Skocz do zawartości

CANAL+ 4K Ultra HD


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W angielskim Sky na satelicie są dwa przekazy do UHD bodajże, ale kanałów linearnych jako takich nie ma. Działa to na zasadzie red button w dekoderach Sky Q. Jeśli coś jest obecnie w UHD, np. na Sky Cinema czy na Sky Sports, to pojawia się odpowiednia adnotacja podczas transmisji. Ale w Polsce o taką interaktywność to jest wręcz nie do pomyślenia. A szkoda.

 

Działa to w praktyce tak jak w filmie poniżej.



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Godzinę temu, booboo napisał:

Niech uruchomią tylko jak coś się nakłada Canal+ Now 4K, bo to zaczyna być śmieszne, co oni wyczyniają. :shock:

Zaraz się okaże, ze mamy nadmiar treści 4K.

Jeszcze kilka dni temu nie mieliśmy co oglądać.  :lol2:  ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiesz, że problemem nie są treści, bo ich wcale nie ma dużo, a to że 2 mecze nakładają się w jednym czasie i nadawca daje ciała z emisją. Zamiast uruchomić C+NOW 4K co nota bene robił już wcześniej tak teraz woli dać mecz w formie retransmisji. Kiepska decyzja :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce na 10,892 gdzie było TVP 4K jest (i to prawie 30 Mbps), ale patrząc po zawartości (TVNy w SD i przekazy dla Eurosportu) można się zastanwiać czy ten transponder nie jest kolejny do oddania..

 

Tak czy inaczej docelowo to zmierza pewnie do kanału ogólnego/filmowego (bo w końcu będzie coś do pokazywania oprócz "Kruka" i "Nielegalnych") i drugiego stricte sportowego w 4K.

 

No i dodatkowych opłat, bo skoro C+ 4K z powtórkami i pojedynczymi meczami ligii angielskiej i hiszpańskiej miał kosztować 10-15 zł, to jak dojdą filmy i seriale z Foxa, Universalu i Ektraklasa to raczej za darmo tego nie dadzą... Pisałem to już zresztą parę mies. temu, że skoro spasowali i dali mocno powtórkowy Canal+ 4K wielu osobom praktycznie za darmo, to zaraz będzie i osobny kanał w 4K z czymś bardziej wartościowym, ale wtedy były pofukiwania i krzyki wśród grupy fanów NC+ ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bugmenot napisał:

Pisałem to już zresztą parę mies. temu, że skoro spasowali i dali mocno powtórkowy Canal+ 4K wielu osobom praktycznie za darmo, to zaraz będzie i osobny kanał w 4K z czymś bardziej wartościowym, ale wtedy były pofukiwania i krzyki wśród grupy fanów NC+ ;). 

 

I nic się nie zmieniło. Jak na razie to nadal tylko Twoje fantazje...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
17 godzin temu, bugmenot napisał:

..

 

Tak czy inaczej docelowo to zmierza pewnie do kanału ogólnego/filmowego (bo w końcu będzie coś do pokazywania oprócz "Kruka" i "Nielegalnych") i drugiego stricte sportowego w 4K.

 

No i dodatkowych opłat, bo skoro C+ 4K z powtórkami i pojedynczymi meczami ligii angielskiej i hiszpańskiej miał kosztować 10-15 zł, to jak dojdą filmy i seriale z Foxa, Universalu i Ektraklasa to raczej za darmo tego nie dadzą...

Jesteś w błędzie z tym opłatami. 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vigoo napisał:

 

I nic się nie zmieniło. Jak na razie to nadal tylko Twoje fantazje...

 

To się nazywa logiczne myślenie.

A fantazją to jest co najwyżej dawanie ligi angielskiej z powtórzenia na rzecz ekstraklasy, powrót do czasów analoga ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@bugmenot, dzięki za odpowiedź na moje pytanie. Na ciebie zawsze można liczyć. ;)

Sam sobie jutro zobaczę i ocenie jak to wyszło.

Tak na marginesie możesz rozwinąć jakie 5 osób ? Bo nie rozumiem tego co napisałeś.

W Orange i tak byś Ekstraklasy w 4k nie obejrzał, tutaj też nie wiem o co ci chodziło.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 osób to szacowana przeze mnie żartobliwie ilość osób z dostępem do Canal+ 4K Ultra HD na forum, realnie może się rożnić o jeszcze kilka - widać to wyraźnie po jakże powalającym feedbacku w temacie pierwszej transmisji ekstraklasy w 4K :D.

A C+ 4K rzeczywiście po mundialu zniknęło z Orange, nawet tego nie byłem świadomy bo pod koniec września przesiadłem się na UPC, gdzie płacę połowę tego.

Brakuje trochę Eleven 4K i Festival 4K, ale powtórkowa telewizja nie jest warta takiej kasy, a stówka rożnicy to 3-4 świeże filmy w 4K w iTunes :).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...