Jump to content

Recommended Posts

24 listopada 2018 (sobota)

17:40 Lech Poznań - Wisła Płock
20:40 Atletico Madryt - FC Barcelona
22:40 Tottenham  - Chelsea (premiera)

25 listopada 2018 (niedziela)

17:30 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok

30 listopada 2018 (piątek)

20:00 Super Piątek

20:25 Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia

22:30 Super Piątek

1 grudnia 2018 (sobota)

20:00 Legia Warszawa - Korona Kielce

2 grudnia 2018 (niedziela)
15:00 Arsenal - Tottenham

17:40 Cracovia - Lech Poznań
20:00 Liverpool - Everton (premiera)

7 grudnia 2018 (piątek)

20:00 Super Piątek

20:25 Lech Poznań - Śląsk Wrocław

22:30 Super Piątek

Edited by tyrla

Guest kingofsouth

Na to wygląda, trochę to kiepskie rozwiązanie....

W angielskim Sky na satelicie są dwa przekazy do UHD bodajże, ale kanałów linearnych jako takich nie ma. Działa to na zasadzie red button w dekoderach Sky Q. Jeśli coś jest obecnie w UHD, np. na Sky Cinema czy na Sky Sports, to pojawia się odpowiednia adnotacja podczas transmisji. Ale w Polsce o taką interaktywność to jest wręcz nie do pomyślenia. A szkoda.

Działa to w praktyce tak jak w filmie poniżej.

Guest kingofsouth
Godzinę temu, booboo napisał:

Niech uruchomią tylko jak coś się nakłada Canal+ Now 4K, bo to zaczyna być śmieszne, co oni wyczyniają. :shock:

Zaraz się okaże, ze mamy nadmiar treści 4K.

Jeszcze kilka dni temu nie mieliśmy co oglądać.  :lol2:  ;)

Edited by kingofsouth

Dobrze wiesz, że problemem nie są treści, bo ich wcale nie ma dużo, a to że 2 mecze nakładają się w jednym czasie i nadawca daje ciała z emisją. Zamiast uruchomić C+NOW 4K co nota bene robił już wcześniej tak teraz woli dać mecz w formie retransmisji. Kiepska decyzja :(

Guest kingofsouth
5 minut temu, shevchenko1987 napisał:

Zamiast uruchomić C+NOW 4K co nota bene robił już wcześniej ...

Myślę , ze prędzej czy później tak zrobią.

Miejsce na 10,892 gdzie było TVP 4K jest (i to prawie 30 Mbps), ale patrząc po zawartości (TVNy w SD i przekazy dla Eurosportu) można się zastanwiać czy ten transponder nie jest kolejny do oddania..

Tak czy inaczej docelowo to zmierza pewnie do kanału ogólnego/filmowego (bo w końcu będzie coś do pokazywania oprócz "Kruka" i "Nielegalnych") i drugiego stricte sportowego w 4K.

No i dodatkowych opłat, bo skoro C+ 4K z powtórkami i pojedynczymi meczami ligii angielskiej i hiszpańskiej miał kosztować 10-15 zł, to jak dojdą filmy i seriale z Foxa, Universalu i Ektraklasa to raczej za darmo tego nie dadzą... Pisałem to już zresztą parę mies. temu, że skoro spasowali i dali mocno powtórkowy Canal+ 4K wielu osobom praktycznie za darmo, to zaraz będzie i osobny kanał w 4K z czymś bardziej wartościowym, ale wtedy były pofukiwania i krzyki wśród grupy fanów NC+ ;).

Edited by bugmenot

1 godzinę temu, bugmenot napisał:

Pisałem to już zresztą parę mies. temu, że skoro spasowali i dali mocno powtórkowy Canal+ 4K wielu osobom praktycznie za darmo, to zaraz będzie i osobny kanał w 4K z czymś bardziej wartościowym, ale wtedy były pofukiwania i krzyki wśród grupy fanów NC+ ;). 

I nic się nie zmieniło. Jak na razie to nadal tylko Twoje fantazje...

• Confused 1
  • Upvote 1

Guest kingofsouth
17 godzin temu, bugmenot napisał:

..

Tak czy inaczej docelowo to zmierza pewnie do kanału ogólnego/filmowego (bo w końcu będzie coś do pokazywania oprócz "Kruka" i "Nielegalnych") i drugiego stricte sportowego w 4K.

No i dodatkowych opłat, bo skoro C+ 4K z powtórkami i pojedynczymi meczami ligii angielskiej i hiszpańskiej miał kosztować 10-15 zł, to jak dojdą filmy i seriale z Foxa, Universalu i Ektraklasa to raczej za darmo tego nie dadzą...

Jesteś w błędzie z tym opłatami. 

Edited by kingofsouth

Godzinę temu, vigoo napisał:

I nic się nie zmieniło. Jak na razie to nadal tylko Twoje fantazje...

To się nazywa logiczne myślenie.

A fantazją to jest co najwyżej dawanie ligi angielskiej z powtórzenia na rzecz ekstraklasy, powrót do czasów analoga ;).

Edited by bugmenot
  • Sad 1

To jest coś tak niewyobrażalne, że nie wiem. Ktoś sobie jaja robi. Przecież wypada każdy hit niedzielny, bo zwykle jest o 17:00.

8 grudnia:

13:25 Bournemouth - Arsenal

18:25 Chelsea - Manchester City

20:25 Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok

9 grudnia:

17:40 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa

14 grudnia:

20:25 Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin (+ Super Piątek od 20:00 i 22:30)

Guest kingofsouth

Dajcie znać jak dzisiejsza transmisja Ekstraklasy wyjdzie. ;) Mecz nagrywam i zobaczę go dopiero jutro.

Edited by kingofsouth

Guest kingofsouth

Jak panowie ten pierwszy mecz Ekstraklasy w HDR?

Takie wydarzenie i nikt tego tutaj nie komentuje?

Co jest z wami? ;)

Edited by kingofsouth

Guest kingofsouth

Interesuje mnie jakość obrazu.  Masz coś do przekazania w tym temacie?

Niestety już pozbyłem się Orange, a wszystkie pozostałe 5 osób z dostępem do C+ 4K ma najwidoczniej ciekawsze zajęcia i właściwie się nie dziwie 😁

Guest kingofsouth

@bugmenot, dzięki za odpowiedź na moje pytanie. Na ciebie zawsze można liczyć. ;)

Sam sobie jutro zobaczę i ocenie jak to wyszło.

Tak na marginesie możesz rozwinąć jakie 5 osób ? Bo nie rozumiem tego co napisałeś.

W Orange i tak byś Ekstraklasy w 4k nie obejrzał, tutaj też nie wiem o co ci chodziło.

Edited by kingofsouth

5 osób to szacowana przeze mnie żartobliwie ilość osób z dostępem do Canal+ 4K Ultra HD na forum, realnie może się rożnić o jeszcze kilka - widać to wyraźnie po jakże powalającym feedbacku w temacie pierwszej transmisji ekstraklasy w 4K :D.

A C+ 4K rzeczywiście po mundialu zniknęło z Orange, nawet tego nie byłem świadomy bo pod koniec września przesiadłem się na UPC, gdzie płacę połowę tego.

Brakuje trochę Eleven 4K i Festival 4K, ale powtórkowa telewizja nie jest warta takiej kasy, a stówka rożnicy to 3-4 świeże filmy w 4K w iTunes :).

Edited by bugmenot