Skocz do zawartości

Co lepsze N czy Cyfra+


Piotr Olejarz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A Kto by tam chciał oglądać jakieś ochłapy :wink:

To jest motywator dla klubów, by podciągały się coraz wyżej, w przeciwnym razie, będą ignorowane przy transmisji...

 

A tak bardziej serio... Jedynego, skutecznego wyjścia z tej sytuacji nie ma!

 

Tak się składa że czasami mecz OE nadawany na żywo był niespecjalny :? natomiast ten nadawany w pasmie klub kibica naprawdę był godny :P uwagi dlatego nie można generalizować. :idea: No i każdy kto nie ma cyfry wiesza na niej psy :twisted: a jak jest jakiś ciekawszy mecz np. legia - wisła to przeczesuje miasto w poszukiwaniu baru z dekoderem c+. Nie jestem jakimś zagorzałym orędownikiem c+, wiele rzeczy również mnie wkurza np. częsty brak transmisji z meczu ligi angielskiej odbywającego się w poniedziałkowy wieczór a jak wiadomo są to mecze, które mają szczególny klimat, w których nawet ostatnie drużyny będące już oficjalnie w 2 lidze wypluwają płuca z takim MU lub Aston Villą. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOO tu się zgadzam z kolegą w zupełności. :P:!::idea: Tylko premier legue, żadna tam hiszpańska gwatmanina po metrze do bramki :D Tylko jak w Anglii jedna długa piłka na dyńkę i bramka, no i ten nieodzowny trzask kości przy każdym wslizgu brzmiący jak muzyka dla uszu :wink::?:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem to n-ka rzeczywiście jest pewnego rodzaju fenomenem na naszym rynku TV bo: racją jest że "ruszyła ospałych graczy CP i C+", uważam jednak że może sie okazać nierentowną bo powstała tylko dlatego że nie mogli dogadać się z C+ potem z CP na temat "wprowadzenia nowych technologii tv" czy jakoś tak zresztą nawet wcześniej nie myśleli nawet o platformie tv, a jak widać nawet na forum bardziej nas obchodzi jednak zawartość i jakość oferty aniżeli super nowe technologiczne rozwiązania za brak zawartości programowej.

Osobiście jednak nie znosze od kilku lat zachowań grupy ITI wnieśli na rynek nowy rodzaj rywalizacji AGRESYWNEJ (nie chcę powiedzieć wręcz hamskiej polityki konkurencji) prowokują, atakują itp (może to zbieg okoliczności ale... hmm) np.: ostatnio zaczepiają TVP o prawa autorskie, TV PULS o zmianę koncesji, nie wspomnę o tv trwam bo to zupełnie inny temat :roll: , ale narazie naliczyłem 3 stację tv nie wiem... jak stoi sprawa z polsatem czy mieli coś na pieńku czy nie? Ale jeszcze im tego brakuje :twisted: głownie dlatego ich potępiam i nie życzę im za bardzo dobrze :twisted: No! chyba że zmienią politykę marketingową fajnie jakby Cyfra+ RAZEM z Cyfrowym Polsatem i TVP zrobiliby jakiś porządek z takim graczem na rynku jak to mówią: oko za oko; ząb za ząb nie? :idea: przecież po co ta agresja? Co za ironia z tym kanałem religia? ich zachowanie na rynku, polityka nastawiona na zysk przepychanie się łokciami "po trupach" w zestawieniu z ich kanałem z wartościami chrześcijańskimi? co za szopke odstawiają, a ludzie tak łatwo dają sobie oczy zamydlić i kupują i płacą im za "niepoprawność" z resztą jak można być tak "programowo najlepszym"?

:lol: Sory rozpisałem się może trochę nie na temat ale warto się czasem zastanowić co sobą firma reprezentuje co dla nich jest najważniejsze, jakie mają priorytety w swojej polityce tyle. narazie pozdrawiam :lol: forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie zgodzę się z Johnem, dobrze że jest 3 dostawca TV SAT, koncern ITI jest na tyle zasobny, że stać go kilka lat strat w działalność "n" telewizji.

"n" telewizja da sobie świetnie radę, podobnie jak w telefonii komórkowej daje sobie radę nowy dostawca PLAY.

Gdyby nastąpiło połączenie Cyfry+ i Polsatu Cyfrowego i TVP - niewątpliwe straciliby na tym abonamenci, im mniej graczy tym wyższa cena za abonamnet, mniej promocji, większe "olewanie" klienta.

UOKiK - powinien zbadać, czy zgodne z prawem jest - trzymanie przez poszczególnych dostawców na wyłączność dla siebie kanałów.

Dostawcy TV SAT powinni udostępniać miedzy sobą produkowane przez siebie kanały za odpowiednią opłatą.

Wymiana kanałów, jeden system kodowania i wspólne finansowanie przez tych operatorów kosztów wynajmu transporterów - zmniejszyło by koszty funkcjonowania tych platform.

Marzy mi się abym mógł wykupić sobie, każdy kanał z osobna w:

- Cyfrze + kanały: Planete, Kino Polska

- Polsacie Cyfrowym: paczkę kanałów BBC

- "n" telewiji: TVN Lingua, Discovery HD

- TVP - "TVP KULTURA", "TVP HISTORIA", "TVP INFO"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UOKiK - powinien zbadać, czy zgodne z prawem jest - trzymanie przez poszczególnych dostawców na wyłączność dla siebie kanałów.

Dostawcy TV SAT powinni udostępniać miedzy sobą produkowane przez siebie kanały za odpowiednią opłatą.

 

Hahahahahahaahahahahaha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i widzisz tu się mylisz. Zrobiłem sobie małe przeliczenia i przy uwzględnieniu obecnych promocji ceny średnie za 24 miesiące maksymalnego pakietu przedstawiają się następująco:

 

1. Cyfrowy Polsat - 69,5zł

2. N - 120,1zł (z VOD)

3. Cyfra+ - 161,9zł (181,9zł z wynajmem dekodera)

 

A zatem Cyfra dalej jest najdroższa i to o 40zł od n-ki i prawie 100zł [sic!] od CP!

 

Oczywiście nie trzeba brać maxa... Jak już pisałem wcześniej. Najlepiej sobie zrobić tabelkę co się chce oglądać i sprawdzić gdzie jest najtaniej. Bo może się okazać, że będzie odwrotnie niż napisałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez zrobilem sobie przeliczenie i wyszlo mi ze pakiet Prestiżowy w Cyfrze+ wyszedl mi 108 zl liczac srednia z 24 miesiecy wiec gosciu nie wiem skad ci wyszlo 161zl (liczylem bez XXL i tych francuskich programow bo one w Prestiz nie wchodza ). Wiec Cyferka wychodzi 108 ale po co brac na 24 miesiace jak mozna krocej a potem wypowiedziec i przedluzac umowe i dalej ogladac taniej z 25 % :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Koran, nie policzyłeś TVOD, wystarczy wziąć 3 filmy na miesiąc i już N-ka droższa :)

 

Poza tym od stycznie ceny w N będą kształtowały się następująco:

-wszystkie pakiety 80 zł

-filmbox 15 zł

-Cinemax 15 zł

-HBO ok. 25 zł

-2 X VOD 40 zł

 

Czyli 175 zł bez TVOD za pełną ofertę, oczywiście ze względu na wspaniały podział pakietów w N wychodzi mi taniej bo nie płacę za kanały, które mnie nie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej wziąć niższy pakiet a nie uciekać do innych? Tu mimo wszystko jest najlepszy wybór kanałów (jeszcze). Ale zgoda, wielu rozumuje tak jak Ty (sam znam takich :lol: ) ale są to ludzie kiepsko zorientowani w tematyce TV Sat, bazujący na zasłyszanych reklamach, stereotypach itp. Weźmie taki Polsat, zobaczy jakość obrazu na TVP i zacznie się płacz i zgrzytanie zębów. Dwa lata wyjęte z życiorysu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Weźmie taki Polsat, zobaczy jakość obrazu na TVP i zacznie się płacz i zgrzytanie zębów. Dwa lata wyjęte z życiorysu :lol:

 

Szczególnie jak kupi telewizor przystosowany do odbioru telewizji wysokiej rozdzielczości HDTV na pół ściany w pokoju a do tego dekoder SD. Na zwykłych telewizorach obraz nie jest taki zły, chociaż do ideału obrazu cyfrowego jeszcze mu trochę brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...