Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i zrobił się nam off topic.

Ale mam pytanie: Czy BBC Prime na 100% znika z oferty Cyfry+? Bo gdzieś słyszałem, że ma zostać. Hmm. W końcu wyłączność na BBC ma Polsat, a w azji Prime już zastąpiono BBC Entertainment... Wchodzi ono do Polski 2 grudnia. To w takim razie kiedy zniknie Prime? Na stronach cyfry głucho...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, kiedy najlepiej podpisac, umowę z cyfrą +,

wiadomo, że jest na 13 miesięcy,

 

lepiej podpisac, np. 01.12 i miec, do końca 2008 r.

 

czy 01.01.2008 , i miec do końca stycznia 2009 r.

 

chodzi mi o opcje promocyjne. chcę pakiet podst. za 18 zł.

 

 

i jeszcze jedno , oni dają jedną kartę , ja mam dwójkę dzieci, jak mi mały gdzieś to wpierniczy, to nie oglądam cyfry........??

 

 

przybliżcie mi te tematy

--------------------------------------------------------------------

 

Lepiej podpisz umowę np 3 dnia miesiąca - wówczas do końca daego miesiąca masz gratis - podpisanie 1-go powoduje że naliczą ci w tym miesiącu pełną opłatę, a co do karty to jeśli zgubisz możesz nabyć nowa za cene 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ten temat? Sam go zakładałem to wiem. Temat dotyczy: możliwości rozwiązania umowy z Cyfrą+ z powodu likwidacji kanału BBC Prime!!!. W takim razie gdzie się mam Sajmon czy James_b pytać o stratę BBC Primę, która umożliwi mi zerwanie umowy ;)

no chyba, że tak. Możesz rozwiązać umowę, bo odchodzi kanał, który masz w umowie zapisany.

 

Sajmon: raczej jego miesjce zajmie Movies24. Chodzi Ci o to, że byłby nadwany z tego TP co nadaje BBC Prime :?: CC nadaje z TP Viacomu więc nie ma sensu nadawać go jeszcze raz i to z gorszą jakością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--------------------------------------------------------------------

 

Lepiej podpisz umowę np 3 dnia miesiąca - wówczas do końca daego miesiąca masz gratis - podpisanie 1-go powoduje że naliczą ci w tym miesiącu pełną opłatę, a co do karty to jeśli zgubisz możesz nabyć nowa za cene 100zł

 

 

super dzięki, za podpowiedź,

 

czyli podpisuję umowę, 3 grudnia, trwa ona 13 miesięcy, kupuje dekoder za 79 zł., płacę za abonament powitalny 12x 18 zł.

 

To wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sajmon: raczej jego miesjce zajmie Movies24. Chodzi Ci o to, że byłby nadwany z tego TP co nadaje BBC Prime :?: CC nadaje z TP Viacomu więc nie ma sensu nadawać go jeszcze raz i to z gorszą jakością.

 

Wiem o tym, nie chodziło mi o miejsce na transponderze. Poza pozycją na dekoderze chodziło mi o to, że ogólnie rzecz biorąc CC zajmie miejsce BBC Prime, czyli jak kanał BBC zostanie wycofany z oferty, w zamian niego, dostaniemy CC. No i co do listy i pozycji na niej: również. Ale zobaczymy jak będzie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku dawali dekodery za 1zł dokładniej mówiąc Mediasaty i Philips'y DSX właśnie 6 grudnia i przez 10 dni można było je nabyć za taką cenę. Mogliby tym razem dać też coś takiego tylko, że z nowymi Philips'ami, no i wiadomo nie za 1 zł tylko trochę drożej, bo one są lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Tyle, że w zeszłym roku, to się chcieli pozbyć zapasów magazynowych starych gratów. Teraz przecież można kupić Stronga za 1 zł. Moim zdaniem, też całkiem nieźle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

I co ciekawe jest też jakaś promocja, że niby przez 24 miesiące ma się 5% zniżki na abo :wink: Tylko teraz nie wiem, czy dobrze usłyszałem, bo byłem zajęty, gdy nagle z głośnika doszło do mnie to info. @james_b słyszałeś coś o tym może??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...