Skocz do zawartości

Satkurier.tv - kanał TV Magazynu SAT Kurier


Rekomendowane odpowiedzi

Cyfra jak na razie odstaje od konkurencji pod wzglegem technologicznym i niewiele tu zmienia nowy Philips DSR 6201 HD.Cyfre ciągną w dół przestarzałe dekodery które juz powinny przejść definitywnie do historii

Cyfrowy Polsat i N ostro poszły do przodu nie ogladając się za siebie,ale też jeszcze mają sporo rzeczy do zrobienia i udowodnienia.Polski rynek przeżywa obecnie boom jakościowy i technlogiczny.Wszelkie nowinki docierają do nas znacznie szybciej niz moglibyśmy się spodziewać.Program Sat Kurier TV idąc z duchem czasu musi znaleść swoje miejsce na rynku polskich mediów,gdyż dla wielu polakow stanie sie swoistym "oknem na świat".Przyklad niemieckeigo Dr.Disha pokazał że program o takiej tematyce jest chętnie ogladane przez widzów,stając sie dla nich przy okazji kompedium wiedzy.Nie zdziwię się jak program ten dostanie nominacje do tegorocznego "Hot Bird Awards"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótka charakterystyka:

Cyfra+ - myśli, że ma najlepsze biuro obsługi klienta - i na ten czas, w/g nich, jest to wystarczające. Poprostu samouwielbienie.

Cyfrowy Polsat - jakby im na tym, zupełnie nie zależało. Obsłudze klienta również.

n -ka cały czas rozkoszuje się budową swojej platformy.

....i nie w głowie "platformom" taki kanał. :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nie wiem, czy mogę, ale co tam - puszczę parę ;)

 

Krakowski ośrodek TVP 3 zaproponował nam przygotowywanie magazynu poświęconego telewizji cyfrowej i technologii satelitarnej. Spróbujemy się porozumieć - zobaczy się jak to wyjdzie. Sprawa Amosa jest nadal aktualna, ale cały czas brakuje jednego ogwia układanki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kilka dni temu chciałem zapytać się na forum czy są prowadzone odpowiednie negocjacje z nadawcami dotyczące uruchomienia programu SATKurierTV, jednak zawsze zapominałem o tym. A jednak widać że projekt nie przepadł, i oby tak dalej aż do skutku :wink:

 

Mam jedno pytanie.

DrDishTV współpracuje blisko z forum transponder-news.de, serwis informacyjny SAT Kurier również wspólpracuje z niemieckim forum. Czy jest jakaś szansa aby SATKurierTV dogadał się z nadawcą DrDishTV w celu udostępnienia czasu antenowego na niemieckim kanale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem wysłać zapytanie do p. Christiana Massa w tej sprawie, ale w sumie problem jest zbliżony do Amosa - brakuje miejsca na produkcję całości. Miejsce na satelicie być może by się wygospodarowało w jakiś sposób. Kiedyś też przedstawiciele Sat-Lux proponowali nam przygotowywanie bloków wspólnymi siłami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę... od groma pozytywnych wieści

 

 

tylko jedna pesymistyczna mysl! uwazajcie z TVP! wspolpracowalem kiedys z tvp w Poznaniu i o ile sama współpraca przebiegała idealnie, o tyle efekt był bardzo słaby - narzucone im (autorom programu) dziwne zasady kazały pociąć, pozmieniać, skrócić itp. W efekcie czego np. moja 20 minutowa wypowiedź została zcięta więcej niż się umawialiśmy i straciła zupełnie sens! - nie produkcja, czy przede wszystkim autorzy programu, ale pan montażysta (sic!!) sobie pozmieniał jak mu pasowało. Moje materiały które miały być podpisane - poznanskirap.com - zostały wyemitowane bez żądnego podpisu. Na pytanie dlaczego, pani Kinga (reżyser) powiedziała po fakcie że niestety, ale nie udało się przeforsować tego podpisu - wg. panów jajogłowych to by była kryptoreklama. Pani Kindze udało się co prawda na końcu (w napisach) wcisnąć "w materiale wykorzystano materiały portalu poznanskirap.com" jednak jak sama mówiła stoczyła o to batalie z idiotami z zarządu.

 

Także - jeśli robi to ktoś na zlecenie TVP to śmiało, ale jeśli to program samego TVP to Mr. Orbita uważajcie żeby was nie zrobiono w ... konia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nadal ma szansę i sprawa powoli brnie na przód. Zakupiliśmy sprzęt niezbędny do obróbki materiałów wideo, za pewien okres wyposażymy się także w kamery. Z tego co wiem także zaproszenie TVP jest nadal aktualne i coś w tym kierunku się dzieje, ale informacje na ten temat posiada wyłącznie p. Janusz. Prawdopodobnie na wstępie przygotujemy jakąś ilość materiałów samodzielnie i będziemy próbować zainteresować pomysłem potencjalnych sponsorów... Ale nie ma się co spodziewać szybkich zmian w tej materii - nie mamy na tyle nakładów finansowych, aby natychmiast zakupić sprzęt i móc ruszyć z projektem w bliskiej perspektywie czasu. O ew. postępach będę informować w tym temacie, o ile nadal całość będzie się rozwijać ;)

 

Nie wykluczone, że ew. zarejestrowane materiały zaprezentowalibyśmy także nabywcom SAT Kuriera w sposób zaproponowany przez @Piotra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
DrDishTV współpracuje blisko z forum transponder-news.de, serwis informacyjny SAT Kurier również wspólpracuje z niemieckim forum. Czy jest jakaś szansa aby SATKurierTV dogadał się z nadawcą DrDishTV w celu udostępnienia czasu antenowego na niemieckim kanale?

Bardzo dobry pomysł, ale pod jednym warunkiem - DrDishTV zmieni transponder, żeby można było go oglądać bez problemu w całej Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

to byłoby coś. Gdyby tak się dogadali z CP o wynajem kawałka TP tego gdzie jest Polsat/2, bo to chyba najmniej zapchany TP z polskich operatorów. W redakcji znają się na rzeczy to dali by od razu 16/9 :D wiedzą co dla ludzi dobre :D. Dlaczego HB :?: Bo to jest satelita, do której dostęp ma większość ludzi posiadająca antenę satelitarną i dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo jak pojawi się kanał na Amosie i bedzie FTA i tylko tam dostepny to za górka 2-7 mc zniknie z ekranów ze względu na znikłą ogladalnośc...

 

Bo nie co się oszukiwac na Amosa ma zaledwie kilka % gspodarstw w polsce skierowane anteny, a nikt specjuamnie dloa jednego kanały nie będzie przstawiał amnstny i kupowal zeza:>

ZAe względu na ceny...

 

Instalacja sygnał przez montera 50zł, konwenster 20zł... To sie nie kalkuluje:>

 

Powinniscie się dogadac z TV Biznes i miec swój 30min tygodnik na ich antenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie to samo :? Kanał SAT Kurier TV to byłoby spełnienie marzeń wielu Forumowiczów (no może przesadziłem :lol:). Ale co to jest 30 minut raz na 7 dni... Tak to można dać pasek i na pasku informacje ze świata TV Sat, o wiele więcej czasu na programy, testy tunerów i innego sprzętu...

Bardzo ciekawie wygląda projekt na tym zapie, jestem ciekawy jak to się dalej potoczy. Trzymam kciuki :wink:

PS. Może zobaczymy Mr. Orbitę w roli prezentera? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...