Jump to content
Emil.1603

CANAL+ 4K Ultra HD

Recommended Posts

Tak będzie na CANAL+4K UHD jutro o 20 45

Witam, ktoś się orientuje czy finał ligi Europy będzie w 4k?

A ten kanał już nadaje? Pytam, bo nie ma mnie w domu ;) 

Będzie podmianka za Canal+ Now 4K?

Edited by shevchenko1987

Na stronie nc+ piszą, że dostępny od dziś, jest uklad kanałów nowy, C+4K ma być na pozycjach 40 i 109. Canal+ Now pozostaje.

Możesz podać link do tego gdzie piszę , że od dzisiaj i do układu kanałów ? Bo albo jestem ślepy , albo nie wiem co :) 

Na stronie nc+ piszą, że dostępny od dziś, jest uklad kanałów nowy, C+4K ma być na pozycjach 40 i 109. Canal+ Now pozostaje.

Na moim WifiP C+4K wskoczył na 38 a C+now zniknął.Wychodzi na podmianę

Na moim WifiP C+4K wskoczył na 38 a C+now zniknął.Wychodzi na podmianę

Logotyp kanału w pełnym rozmiarze. Jednak nie dostał on swojego własnego kolorku.

canal-plus04k_ultra_hd.png

No proszę będą treści w HDR nic tylko sie cieszyc :)

CANAL+ 4K Ultra HD będzie emitował zróżnicowane treści przeznaczone dla widzów poszukujących emocji na najwyższym poziomie, w najlepszej jakości obrazu i krystalicznie czystym dźwięku. Już niebawem, dzięki wykorzystaniu technologii wysokiej dynamiki jasności (HDR), odwzorowaniu szerokiej palety barw (Wide Colour Gamut), szybkim odtwarzaniu klatek filmu (High Frame Rate) i większej głębi bitowej, na kanale będzie można zobaczyć programy w jeszcze bardziej realistycznym, ostrzejszym i bardziej szczegółowym obrazie 4K.

https://media2.pl/media/150513-Canalplus-4K-Ultra-HD-rozpoczyna-nadawanie.-Jak-odbierac-Co-w-ramowce.html

Kiedy start? Już wystartował? 

PS. Ten dopisek "ULTRA HD" w logo zbędny, jak dla mnie ;)

Edited by nieczęstygość99

Tak już wystartował. Obecnie jest plansza z informacją, że zapraszają o 18.00.

Na razie jest zwykła plansza. Informacja z profilu NC+ na fb : Start TVP 4K od 14.06.2018.

Jednak nie dostał on swojego własnego kolorku.

A co masz na myśli? Przecież ma osobna identyfikację koloru inną niż pozostałe kanały C+ (dfe1ee), trochę inną niż się zapewne spodziewaliśmy (ja obstawiałem złotą lub seledynową), ale jednak ;)

adam160

Podrzucisz potem jakieś zapy ? bo ja mam mediaboxa więc go nigdy nie zobaczę haha

A co masz na myśli? Przecież ma osobna identyfikację koloru inną niż pozostałe kanały C+ (dfe1ee), trochę inną niż się zapewne spodziewaliśmy (ja obstawiałem złotą lub seledynową), ale jednak ;)

To, że dali mu jakiś "bezpłciowy" szary odcień. A mogli wykorzystać niebieski z CANAL+ NOW 4K czy od francuskiego kuzyna, czyli CANAL+ UHD.

Bardzo ważne info od górne :wink:

Opcja Mistrzostwa 4K dostępna jest także dla Klientów Telewizji na kartę. Każdy Klient, który zakupi i aktywuje CAM CI+ NAGRA z ofertą "nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+" (promocja nie dotyczy innych ofert, nie dotyczy CAM CI CONAX ani kart SMART) otrzyma promocyjny dostęp do kanałów TVP 4K i Canal+ 4K Ultra HD z meczami w jakości 4K – bez dodatkowych opłat, na okres jednego miesiąca od daty aktywacji. 

A jak to wygląda z opłatami?? Trzeba zapłacic 199zł za moduł i pierwszy miesiąc mamy za darmo.A jak po miesiącu zrezygnuje to moduł oddaje czy jak??

W nawiązaniu do posta wyżej C+Now wrócił na 38 a C+4K przeskoczył na 40 i 109

Kiedy start? Już wystartował? 

PS. Ten dopisek "ULTRA HD" w logo zbędny, jak dla mnie ;)

Nie dość, że 4K to ULTRA HD. Masło maślane. :D