Skocz do zawartości

AB IPBox400 z 400GB - kto mnie dogoni?


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Dziwne że moderator pisze bzdury ;-)

Chyba że to radość z posiadania dysku !

 

A dlaczego dreambox miałby nie umieć....

To tylko kwestia obsługi dysku przez jądro linuxa, nie sprzętu !

 

 

Ja posiadam :

Dreambox 7000 z image Gemini 4.2

dysk 500 GB ( WDC WD5000AAKB-00YSA0 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a zwróciłeś uwagę na datę wysłania posta? Drogi Kolego, technika idzie cały czas do przodu :!: Od 19 września 2006 roku zaszło sporo zmian jeżeli chodzi o zwiększenie możliwości odbiorników satelitarnych :evil:

 

Edycja Mr. Orbita: Żeby nie ciapać nowego postu to się dopiszę - teraz bawimy się innymi jednostkami (TB). GB mnie już nie interesują :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś że technika idzie do przodu ...

 

Jednak możliwości Dreambox 7000 są od lat takie same ;-)

Zmienił się jedynie soft - który jest ciągle udoskonalany.

Relook jak i Dreambox mają ciągle rozwijany software przez różne niezależne grupy developerów.

 

Dla mnie nic dziwnego że działa.

Ktoś kto wie w jaki sposób tunery linuksowe obsługują dyski,

powinien zdawać sobie sprawę, że robi to sam software (kernel linuxa).

Nie ma tu BIOS, który nakłada ograniczenia (ponieważ rozpoznaje dysk i bootuje z niego system).

System bootuje się z FLASH, następnie kernel wyszukuje i rozpoznaje dysk i tyle.

 

Osoba zdająca sobie sprawę z powyższego nie powinna zadawać pytania "czy Dream to umie ?" chyba że robi to z przekąsem lub z radości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, dla dzieiaka ktiory chce sie pochwalić ze tato kupił, albo ze go "stać" bo dostał kredyt to Trolowanie żeby sie pochwalic albo zrobic dym, a dla tych co wiedzą o co chodzi to wlasnie raczej beka z tych co niewiedza,czyli z for onetu jasia sietany i reszta.

W zwykłym kompie też najpierw po uruchomieniu odpala się BIOS czyli program z płyty głównej ktory informuje załadowany do pamieci windows o co chodzi w tym kompie i ten jak się połapie przejmuje dowodzenie jak nie zajaży to mamy niebieski ekran :P:D

Ale ja się nie znam na socjologi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...