Skocz do zawartości

Spotify – serwis muzyczny


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od tego są ustawienia Facebooka. Poza tym, z tego co kojarzę, to Spotify jedynie chce uprawnienia od Facebooka do zalogowania się, a powiadomień na tablicy. A jeśli są, to można sobie takowe wyłączyć. Też mi problem, naprawdę… A jak ktoś potrafi dobrze korzystać z Internetu, to nie powinien mieć trudności z takimi rzeczami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam ze Spotify już ponad 4 lata. Obecnie subskrypcje premium mam w ramach abonamentu Spotify Family. Abonament wynosi 29,99 zł, można w ramach tego mieć 6 kont, czyli wychodzi 5 zł za konto. 5 zł - umówmy się że to żaden wydatek, a dla mnie rozwiązanie idealne. Muzyka zawsze pod ręką, baza ogromna. Jak ktoś wspomniał playlisty można synchronizować, czy to na telefonie czy na komputerze, dzięki czemu muzyka dostępna jest offline. Polecam wszystkim. Mam dostęp za darmo również do Tidal-a, ale może ze względu na przyzwyczajenia nie korzystam z niego. Ogólnie to prawie to samo, choć moim zdaniem aplikację Spotify ma lepszą i te rozwiązania jak np. słuchanie muzyki na innym urządzeniu, a sterowanie nią przez telefon.

Edytowane przez kubus.kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barti Mam podobnie. Oczywiście konto na fb mam, ale też nie lubię łączyć innych kont z tym serwisem czy też innymi usługami jak np. konto google. Moje konto na Spotify nie ma nic wspólnego z Facebook'iem :wink:  Oczywiście nie ma żadnego obowiązku łączenia konta Spotify z Facebook'iem. Można stworzyć po prostu konto w serwisie standardowo wykorzystując do tego maila :-)

Edytowane przez kubus.kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonuje Spotify Premium od 4 lat. Moja muzyka zawsze ze mną na smartfonie gdziekolwiek bym nie był. Nie muszę zgrywać muzyki na telefon przed wyjściem z domu i tracić na to czasu. W domu Spotify Connect i łączę się z moją wieżą lub Xboxem. Spotify służy mi przede wszystkim do tego, aby przed zakupem płyt CD najpierw je przesłuchać i potem zdecydować, czy dany album chcę mieć w swojej płytotece. 

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość kingofsouth

Właśnie skorzystałem z karty podarunkowej.

60 pln i konto Premium na 3 miesiące jest doładowane. Mam teraz spokój do 14 czerwca. Gorąco polecam taką formę płatności. :cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Promocja ciekawa, ale ma ograniczenie: tylko dla tych, którzy nie mieli jeszcze konta premium. Ja do tej pory korzystałem z wersji bezpłatnej. Na TV i PC sprawdza się świetnie (reklamy są bardzo rzadko), ale naciski rodziny na wersję na smartfony sprawia, że chyba skuszę się na premium. Idealnie byłoby z osobnymi profilami, jak w Netflixie, ale nie kręci mnie kolejny wydatek rzędu 30 zł na konto Spotify Family (chyba, że zdołam się podłączyć do jakiejś rodziny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Ja konto na Spotify w opcji Premium miałem przez jakiś czas bezpłatnie w ramach abonamentu za telefon w sieci Orange. Jednak i tak w zasadzie z tego serwisu nie korzystałem.

Z ciekawości zainstalowałem wtedy również aplikację Spotify na komputerze, ale gdy ją uruchamiałem to komputer za każdym razem zaczął dość mocno zamulać, mimo iż jest dosyć "mocny" i szybki. Dlatego też krótko potem odinstalowałem tę aplikację z mojego komputera.

Później Orange zakończył współpracę z serwisem Spotify, czego skutkiem było zakończenie oferowania przez Orange darmowej subskrypcji Spotify Premium w ramach abonamentu za telefon.

W efekcie powyższego ja całkowicie zrezygnowałem z subskrypcji Spotify i zlikwidowałem moje konto w tym serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Używam tej aplikacji od kilku dni, no i muszę przyznać, że jest niezwykle przydatna. Jest sporo utworów z przeróżnych dekad, wiele gatunków muzycznych i to jeszcze za darmo, każdy znajdzie coś dla siebie. Jednakże wciąż jest to jak najbardziej legalna forma streamingu muzyki. Wersji premium raczej nie wykupię, gdyż ta standardowa w zupełności mi wystarczy. Zwlaszcza w czasach, gdy w swoich smartfonach mamy wlasny pakiet transferu internetowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość ChipiDross

Dziękuję za tę usługę, która pomaga mi słuchać dobrej jakości muzyki bez różnych ograniczeń. Przy wyborze ulubionych wykonawców zostanie utworzona lista utworów na podstawie naszych upodobań. Bardzo podoba mi się design i łatwość pracy. Lubić

Edytowane przez ChipiDross
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...