Skocz do zawartości

CANAL+ 4K Ultra HD


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanał Canal+ 4K jutro ponownie będzie nadawał od 18.

Po raz pierwszy będzie nadawany film pełnometrażowy w jakości 4K w polskiej tv pod tytułem Pomocnik Kupidyna :D

W końcu grafika tego kanału wygląda dużo bardziej kolorowo niż pozostałych z rodziny C+ ;)

Edytowane przez begos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby HDR robił już swoją robotę? :)

 

Też się zastanawiam czy HDR nie zrobił tu roboty, skoro sama jakość serialu się podniosła nie porównywalnie do po przedniej emisji  ale póki ktoś tego nie potwierdzi to zostajemy przy tym jak by nie było HDR we wczorajszym serialu Kruk :)

 

Ps:

 

U mnie do tej pory nie zameldował się Canal+ 4k UHD na 40 pozycji :)

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ogładał ten film Pomocnik kupidyna ? Warty obejrzenia czy szkoda prądu ? To w końcu pierwszy film w 4k na c+4k...

Truskawką na torcie jednak będzie dzisiejszy mecz :)

Wczoraj Kruk bez hdr. Jakość idealna.

Edytowane przez Tokić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nie ma szans, to są oryginalne produkcje Netflixa i Amazona. :cool:

Canal+ nie produkuje takich seriali. Masz "Kruka" , "Belfra" i nie widać by to się zmieniło.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy na dekoderze  TurboBox+ zameldował się komuś na liście kanałów Canal+ 4K UHD ?? . Rabie ustawienia fabryczne, aktualizuje listę kanałów i nic. Ja wiem że i tak go nie odbiorę ale chodzi o sam fakt czy w ogóle pojawi się na liście kanałów w tym dekoderze ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy na dekoderze  TurboBox+ zameldował się komuś na liście kanałów Canal+ 4K UHD ?? . Rabie ustawienia fabryczne, aktualizuje listę kanałów i nic. Ja wiem że i tak go nie odbiorę ale chodzi o sam fakt czy w ogóle pojawi się na liście kanałów w tym dekoderze ???

Jak tak bardzo chcesz posiadać na liście CANAL+ 4K ULTRA HD to wymień dekoder TurboBox+ na Ultrabox 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramówka d..... nieurywa dużo powtórek transmisji kto będzie oglądać jak już widział chyba nie dla samego 4K.Dziwne jest to SGP Czech 26.05. niema na żywo a jest powtórka w 4K 02.06.Film który dziś leci to jakiś GNIOT klasy B na filmwebie nawet opisu niema a jakość pozostawia dużo do życzenia.Także taką ramówką chyba niezachęcą nowych klientów.Ja też się jarałem pierwszymi transmisjami ale już przeszło i te 4K jest bo jest bez szału. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://naforum.zapodaj.net/8d46d6caba78.jpg.html

 

Tak to wygląda na WiFipremiumboxie

O kurde! Po co oni wcisnęli to listę?... w takim razie muszę przeprosić XMAREKK30, nc+ to jednak mistrzowie, celowa zagrywka, żeby wymieniać dekodery ( w mediaboxach nie ma go na liście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE i NIE POJAWI SIĘ na żadnym innym dekoderze niż Ultrabox+ w nc+ bo one nie obsługują takiego kanału, więc prawdopodobnie nic lub  tylko dźwięk byś miał, tak więc NIE BĘDZIE NA LIŚCIE W TWOIM DEKODERZE bo po co ?

Tak? Ja mam wifi Premiumbox+ i w moim dekoderze CANAL+ 4K ULTRA HD normalnie melduje się na poz. 40 i 109.

 

Nic dziwnego przecież. Jak HD startowało, to też meldowało się odgórnie w dekoderach SD, pomimo że nie obsługują DVB-S2/MPEG-4.

 

Układ kanałów powinien być pełny i kompletny oraz jednakowy we wszystkich dekoderach i każdego operatora. Czy to nc+, czy np. UPC, którzy mają dwie różne wersje list.

 

 

.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 

 


Tak? Ja mam wifi Premiumbox+ i w moim dekoderze CANAL+ 4K ULTRA HD normalnie melduje się na poz. 40 i 109.

Na turbodekoderze nie ma tego kanału.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w każdym dekoderze po byłej n nie będzie tego kanału. Skoro w wifi Premiumbox+ są kanały, które nie są normalnie dostępne w nc+, a były w CYFRZE+ (mowa o France Télévisions, AB Groupe i XXL), oraz jest ta wersja układu kanałów, w której za zagranicznymi kanałami informacyjnymi znajduje się dawny odpad po National Geographic w SD, który jest od wielu miesięcy bezużyteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mediaboxie też nie ma, a on chyba  nie jest po eNkowy, za to ma na liście Polsat news SD, który nie istnieje.. (w innych tez on jest? )

 

Nie jest po n. Mediabox zadebiutował na rynku wraz z marką nc+ po fuzji.

 

Hm… To dziwne w takim razie, że w prawie każdym dekoderze tego kanału nie ma, a w wifi Premiumbox+ już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...