Skocz do zawartości

Kogel-mogel


Rekomendowane odpowiedzi

Wiadome jest, że reaktywacje filmów i seriali z PRL-u są zbyt słabe, tak samo było również z kontynuacją "Misia" pt. "Ryś".

 

Co do Uniatowskiego to teraz ma pięć minut, więc może dlatego go wzięli do zaśpiewania "Szukaj mnie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Frontowiec napisał:

Dla mnie trzecia część ''Kogla-Mogla'' jest robiona dla pieniędzy (śp. Grzegorz Ciechowski miał racje w swojej pewnej piosence). Tak samo było w przypadku kontynuacji ''Och Karola''.

Akurat ten zarzut(?) jest chybiony. Pierwsze części filmów też były robione dla pieniędzy, powiedziałbym,że wszystkie produkcje filmowe mają taki cel i to rzecz naturalna i normalna. Cała reszta tłumaczeń często zalatuje fałszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie tylko kino offowe jest robione z mniejszym naciskiem na zarabianie pieniędzy, tu bym taki właśnie wyjątek zrobił.

 

Co do samej trzeciej części "Kogla-Mogla", to moim zdaniem można by było równie dobrze zrobić ten film bez żadnego nawiązania, bez przypominania o tym, iż ma to być dalszy ciąg kultowego cyklu z końcówki lat osiemdziesiątych. Tyle tylko, że mam takie wrażenie, iż nieco się chce kupony odciąć na sentymencie. Wiele osób pójdzie na ten film właśnie z powodu tego, że dwie poprzednie części widziało wiele razy i będzie oczekiwać czegoś podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kontynuacje ''Kogla-Mogla'' widziało już w kinach prawie milion widzów. Za to Katarzyna Łaniewska, która zagrała w trzeciej części filmu skrytykowała sam film na łamach najnowszego wydania tygodnika ''Sieci'', w którym pisze felietony.

 

https://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/laniewska-krytykuje-kogel-mogel-3-zenek-martyniuk-tez-oberwal-aa-uXnD-MMMC-sRzq.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nastawiałem się na lepszą fabułę, nie to że mi się nie podoba czy wg.. ale spodziewałem się czegoś lepszego. Na przykład bardzo mało scen jest z Kasią i Piotrusiem. A szczerze mówiąc bardziej spodziewałem się tego typu scen. Ogólnie film warty obejrzenia! Można się pośmiać :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może zobaczymy rozszerzoną wersję filmu na DVD lub w TV https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/miszmasz-czyli-kogel-mogel-3-komentarz-rezyser

Co ciekawe swoją fajną rolą chwalił się między innymi Kucner, którego ostatecznie w ogóle nie ma w wersji kinowej filmu. 

Tutaj szerzej przedstawia swoje uwagi K.Łaniewska:https://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/katarzyna-laniewska-ostro-o-koglu-moglu-3-wycieli-najlepsze-sceny-aa-qPLx-149q-CU51.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2019 o 22:44, CzarnyKruko napisał:

Szczerze to nastawiałem się na lepszą fabułę, nie to że mi się nie podoba czy wg.. ale spodziewałem się czegoś lepszego. Na przykład bardzo mało scen jest z Kasią i Piotrusiem. A szczerze mówiąc bardziej spodziewałem się tego typu scen. Ogólnie film warty obejrzenia! Można się pośmiać :) 

Podaj przykład ,bo ja tam nic śmiesznego nie widziałem.Nudne przewidywalne gagi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...