Jump to content

Czy kanał TVP Rozrywka powinien zostać zlikwidowany?


Czy kanał TVP Rozrywka powinien zostać zlikwidowany?  

64 members have voted

 1. 1. Czy kanał TVP Rozrywka powinien zostać zlikwidowany?

  • Tak.
  • Nie.
  • Potrzeba zmienić ramówkę tak, aby transmitowała więcej starszych produkcji, a nie same kabarety, teleturnieje.


Recommended Posts

TVP Rozrywka to kanał Telewizji Polskiej o tematyce rozrywkowej. Wystartował 15 kwietnia 2013 r. i od początku nadaje audycje kabaretowe, programy typu talk-show, spektakle, widowiska i seriale telewizyjne. Stacja podlega pod redakcję TVP2, przez co większość ramówki stanowią produkcje Telewizyjnej Dwójki. Produkcje, które są "wałkowane" non-stop, a dominują w ramówce audycje sprzed 5-10 lat. To powoduje, że nadawanie takiego powtórkowego kanału nie ma sensu. Stąd zadaje Wam pytanie, czy ten kanał należy zlikwidować. Moim zdaniem, nie należy tego robić, tylko gruntownie przekształcić ramówkę tak, by przypominała najstarsze produkcje. Najlepiej też by został usunięty z multipleksu trzeciego DVB-T, żeby nie blokował umieszczenia innych programów TVP w wysokiej rozdzielczości, jak np. teraz TVP3.

 

​Zapraszam do głosowania i wyrażania swojego zdania :)

Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że powinien zostać zlikwidowany. Zajmuje tylko cenne miejsce na multipleksie, które mógłby zająć inny kanał albo któryś z obecnie nadających w wersji HD (nawet TVP 3 HD miałoby większą rację bytu niż TVP Rozrywka). 

 • Upvote 1
Link to post
Share on other sites

Podobnie jak przedmówca. Jest tyle innych kreatywnych możliwości zbijania kabzy na naiwniakach. TVP Rozrywka wydaje się być dzisiaj naprawdę piątym kołem u wozu. W innej sytuacji można byłoby lepiej wykorzystać potencjał kanału tak sprofilowanego.

 • Upvote 1
Link to post
Share on other sites
 • 2 weeks later...
 • 2 weeks later...

Oczywiście że powinien zostać zlikwidowany. Właśnie kiedy tylko przyłączę na ten kanał,to są tam powtórki-powtórek.Kabarety i Ranczo.I tak w kółko na przemian.

Na TVP Rozrywka nie ma seriali ;) , są same teleturnieje, kabarety i programy kulinarne (Makłowicz/Okrasa). Kanał nie warty włączenia, typowy powtórkowiec pod reklamy w DVB-T (jak Super Polsat) (tyle, że nie przerywają programów reklamą, tylko pomiędzy). Kanał do usunięcia, a zaoszczędzony hajs i miejsce na tp. powinnny pójść w poprawę jakości np. TVP Seriale (HD), bo TVP 3 już planują w HD (finansowa głupota :crazy: )

Link to post
Share on other sites

Czasami lecą seriale w TVP Rozrywka, np. ''Święta wojna'' czy całkiem niedawno ''Pod Wspólnym Niebem''. Filmy też lecą, np. ''Złote runo'', ''Cesarskie cięcie'' czy ''Lepiej być piękną i bogatą''.

Edited by Frontowiec
Link to post
Share on other sites
 • 1 year later...
 • 1 month later...
 • 3 months later...

Może nie tyle zlikwidowany, co "przetransformowany". Rozrywka, to nie tylko kabarety i teleturnieje, ale również na przykład komedie (polskie), których w archiwach TVP jest cała masa, w tym te najbardziej kultowe dla polskiego widza. I nie myślę w tym momencie wyłącznie o komediach z lat 70. i 80. , ale również z lat 90. (na przykład Kiler, Pieniądze to nie wszystko itp.).

Edited by A&G
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...