami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie patrzę na tego zapa i uważam, że jeśli tak miałby wyglądać kanał telewizyjny Satkuriera, to ja podziękuję. Naćkane tego tyle na ekran, że nie da się oglądać. Oczywiście nie chcę tu nikogo obrażać, no ale co za dużo, to nie zdrowo.

 

Basta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS: Jakby ktoś szukał pomysłu na dobrą inwestycję - no to właśnie znalazł ;) Proszę o kontakt z nami ;)

Ja mogę zainwestować dobre chęci i wolny czas ale chyba Was takie coś nie interesuje :lol:

Program o samej technice sat raczej nie ma sensu. Może nawiążcie współpracę z portalem HDTV, jakimś zajmującym się sprzętem komputerowym, aparatami cyfrowymi. Taki kanał tylko o nowych technologiach byłby bardzo ciekawy.

O samej satce to można co najwyżej zrobić godzinny program tygodniowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to najlepszym rozwiązaniem jest godzinny lub dwugodzinny program o technice satelitarnej tak jak wyżej napisane ale na jakimś dobrym kanale TV np Polsat czy TVN Turbo ale to zależy również od drugiej strony czyli Nadawcy czy się zgodzi na taki program na antenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karol

 

Przecież pisałem, że to demówka - nie ma być ładnie, tylko mieli pokazać ile da radę system wytrzymać 8)

 

@GTV

 

No raczej miałem na myśli inwestycje $$$ :P Ale kto wie ;)

 

Ogólnie jeśli już coś nam z tego wyjdzie w wersji osobnego kanału, to logiczne, że nie będzie tylko o satelitach, bo nie każdy wytrzymałby to psychicznie :lol: Bardziej w stronę nowych technologii (ale oczywiście nie zabraknie programu Zmiany na orbicie w wersji Live z towarzyszeniem publiczności w studio - nawet już narysowałem tabliczkę Aplauz na wypadek pojawienia się kanału w rozdzielczości 352x288, który będę prezentować w moim autorskim show :lol: )

 

(to na końcu to oczywiście żarcik :lol: )

 

Jak pisałem wyżej - nie spodziewajcie się jakichś nagłych ruchów w temacie - spokojnie kompletujemy elementy układanki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to najlepszym rozwiązaniem jest godzinny lub dwugodzinny program o technice satelitarnej tak jak wyżej napisane ale na jakimś dobrym kanale TV np Polsat czy TVN Turbo ale to zależy również od drugiej strony czyli Nadawcy czy się zgodzi na taki program na antenie.

 

nie nie zadne tvn turbo, ich programy to czysta rozrywka zero wiedzy, albo w stopniu najnizszym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam się ten screen nie podoba, ale wiem, że to testy więc rozumiem wszystko, tylko jakoś lekko za różowo tam na dole :P

 

Panie Adminie, może pan dać jakieś materiały testowe do neta :?::D Ci co nie byli na Sat Krak to nie widzieli, np. ja a chciałbym widzieć coś więcej, czy jest to możliwe :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie byłoby to możliwe, bo posiadamy nagrane materiały - aktualnie są to głównie konferencje z wystawy, oraz relacja z rozdania nagród SAT Krak 2007. Jednak na razie za wcześnie na to. Oczywiście są one bez tej oprawy graficznej ze zrzutu - to jak słusznie zauważył @Karol jest fragmentem prezentacji systemu emisyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@GTV - podzielam twoje nadzieje, cos jak z tvp historia na poczatku (choc obecne tez jest straszne)

 

taka moja propozycja luzna zrobiona w 5 minut w photoshopie

 

beznazwy1ik4.jpg

 

to pod logiem nie na stale tylko ladnie animowane info co leci teraz i co nastepne (paski cos jak mtv sie przesuwaja - neon, a strzalka pulsuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Na początek, to dobrze by było jakby zaczęli nadawanie i ciekawe programy by tam były. Jakieś testy, omównienie nowych produktów, zapowiedzi przedpremierowe, itp. Ja taki kanał najchętniej widziałbym w platformach cyfrowych i sieciach kablowych, bo na Amosie, to faktycznie marnie byłoby z widownią. Co ciekawe dr dish tv, nadająca z Astry cieszy się w naszym kraju oglądalnością (wielu moich znajomych zerka na ten kanał). Myślę, że SK TV też zyskałby szybko widownię i to całkiem sporą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...