Skocz do zawartości

Forumowe bicie rekordu


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ogłaszam wielkie Forumowe Bicie Rekordu 2007. Chcę, aby się do tej akcji przyłączył każdy. Userzy, goście, Moderacja i oczywiście Mr. Orbita jeśli znajdzie chwilkę wolnego czasu. Wydaje się to pewnie głupie, ale trzeba pokazać, że to forum rządzi w polskim Internecie! :D

Dotychczasowy rekord:

Najwięcej użytkowników 175 było obecnych 27 Cze 2007 20:48

Trzeba to zmienić :D

Wstępny termin to 1 grudnia 2007 (sobota), godzina 17:00. Co Wy na to?

Otrzymałem autoryzację od moderatora @RafiX :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Kuba, Kuba :P

Ogłaszam wielkie Forumowe Bicie Rekordu 2007. Chcę, aby się do tej akcji przyłączył każdy. Userzy, goście, Moderacja i oczywiście Mr. Orbita jeśli znajdzie chwilkę wolnego czasu. Wydaje się to pewnie głupie, ale trzeba pokazać, że to forum rządzi w polskim Internecie! :D

Dotychczasowy rekord:

Najwięcej użytkowników 175 było obecnych 27 Cze 2007 20:48

Trzeba to zmienić :D

Wstępny termin to 1 grudnia 2007 (sobota), godzina 17:00. Co Wy na to?

Otrzymałem autoryzację od moderatora @RafiX :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic, tylko serwer spuchnie :roll:

 

Ostatnio duży ruch ruch był podczas i po konferencji n ;) chyba około 120 osób było ;)

No właśnie, a co się działo na pierwszej konferencji n-ki? Nawet ktoś zrobił screena z listą zalogowanych użytkowników w tym czasie i umieścił gdzieś na forum. Tak sobie szukam, szukam i nic :?

 

Przejrzałem cały wątek o konferencjach i dowiedziałem się tylko, że można całować zębami :mrgreen: oczywiście nie konferencję, również nie n-kę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już sobie opis ustawiłem :lol: Jak ktoś chce kod to proszę bardzo:

[url=https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=4839][color=black][size=14][b]Bądź na Forum 1 grudnia o 17:00. Bijemy rekord![/size]
[size=9]Kogo nie będzie, ten trąba [/size][/b][/color][/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...