Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiecie jak się teraz zalogować do ICA jako abonent cyfry plus bo te mendy wyłączyły https://www.ica.cyfraplus.pl/ a do ica n nc+ nie przyjmuje numeru umowy

 

 

aktualizacja:

 

ok w IE działa w chrome wyskakuje jakieś

 

Method Not Implemented

 

GET to / not supported.

Apache/1.3.31 Server at http://www.ica.cyfraplus.pl Port 443

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znalezc wątku a mam pytanie czy będąc jeszcze w C+ mogę włączyć sobie HBO do końca umowy lub np. dwa miesiące? Umowę mam do końca czerwca. Wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem. Miałem w promocji hbo przez rok ale nie przedłużałem. Teraz zbliża się nowy sezon Gry o tron.

Możesz. Najlepiej zrób to od razu, bo obojętnie czy włączysz 1 czy 30 cały kwiecień będziesz miał za darmo :) Jak chce Ci się bawić to możesz 31 maja wyłączyć i 1 czerwca włączyć znowu, będziesz miał 2 miesiące za 25 złotych. Oczywiście wszystko zależy od tego, czy masz jakieś darmowe minuty, bo czasem długo się czeka na konsultanta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanko w ica ujęta jest antena satelitarna którą pobrałem bezpłatnie podczas zawierania umowy lata temu , czy jeśli zakończymy współpracę to daną antenę muszę zwrócić czy jak?

Wiem że mógłbym skrobnąć e-mail do nich z zapytaniem ale zostawię sobie tę przyjemność na koniec umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam umowe z CYFRA obecnie posiadam pakiet optimum z MR w tym 2 dekodery z dyskiem chyba PEACE te czarne ze szklanym panelem ( canal+ i hbo ) za 109,90 do lipca. Dziś kolejny raz dzwonili NC+ z oferta o nazwie SUPER PREMIUM ( hbo, canal+, cinemax i inne ) za 109 stare dekodery zostają ( tak powiedzieli przez telefon ). Czy jestem w stanie cos jeszcze ugrać np. niższa cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...