Skocz do zawartości

CANAL+ 4K Ultra HD


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Te dwanaście meczów na wyłączność mundialu na Canal+ 4K będzie z komentarzem NC+?

 

Plany były nawet na studio, nie wiem jak to teraz bedzie wyglądało.

 

Nie zdziwię się jak TVP4K będzie również z komentarzem z nc+ bo z tego co mi wiadomo właśnie ten kanał jest w duży stopniu tworzony (chodzi mi o techniczny aspekt) przez nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE i NIE POJAWI SIĘ na żadnym innym dekoderze niż Ultrabox+ w nc+ bo one nie obsługują takiego kanału, więc prawdopodobnie nic lub tylko dźwięk byś miał, tak więc NIE BĘDZIE NA LIŚCIE W TWOIM DEKODERZE bo po co ?

A czy ja pisałem że chcę go oglądać, no nie bo wiadomo nie ten dekoder. Mnie bardziej chodziło czy powinien się pojawić na liście kanałów tak samo jak CANAL NOW a ty zaraz robisz raban na całego.

Na turbodekoderze nie ma tego kanału.

Dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakosc transmisji jest niesamowita, obraz piekny i te powtórki, dźwięk 5.1 idealny bardzo dobra głośność oraz synchronizacja. BRAWO czuje sie jak na stadionie , już nie mogę doczekać się mundialu.

Edytowane przez wilos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie bitrate leci na C+ 4K na meczu LE? Bo na Canal+HD dramat 6,6 mega..., na TVP jeszcze gorzej a Eurosport szkoda komentować, poniżej 5. 

 

Masz racje widać że jakość spadła na Canal+ HD kosztem 4K UHD ale ważne że 4k leci porządnie :)

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakaś kpina żeby w przerwie zobaczyć studio meczowe trzeba pełączyć na zwykły canal+ hd bo na UHD ciągle kruka wałkują ile można. :twisted: Jak tak będzie wyglądać mundial żeby po kanałach skakać to ja pie......

Edytowane przez Jarasso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@XMAREKK30, dość istotne pytanie zadałeś sam jestem ciekaw odpowiedzi ;)

Ja już mam model wybrany i nie są to tanie rzeczy , bo 4K a 4K to dość istotna różnica :)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że tak się zapytam ale oglądasz na tv 4k czy na takim jakim jaki masz opis ??  Pytam się bo mówisz że przyjemnie się ogląda :)

4K na telewizorze HD również będzie wyglądać bardzo dobrze ;)

 

Wszystko co jest w natywnej wyższej rozdzielczości odbierane na ekranie o niższej będzie wyglądać lepiej. Większa gęstość pikseli na mniejszej rozdzielczości chociażby, lepszy AA, i tak dalej, i tak dalej… ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4K na telewizorze HD również będzie wyglądać bardzo dobrze ;)

 

Wszystko co jest w natywnej wyższej rozdzielczości odbierane na ekranie o niższej będzie wyglądać lepiej. Większa gęstość pikseli na mniejszej rozdzielczości chociażby, lepszy AA, i tak dalej, i tak dalej… ;)

 

Na 32 calach wszystko dobrze wygląda nawet 4k ale tak na prawdę tu już nie ma różnicy czy to full hd czy 4k przy tak małej matrycy

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...