Jump to content
kingofsouth

Spotify – serwis muzyczny

Recommended Posts

Tak, tyle że ja nie mam najmniejszej ochoty wyjawiać całemu światu albo przynajmniej znajomym, których mam na liście na Facebook'u, że akurat korzystam ze Spotify i jakiego utworu aktualnie słucham. Nikogo postronnego nie powinno to interesować. :P

Od tego są ustawienia Facebooka. Poza tym, z tego co kojarzę, to Spotify jedynie chce uprawnienia od Facebooka do zalogowania się, a powiadomień na tablicy. A jeśli są, to można sobie takowe wyłączyć. Też mi problem, naprawdę… A jak ktoś potrafi dobrze korzystać z Internetu, to nie powinien mieć trudności z takimi rzeczami ;)

Korzystam ze Spotify już ponad 4 lata. Obecnie subskrypcje premium mam w ramach abonamentu Spotify Family. Abonament wynosi 29,99 zł, można w ramach tego mieć 6 kont, czyli wychodzi 5 zł za konto. 5 zł - umówmy się że to żaden wydatek, a dla mnie rozwiązanie idealne. Muzyka zawsze pod ręką, baza ogromna. Jak ktoś wspomniał playlisty można synchronizować, czy to na telefonie czy na komputerze, dzięki czemu muzyka dostępna jest offline. Polecam wszystkim. Mam dostęp za darmo również do Tidal-a, ale może ze względu na przyzwyczajenia nie korzystam z niego. Ogólnie to prawie to samo, choć moim zdaniem aplikację Spotify ma lepszą i te rozwiązania jak np. słuchanie muzyki na innym urządzeniu, a sterowanie nią przez telefon.

Edited by kubus.kul

Mimo wszystko ja wolę działania w Internecie bez jakiekolwiek udziału w tym Facebook'a. Tyczy się to również serwisu Spotify.

Może się skuszę na to Spotify i zobaczę, choćby z ciekawości, jak to w ogóle funkcjonuje. ;)

@Barti Mam podobnie. Oczywiście konto na fb mam, ale też nie lubię łączyć innych kont z tym serwisem czy też innymi usługami jak np. konto google. Moje konto na Spotify nie ma nic wspólnego z Facebook'iem :wink:  Oczywiście nie ma żadnego obowiązku łączenia konta Spotify z Facebook'iem. Można stworzyć po prostu konto w serwisie standardowo wykorzystując do tego maila :-)

Edited by kubus.kul

Konto w Spotify mam już założone, bo zrobiłem to wcześniej. Oczywiście nie wiązałem go z kontem na Facebooku, bo uważam to za totalną głupotę. :crazy:

Abonuje Spotify Premium od 4 lat. Moja muzyka zawsze ze mną na smartfonie gdziekolwiek bym nie był. Nie muszę zgrywać muzyki na telefon przed wyjściem z domu i tracić na to czasu. W domu Spotify Connect i łączę się z moją wieżą lub Xboxem. Spotify służy mi przede wszystkim do tego, aby przed zakupem płyt CD najpierw je przesłuchać i potem zdecydować, czy dany album chcę mieć w swojej płytotece. 

Edited by Bloo411

Właśnie skorzystałem z karty podarunkowej.

60 pln i konto Premium na 3 miesiące jest doładowane. Mam teraz spokój do 14 czerwca. Gorąco polecam taką formę płatności. :cool:

Edited by kingofsouth

Promocja ciekawa, ale ma ograniczenie: tylko dla tych, którzy nie mieli jeszcze konta premium. Ja do tej pory korzystałem z wersji bezpłatnej. Na TV i PC sprawdza się świetnie (reklamy są bardzo rzadko), ale naciski rodziny na wersję na smartfony sprawia, że chyba skuszę się na premium. Idealnie byłoby z osobnymi profilami, jak w Netflixie, ale nie kręci mnie kolejny wydatek rzędu 30 zł na konto Spotify Family (chyba, że zdołam się podłączyć do jakiejś rodziny).

Pojawiła się promocja na Spotify Premium : 3 miesiące za 0,99 zł

1.jpg

Pakiet rodzinny jest spoko, jak rzeczywiście ma się tą rodzinę. 6 niezależnych kont, jeszcze wygodniej jak na Natflixie 😉