Skocz do zawartości

CANAL+ 4K Ultra HD


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam 4K w nc+ bo patrząc na cenę jak i zawartość to oferta dla szaleńców, ale wiele razy zarzucano tu problem nadawcy a mogę potwierdzić, że w Sky Sports, czy BT jest OK, więc problemu należy szukać gdzieś indziej. Pewnie w nc+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość obrazu oczywiście jak zawsze wyższa szkoła jazdy, ale musiałem podbić dzisiaj w ustawieniach obrazu o +2 funkcje .BT.1886, wtedy jest idealnie względem transmisji ekstraklasy polskiej, gdzie nie ma potrzeby w ogóle podkręcania jasności w górę. Dodatkowo dzisiaj garść bramek na stadionie Anfield.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 

17 minut temu, wislok napisał:

Tomasz Ćwiąkała debiutuje dziś w meczu Newcastle- Manchester United. 

Debiut i to od razu w takiej rozdzielczości.  ;) 

Ciekawe jak to wyjdzie.

Edit:

"MR. Mercedes" sezon drugi pojawi się na Canal+4K  już w tą sobotę.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wniosek jest jeden. Transmisje Ekstraklasy są w 4K HDR, natomiast Premier League mamy w 4K + nadal sztucznie dołączony HDR HLG.  :/

Tylko czy nikt tam w NC+ nie widzi , ze to jest bezsensu?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość kingofsouth
W dniu 26.12.2018 o 18:22, radzion19 napisał:

Znowu widać podział ekranu. 

 West Ham United FC - Arsenal FC ta sama sytuacja.  Mam nadzieje, że się szybko z tym uporają.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku transmisji UHD ligi angielskiej mnie bardziej drażni produkcja z HDR, która bardzo, ale to bardzo zaciemnia obraz. Jestem znów ciekawy przekazu, który będzie w dniu jutrzejszym na kanale UHD1 by ASTRA - finał turnieju Telekom Cup 2019. Będzie można porównać przekaz obydwu tych kanałów na żywo podczas transmisji piłki nożnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
9 minut temu, shark napisał:

W przypadku transmisji UHD ligi angielskiej mnie bardziej drażni produkcja z HDR, która bardzo, ale to bardzo zaciemnia obraz.

Szkoda, że nikt z NC+ tego nie czyta.  Tak to powinno wyglądać:

  • HDR Ekstraklasa [TAK]
  • HDR Premier League [Brak]

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth

Dokładnie, pytanie teraz ile zależy od nc+, a ile od nadawcy produkujący sygnał UHD.

Dla porównania na kanale RTL UHD przez cały ostatni sezon oglądałem zmagania F1 i nigdy nie było takich kwiatków w postaci przyciemnionego obrazu, który za to był czytelny i naturalny w ultra wysokiej rozdzielczości.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Mecz Tottenham Hotspur  - Manchester United ,  jest tak jak powinno być. 

Mowa oczywiście o braku podziału ekranu. Nie ma tych nieszczęsnych kwadratów

Dźwięk również bez zastrzeżeń. Komentarz w głównym głośniku a trybuny w bocznych . Jest dobrze.  :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie można tak już zawsze jak dzisiaj transmitować przekazu UHD z ligi angielskiej? Często oglądam ligę angielską w 4K, ale dzisiaj wszystko się zgadza i jest wyjątkowo. Najbardziej jestem pod wrażeniem tego, że nie zachodzi na ekran „szarość” - często o tym i nie tylko ja tutaj pisaliśmy. Brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...