Skocz do zawartości

CANAL+ 4K Ultra HD


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie premiery TV, które miały już miejsce na Canal+ 4K Ultra HD - podsumowanie [16. maj 2018 - 27. maj 2018].
 


01) 16.05.2018 Pomocnik Kupidyna (film, komedia, USA, 2017)
02) 16.05.2018 Raj na Ziemi, ostatnia nadzieja: odc. 1 (dokument, Hiszpania, 2017)
03) 16.05.2018 UEFA Europa League Atletico Madryt - Olympique Marsylia (na żywo)
04) 22.05.2018 Raj na Ziemi, ostatnia nadzieja: odc. 2 (dokument, Hiszpania, 2017)
05) 23.05.2018 Raj na Ziemi, ostatnia nadzieja: odc. 3 (dokument, Hiszpania, 2017)
06) 23.05.2018 Szmaragdowe wyspy (dokument, Wielka Brytania, 2017)
07) 24.05.2018 Raj na Ziemi, ostatnia nadzieja: odc. 4 (dokument, Hiszpania, 2017)
08) 26.05.2018 Velux EHF Final Four: HBC Nantes - Paris Saint-Germain (na żywo)
09) 26.05.2018 Velux EHF Final Four: HC Vardar - Montpellier HB (na żywo)
10) 26.05.2018 UEFA Champions League Real Madryt - Liverpool FC (na żywo)
11) 27.05.2018 Velux EHF Final Four: Paris Saint-Germain - HC Vardar (na żywo)
12) 27.05.2018 Velux EHF Final Four: Montpellier HB - HBC Nantes (na żywo)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, o HD nigdy nie mówiło się "1K". Przynajmniej ja pierwsze słyszę o takim określeniu. :shock:

Natomiast w przypadku rozdzielczości 4K, zamiennie stosuje się też określenie "Ultra HD". Ja nie przypominam sobie, aby gdzieś te określenia występowały razem. Więc albo rozdzielczość jest 4K albo Ultra HD.

W przekazie satelitarnym kanały 4K, czy tam jak kto woli, Ultra HD, mają zazwyczaj w swoich nazwach człon "4K", więc myślę, że spokojnie w omawianym tutaj przypadku kanał mógłby się nazywać po prostu "CANAL+ 4K". Nazwa krótka, rzeczowa i całkiem przyjemnie brzmiąca. Nic więcej tutaj kombinować nie trzeba. No, ale platforma nc+ zdecydowała inaczej, do czego oczywiście miała prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, o HD nigdy nie mówiło się "1K". Przynajmniej ja pierwsze słyszę o takim określeniu. :shock:

Natomiast w przypadku rozdzielczości 4K, zamiennie stosuje się też określenie "Ultra HD". Ja nie przypominam sobie, aby gdzieś te określenia występowały razem. Więc albo rozdzielczość jest 4K albo Ultra HD.

W przekazie satelitarnym kanały 4K, czy tam jak kto woli, Ultra HD, mają zazwyczaj w swoich nazwach człon "4K", więc myślę, że spokojnie w omawianym tutaj przypadku kanał mógłby się nazywać po prostu "CANAL+ 4K". Nazwa krótka, rzeczowa i całkiem przyjemnie brzmiąca. Nic więcej tutaj kombinować nie trzeba. No, ale platforma nc+ zdecydowała inaczej, do czego oczywiście miała prawo.

 

SPI też tak nazwało FUN BOX 4K Ultra HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, początkowo nazywał się "Funbox 4K" i miał dopisek Ultra HD pod logiem, wyglądało to tak samo źle jak logo Canal+ 4K Ultra HD.

https://3.bp.blogspot.com/-DqknZxpGdHo/VXWrizBQa6I/AAAAAAAAp_I/pHxIJKbsCus/s1600/4k%2BFun%2BBox%2Bultra%2BHD%2Bhotbird%2Bfrecventa.jpg

 

Swoją drogą, tak przeżywamy tą innowacje, a ten kanał był w pierwszych zagranicznych platformach i kablówkach już w 2015 roku :)...


Może za parę lat i w logo Canal+ zostanie już tylko 4K ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...