Skocz do zawartości

Uniwersalny Pilot Fergusona


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Właśnie mym oczom ukazał się nowy pilot Fergusona. Jego reklama jest na okładce SatKuriera (ostatnia strona). Zaciekawił mnie jego design. Jest czarny, ze srebrnymi klawiszami, co ciekawe ma wielkie możliwości i dodatkowo będzie obsługiwał kilka ciekawych funkcji w tunerach HF8800HD i HF8900HD/USB. Czy ktoś już wie kiedy pojawi się on w sklepach i jaka może być jego cena rynkowa?

 

1327.produkt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość PawelU1981

Dobra to ja z innej beczki. Jak jest z czułością diody. Też trzeba celować dokładnie w odbiornik, czy można mieć fantazję i celować w ścianę, albo sufit 8) Kto może odpowiedzieć, bo chcę tego pilota kupić, ale to będzie ważna sprawa przy jego ocenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pilot uniwersalny zaliczylbym do klasy sredniej - jakies 6/10

nie trzeba nim celowac dokladnie w Ferdka choc porownywac do Logitecha go nie bede - do starego pilota od 8800 tez porownac sie nie da bo .... tamten po prostu nie dzialal :)

jak dla mnie (a jestem troche zmanierowany Logitechem Harmony) pilot jest ok - dziala szybko i sprawnie, potrafi odbic sygnal od sciany co oznacza ze dioda jest o niebo lepsza od poprzednika

klawisze nie sa podswietlane - duzy minus, wszystkie wygladaja tak samo - 1 jest identyczna jak epg i jest obok 0

jest zbyt dlugi i b. cieniutki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość PawelU1981

Dla mnie pilot OK, chociaż szlag mnie trafia... jak on się ciągle buntuje... Niby da się go zaprogramować pod TV LG, ale co z tego jak po włączeniu Ferdka już nie ma w pamięci kodów dla LG i nie działa z TV :? Robię wszystko zgodnie z instrukcją i nic się nie zmienia... Ktoś ma jakieś dobre rady :?::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość PawelU1981

Trochę czasu minęło od mojego ostatniego posta, więc pozwolę sobie napisać nowy... Otóż pilot jest wypasiony :mrgreen: Może nie jest to klasa hi-end, ale po mękach jakie miałem z zaprogramowaniem mojego TV okazało się, że ja źle to robię... Zamiast porządnie przytrzymać przycisk POWER na pilocie gdy wyszukiwany był kod do mojego TV ja trzymałem ten przycisk tak dość lekko... Teraz mogę powiedzieć, że pilot daje radę, nie tylko ze sprzętem LG... Polecm każdemu.... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam. Temat zostal odswierzony. Chcialbym zadac pytanie dotytczace tego pilota. Od miesiaca posiadam HF8900HD i z pilotem mam same problemy : dziala raz na dziesiec razy. Jak nie dziala : zielona dioda ledwo mruga. Po kilkukrotntm przelaczeniu stb tv na chwile wraca do normy i po jakims czasie wszystko dzieje sie na nowo. Czy to tylko bateryjki do wymiany (po miesiacu !), czy cos powazniejszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz. Nie dawalo mi to jednak spokoju. Wyjalem bateryjki i sprawdzilem miernikiem - byly w pozadku. Zauwazylem, ze blaszki stykow sa troche przygiete. Podnioslem delikatnie styki. Pilot dziala teraz bez problemow na starych bateriach. Moze to bylo to. A moze pilot sie zresetowal - nie utracilem jednak moich ustawien tv, chyba jednak to pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

A z tymi blaszkami, to też może być. Już na innym forum to było poruszane... Faktycznie, ja u siebie na początku też pierwsze co zrobiłem to ruszyłem te blaszki. Jednak same baterie też bardzo liche i pilot działa porządnie po wymianie ich na nowe. W sumie jest to bardzo dobre urządzenie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...