Skocz do zawartości

Co lepsze N czy Cyfra+


Piotr Olejarz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko według mnie powinno się zaznaczać że nasza ekstraklasa to rozgrywki amatorskie :lol::wink: bo profesjonalne tam są tylko wypłaty a już umiejętności piłkarzy i tempo spotkań przypominają mecze na szkolnym boisku w gimnazjum :censored::locked::censored::lol::lol::D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

chciałbym odświeżyć temat :)

zastanawiam sie nad druga "aktywacja" Cyfry+ (podstawowy) a N-ka 3 pakiety.

przede wszystkim filmy + podstawowe kanały (tvp1,tvp2, TVN24...)

jak wygląda sprawa "do kupienia" 2 aktywacji C+, ile kosztuje aktywacja, jakaś promocja ? czy tylko to z 3 mc premium gratis ?

no i co polecicie do TV LG 32 z HD :) (kanałowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, odchodząc w ogóle szczegółowo to jak ja bym wybierał 2 platformę to szukałbym nie-Cyfry+, czyli albo n albo polsat albo kablówka lub inne źródło - bo wtedy mamy jednak dostęp do innych kanałów, a tak jesteśmy skazani tylko na to, do czego już mamy dostęp ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*]sport - w Polsce panuje dyktatura piłki, więc trzeba poczekać co będzie z ligą

 

Tylko nie wiem, który prawdziwy fan piłki traktuje OE jako taki rodzynek. :? Przecież to śmieszne :locked:

Rodzynek może nie, ale języczek u wagi tak. Przecież oprócz tego n ma LM, a Cyfra Ligę angielską pomijając jakieś inne "odpryski" typu bundesliga czy jakieś puchary.

 

PS

A Polsat ma siatkę i też ma się dobrze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Mówicie dyktatura piłki :roll: Hmmm... Już to gdzieś pisałem i napiszę jeszcze, dla mnie liczą się filmy, nie piłka... Cyfra+ mimo wszystko dla mnie ma najlepszą ofertę filmową (nie liczę tutaj VOD!)... Wiadomo, teraz można kupić Nke i Multipakiet, ale po co mi nBOX jak mam już jeden dobry tuner... Może jakby wprowadzili moduł CI to wtedy byłoby im łatwiej na rynku... Przecież nie każdy chce nBOX Recordera i nVOD :? A co, do sportu jest to dla mnie sprawa drugorzędna... choć zauważyłem już, że wiele osób (głównie panów :P ) kupuje daną platformę cyfrową przez wzgląd na posiadane prawa do transmisji sportowych :wink: To dobrze, dzięki temu platforma, której zależy na dobrej ofercie będzie miała dobre kino i dobry sport... nka dla mnie narazie tak sobie z tym wygląda :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do usług i tak nikt nie miałby dostępu, bo nie ma odpowiednie go oprogramowania do tunera, aby "rozszyfrować" dane, które są przesyłane. Zapewne jest to prawdą, ale czy masz jakiś link do miejsca, w którym o tym piszą, bo chciałbym coś więcej przeczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

No to nie fajnie... Mają ciekawe rozumowanie... Teraz kiedy większość ludzi posiada własne dobre tunery, platforma bez modułu CI to trochę dziwna sprawa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Chyba ten numer SK przegapiłem, albo jakoś nie doczytałem tego wywiadu... Tak, czy inaczej dziwi mnie ich stosunek do klientów mających własny sprzęt i chcących zakupić n-kę właśnie do posiadanego tunera, a nie pakować się w kolejny - w tym przypadku nBOX :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wiele zagranicznych platform także nie sprzedanie modułów, paruje karty z dekoderami (tak będzie postępowała platforma Canal Digital (o ile nazwę dobrze pamiętam), dziwne to w tych czasach, ale ok). Kiedyś i tak na pewno będą sprzedawali samo moduły albo ktoś dopracuje jakieś inne tak aby poprawnie działały z ich kartą i już, będzie po kłopocie. Może to nie być łatwe, ale na pewno ktoś się na to kiedyś skusi, jak już ktoś nie próbował. Były rozmowy jak działa karta n-ki w innych dekoderach i pewnie po dopracowaniu softu wiele da się zrobić, także dać możliwość oglądania kanałów, które wchodzą w skład oferty n-ki na dekoderach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

james-o tym mówił Sojka w którymś z ubiegłorocznych numerów Satkuriera.Pamiętam jak czytałem ten wywiad i tam mówił,że modułów nie planują wprowadzić.

Spokojnie jeszcze będą sprzedawać te swoje dekodery i będą wprowadzać moduły.

To kwestia czasu i chyba jest bliżej, jak dalej. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

to zależy kto co lubi; ja nie wyobrażam sobie innej platformy niż cyfra z racji obecności lig europejskich no i wspaniałych komentatorów; hd jest dla mnie bez znaczenia bo albo mam sokoli wzrok albo odbiór mojego tv jest znakomity; poza tym w całej tej mojej miłości :D do cyfry martwi mnie iż za każdy nowy kanał hd chce kasę - w końcu miarka może sie przebrać; reasumując - ważne że mamy z czego wybierać, jest konkurencja, a to tylko radość dla potencjalnego klienta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zgadzam się z twierdzeniem, że nie ilość a jakość powinna przyświecać jako motto przy wyborze platformy. Czasami klienci sami wpadają we własne sidła np. wybierają N-kę bo jest tam najwięcej kanałów HD, a nie sprawdzają czy oferta platformy spełnia ich wymagania. Bo jak ktoś może wybrać telewizję nowej generacji i narzekać na nią, że jest tam mało piłki nożnej, a szczególnie brakuje komuś Premiership lub wybierać Cyfre i po "5 min" od podpisania umowy stękać, że nie będzie maił na żywo Euro 2008. Dla mnie oznacza to tylko tyle, że ktoś kierował się jakimś dziwnym kryterium podczas podejmowania decyzji. Należy zdać sobie sprawę, że nie wszyscy wszystko mają, a przed wyborem należy zastanowić sie przez chwilę co jest dla kogo najważniejsze i do swoich potrzeb dopasować ofertę platformy. Moim zdaniem, to pozwoli na dokonanie trafnego wyboru, który nie okaże się udręką na kilkanaście miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mówił że będzie łatwo :) Ja na przykład przy wyborze platformy dawałem wszystkim + i -. Wybór padł na platformę mającą najwięcej + i to jest oczywiste, ale wypunktowanie wad uświadamia ich istnienie, wiec nie mogę stękać na wybraną platformę pod kątem jej braków, bo sam je zaakceptowałem. Np. nigdy nie będę ubolewał, że nie mam kanału Polsat, bo zdawałem sobie z tego sprawę podczas podpisywania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...