Skocz do zawartości

Tidal – serwis muzyczny


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.11.2019 o 15:55, umek napisał:

I po 10 latach płacenia...zostaje się bez utworu..cóż za wspaniały pomysł na wydanie pieniędzy..

 

Wolę jednak kupić CD...i mieć na półce:)

Twoj ogryzek nawet w trakcie abo zabiera zakupione filmy ,przyklad kanadyjczyka Anders da Silva .

@kingofsouth myslalem ze masz Amazon Prime a tam masz przeciez dostep do 2 milionow Songs w ramach abo.?

Edytowane przez andi64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, andi64 napisał:

Twoj ogryzek nawet w trakcie abo zabiera zakupione filmy ,przyklad kanadyjczyka Anders da Silva .To twoja kolekcja CD musi byc ogromna 

@kingofsouth myslalem ze masz Amazon Prime a tam masz przeciez dostep do 2 milionow Songs w ramach abo.?

A po naszemu to wy potraficie pisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, andi64 napisał:

 

@kingofsouth myslalem ze masz Amazon Prime a tam masz przeciez dostep do 2 milionow Songs w ramach abo.?

Mam Amazon Music Unlimited , Spotify, Tidal Premium/HiFi, YouTube Music.

Kolekcjoner jestem wszelakich usług  ;)

Edytowane przez kingofsouth
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to naprawde jestes kolekcjonerem??

W dniu 28.11.2019 o 15:55, umek napisał:

I po 10 latach płacenia...zostaje się bez utworu..cóż za wspaniały pomysł na wydanie pieniędzy..

 

 

To teraz rzeczowo obojetnie czy Tidal  AP Musik czy Apple Musik po zakonczeniu abo zostaje sie z niczym. Ale widze ze jak nie idzie po twojej mysli to zaczynasz obrazac ,podalem ci przyklad z tym kanadyjczykiem ze nawet w trakcie abo moga twoje zakupione filmy usunac(Apple)A co do chlopczyka to ......

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2019 o 05:10, aro napisał:

Właśnie o to chodzi...Subskrypcje kiedy można anulować? W ostatnim miesiącu?

Możesz anulować od razu po aktywacji, bo i tak będzie działać do czasu na który została aktywowana. Sam tak robię by później nie zapomnieć o wyłączeniu. 

 

Tidal Hi-Fi na 180 dni dla nowych: https://goodie.pl/marka/tidal/promocja/pierwsze-180-dni-wazna-do-odwolania?id=b7501a86-4c59-414d-9a7c-bfc885020adb&origin=BrandDetails

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 28.11.2019 o 15:55, umek napisał:

I po 10 latach płacenia...zostaje się bez utworu..cóż za wspaniały pomysł na wydanie pieniędzy..

 

Wolę jednak kupić CD...i mieć na półce:)

Ale to jest korporacjom na rękę. Wszelkie serwisy streamingowe są jak dilerzy narko. Najpierw dają Ci za darmo, byś w końcu nie mógł odejść od tego jak masy będą ich, bo jaka będzie alternatywa?

Wtedy zamiast kupić jedną płytę będziesz zmuszony bulić haracz cały czas.

 

Tylko nośniki fizyczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamiast wydawać setki złotych na płyty (których kupno "od ręki" w dzisiejszych czasach o ile słucha się czegoś innego niż TOP20 Olis też jest wyzwaniem) wydaje kilkanaście złotych na streaming i mam dostęp do katalogu płyt, do którego żaden sklep z fizycznymi nośnikami nawet za złotych czasów CD nie miałby podejścia.

Przy okazji mam swoje utwory w domu, w samochodzie, w telefonie itd.. tak więc każdemu wedle potrzeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, umek napisał:

Masz dostęp póki płacisz...ja natomiast kupię to czego mam ochotę posłuchać bo dostęp do milionów jest mi zbędny i mam na zawsze.

 

Dopóki Ci się płyta nie zniszczy co przy częstym słuchaniu i przenoszeniu z urządzenia na urządzenie może się wydarzyć. Serwisy streamingowe nie są idealne ale wygodniejsze od płyt i tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nikogo przekonywać na siłę bo po co. Nie rozumiem tylko jak ktoś może uważać robienie dodatkowych kopii płyt czy robienie ripów i przenoszenie między urządzeniami za coś wygodniejszego od słuchania w streamingu. Gdyby ktoś powiedział, że woli płyty pomimo mniejszej wygody bo jest do tego przywiązany, lubi pudełka, okładki itp i akceptuje wyższy koszt takiego słuchania to bym go zrozumiał i to kończyłoby dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Pawop napisał:

Ja nie zamierzam rezygnować ze Spotify, więc dostęp będe miał jeszcze długo.

Za dużo płyt mi znikało ze spotify by być tak entuzjastycznie nastawionym.

9 godzin temu, Rasheed napisał:

 

Dopóki Ci się płyta nie zniszczy co przy częstym słuchaniu i przenoszeniu z urządzenia na urządzenie może się wydarzyć. Serwisy streamingowe nie są idealne ale wygodniejsze od płyt i tańsze.

Ale kojarzysz coś takiego jak E.A.C. który pobierze ci tagi i zgra płytę do mp3 czy też flac kilkoma kliknięciami??

 

18 godzin temu, bugmenot napisał:

Ja zamiast wydawać setki złotych na płyty (których kupno "od ręki" w dzisiejszych czasach o ile słucha się czegoś innego niż TOP20 Olis też jest wyzwaniem) wydaje kilkanaście złotych na streaming i mam dostęp do katalogu płyt, do którego żaden sklep z fizycznymi nośnikami nawet za złotych czasów CD nie miałby podejścia.

Przy okazji mam swoje utwory w domu, w samochodzie, w telefonie itd.. tak więc każdemu wedle potrzeb.

Od tego masz chmurę prywatną i pliki tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...