Skocz do zawartości

Jaki TV kupic? LCD czy CRT?


Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzisiaj w MM, pytałem o TV do 3500zl , gościu mi polecił 3 modele jestem zdecydowany na 99% na Samsunga LE32M87BD, czytałem że przy oglądaniu meczy i filmów akcji troche smuży ale czesto słusze yaie opinie, co o tym TV sądzicie? już jutro jade kupić więc prosiłbym o jakieś opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy będzie widać zmiany ja powiem że jak porównać jakąś nowy 32 calowy odbiornik CRT a np. KDL-40W3000 to na pewno komfort oglądania będzie lepszy na tym drugim ale cena będzie tu pewnie 4-7 razy większa...

Tylko powstaje pytanie czy oglądając Edusat też komfort będzie lepszy :D

 

Już sobie powiedziałem że jeśli kupię nowy TV to będzie to najwyżej CRT HD i to Samsung. Ale raczej wybiorę zwykły tv 100 Hz z bajerami w cenie do 1000 zł. Tak naprawdę to nie widzę sensu dla którego ludzie kupują teraz LCD czy też plazmy HD. Przecież te tv za dwa lata będą przestarzałe. A kupować je teraz po to tylko by zapuścić sobie jakiś film HD (najczęściej ukradziony z internetu :D ) czy rzucić okiem na kilka kanałów HD. Przecież to nie ma sensu. Chociaż pewnie gdybym miał niepotrzebne 5000 zł to nie kupił bym jakiegoś CRT tylko dla szpanu coś płaskiego i cienkiego. U siebie na wsi to widzę. Nie ważne że najtańszy LCD 26" (co dla 4:3 daje malutki obraz), nie ważne że po podłączeniu CP widać piksele, nieważne że gospodarz po wypiciu klnie na ten tv. Ważne że jest płaskie i stoi sobie obok głośników za 300 zł, dumnie nazywanych kinem domowym i można poszpanować przed sąsiadami :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ma takiej możliwości chyba że kupujesz wysyłkowo to wtedy tak.

 

GTV - nie chce mi się już tego pisać, ale przeciez 8 kanałów HD to nie wszystko bo jeszcze są kamery HD, konsole PS3, komputer można podpiąć, zdięcia HD poglądać. Uważaj jak chcesz ja nikomu nie bornie przecież innaczej myśleć.

 

Don_Mag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dokładnie myślę to samo. Po co teraz kupować takie drogie telewizory. Jak będzie więcej kanałów HD to dopiero wtedy można się ewentualnie zastanowić. Mam dwa Samsungi 29 calowy 100Hz i 25 calowy 50 Hz i na obraz nie narzekam, nawet na TVP 1 i TVP 2. Niedługo zreszta te drogie telewizory będą sporo tańsze.

 

Sprzedawca nie ma obowiązku przyjąć od nas towaru czy oddać nam pieniądze gdy się rozmyśliliśmy. Zależy to od jego dobrej woli. Natomiast jeśli kupimy coś w sprzedaży wysyłkowej to możemy zwrócić towar jeśli dobrze pamiętam w ciagu 14 dni.

 

...jednak w ciagu 10 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w śrpde tego Samsunga LE32M87BD i na jakość obrazu nie narzekam, ale jeśli chodzi o ilmy jestjakoś dziwnie(pomijając lekkie smużenie niekiedy) postacie są jakoś barziej wyrażne niż np. drugi plan niewiem jak to wytłumaczyć , ale nie wygląda to tak jak na normalnym TV. Poztym mniej wiecej co 2h. zanika obraz i pojawia sie czarne tło na 4-5 sekund, poczym pojawia się ponownie obraz ale już z ustawieniami fabrycznymi. Napiszcie coś czy z tymi filmami to tak zawsze na LCD(jeżeli zrozumieliście o co mi chodzi :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...