Skocz do zawartości

CANAL+ 4K Ultra HD


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, floro napisał(a):

U was na canal+premium i sport też lekkie drgania? Nie ma takiej płynności jak na canal+sport 3 gdzie teraz jest powtórka meczu Widzew- Śląsk. Ja oglądam na canal+online.

Ja bym powiedział, że mocne drgania. Masakra jak to wygląda. Z dźwiękiem też problemy. Mam nadzieję, że to wypadek przy pracy bo inaczej będę wolał, Polsat wróć. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, k05 napisał(a):

Ogólnie rzecz biorąc - po co jest transmisja w CANAL+Premium i CANAL+Sport? Ciekawe jaki geniusz na to wpadł. 

Nie wiesz kto?

Michał Kołodziejczyk szef CANAL+ SPORT😀

PS: Jest z Anitą w Hiszpanii na wakacjach wczesniej zrobił wytyczne i to olewa

Edytowane przez franko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, k05 napisał(a):

Ogólnie rzecz biorąc - po co jest transmisja w CANAL+Premium i CANAL+Sport? Ciekawe jaki geniusz na to wpadł. 


Sensu w tym żadnego. Chyba tylko żeby abonenci pakietu Film i Seriale mogli to zobaczyć.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, shevchenko1987 napisał(a):


Sensu w tym żadnego. Chyba tylko żeby abonenci pakietu Film i Seriale mogli to zobaczyć.

Właśnie sobie sam odpowiedziałeś na to pytanie, dlaczego mecz był dublowany na kilku antenach. Brawo Ty.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że C+ jednak próbuje podejść do 4K z meczami, mimo że UEAFA wycofuje się coraz częściej z 4K.. jest jeszcze jakaś nadzieja, że LM będzie przynajmniej w jakiejś części w 4K.. oby udało się by były transmisje w natywnym 4K i będzie pięknie.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, gość napisał(a):

Widzę że C+ jednak próbuje podejść do 4K z meczami, mimo że UEAFA wycofuje się coraz częściej z 4K.. 

Jak mam być szczery to lepiej mi się ogląda na kanale Premium niż na 4K (tu mam znacznie ciemniejszy obraz i wrażenie jakiś "przecinków" na ekranie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to pierwszy mecz w 4K.. więc na początku mieli widać problemy..  bo jak będą mecze w 4K i jeszcze z HDR to naprawdę dobrze się będzie oglądać.. o wile lepiej niż w HD Premium.. 

Teraz, shevchenko1987 napisał(a):

Przecież dzisiaj C+ sam realizuje sygnał, dlatego mecz jest w 4K. Później już będzie pokazywał to co dostanie od UEFA. 

 Racja.. ale to pokazuje, że jednak nie porzucają 4K tak jak to próbuje robić UEFA.. może w UEFA ktoś w końcu zmądrzeje.. i nie porzucą 4K.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...