Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli masz 1 kontrakt na drogi zgoda nie będzie potrzebna (system przepuści od ręki) , gdybyś od razu chciał 3 wtedy trzeba ją uzyskać (robi to dystrybutor) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, system przepuszcza bez problemu taką umowę tylko informuje dystrybutora, że klient już ma umowę na wypowiedzeniu :-) Ale zarejestrowanie nowej przechodzi bez problemu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem. chciałbym wysłać do Cyfry pismo z rozwiązaniem umowy o abonament. Znalazłem w internecie nawet kilka wzorów takich pism. Są one dość podobne, ale zawsze jest w tych pismach taka formuła mniej więcej: "nie zamierzam kontynuować umowy o abonament zawartej w dniu {Data zawarcia umowy}". Chodzi o datę zawarcia umowy. Jako, że chodzi o przedłużenie umowy na czas określony, zresztą po raz kolejny, i odbyło się to telefonicznie, jak zawsze zresztą również, to nie za bardzo mogę podać tą datę. Skoro mam umowę na 18 miesięcy i skończy mi się za 3 to mógłbym odjąć te półtora roku wstecz. Tylko, że dla mnie przynajmniej brzmi to niespecjalnie przekonywająco: nie zamierzam kontynuować umowy o abonament zawartej prawdopodobnie w lipcu (czy co mi tam z rachunków wyjdzie).

 

Czy mam zadzwonić/napisać maila, żeby mi podano datę zawarcia umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w związku z wprowadzeniem po 11 listopada darmowych kanałów HD do pakietów będzie mozliwa wymiana dekodera SD na HD bez dodatkowych oplat (za te kanały i dekoder) w ramach obowiązującej umowy? Czy jednak mnie to nie obejmuje i muszę czekać na koniec umowy? Mam pakiet kompakt z Canal+ bez HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...