Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy takie błędne wyświetlanie może być powodem że nie włączyli mi zamówionego pakietu :?

Jak do jutra mi nie włączą to tam zadzwonię, bo mam na 100% opłacone w terminie, chyba że mi się na coś promocja skończyła i zapłaciłem za mało, ale nie mam jak sprawdzić, szajs totalny :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie chce podpisac umowe z cyfra na pakiet canal plus start.

Mam tez inna umowe z C+ podpisana 14 stycznia 2011 roku i wtedy jak ja bralem to za abonament placilem dopiero od lutego, czyli gdybym podpisal umowe 3 pazdziernika i tego samego dnia aktywowal karte to czy musze placic juz za pazdziernik czy dopiero za listopad ??

Jak 3 października podpiszesz umowe to płacisz dopiero za listopad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blue_voyager dekoder HD mam swoj , jedynie karte oddalem 2-3 tygodnie po terminie ok 18 sierpnia a mialem oddac do 31 lipca .

 

A najgorsze ze moja glupia matka poszla to zaplacic , i teraz ciekawe czy oddadza mi czesc pieniedzy .

 

Wszystko oplacone elegancko zawsze bylo , potwierdzenie zwrotu karty tez mam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Rodzice podpisali umowę z cyfrą około rok temu na 25 miesięcy (ktoś tam chodził po domach i to proponował, a ponieważ i tak zakup jakiejś telewizji to w planach to się zgodzili), mają pakiet optimum z canal+ i multiroom. Oni się na tym mało znają więc poprosili mnie o pomoc. Dzwoniłem dzisiaj do cyfry w sprawie zamiany pakietu na niższy ale konsultantka powiedziała mi, że do końca umowy to jest niemożliwe, można jedynie zrezygnować z c+ i multiroom. O ile dobrze pamiętam około tydzień po podpisaniu umowy dzwoniłem do cyfry, chcąc się dowiedzieć co właściwie rodzice podpisali i m.in. pytałem o możliwość zmiany pakietów i dowiedziałem się, że w każdej chwili można to zrobić. Ktoś wie jak to w końcu jest? Kiedyś się dało a teraz nie? Z opłatami rodzice nie zalegają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karę 100zł powinni umorzyć. Dodatkowo powinna być naliczona kara 300zł za brak zwrotu sprzętu w terminie, więc możliwe, że miałeś 199zł kaucji i ona poszła na poczet dekodera, a Ciebie wzywają do uregulowania kary 300zł.

 

 

ddarekk, nie ma możliwości zejścia niżej, przez mulitroom. Poza tym musisz zobaczyć co dokładnie mówi aneks rabatowy, a szczególnie cześć informująca o zmianach pakietu.

Na 100% możesz sobie odłączać i podłączać różne opcje oraz zwiększyć pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Rodzice podpisali umowę z cyfrą około rok temu na 25 miesięcy (ktoś tam chodził po domach i to proponował, a ponieważ i tak zakup jakiejś telewizji to w planach to się zgodzili), mają pakiet optimum z canal+ i multiroom. Oni się na tym mało znają więc poprosili mnie o pomoc. Dzwoniłem dzisiaj do cyfry w sprawie zamiany pakietu na niższy ale konsultantka powiedziała mi, że do końca umowy to jest niemożliwe, [...]

Jeśli nie chcą obnizyć pakietu, to prawdopodobnie na przełomie roku pojawi się możliwość rozwiązania umowy z racji planowanego usunięcia z oferty Movie 24. Na pewno Twoi rodzice mają go ofercie, a jego usunięcie uprawnia do rozwiązania umowy bez ponoszenia konsekwencji. Jak Cyfra nie chce być elastyczna i zmniejszyć pakiet, to z pełnią satysfakcji może stracić klienta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ddarekk, nie ma możliwości zejścia niżej, przez mulitroom. Poza tym musisz zobaczyć co dokładnie mówi aneks rabatowy, a szczególnie cześć informująca o zmianach pakietu.

 

Przejrzałem umowę i według niej nie ma możliwości zejścia na niższy pakiet, a podobno gość który oferował rodzicom umowę twierdził, że "jak się rabat skończy to sobie można sobie wybrać co się chce oglądać, żeby płacić mniej", widocznie jakiś oszust. Inna sprawa, że w tym aneksie który wysyłali wiosną już jest zapis o możliwości zmian pakietów. Nie wiem co obowiązuje. Ma ktoś może gdzieś jakiś aktualny cennik tych ich pakietów? Bo na stronie C+ widzę tylko ceny dla nowych abonentów, np. tam optimum kosztuje 52 zł a rodzicom jak rabat 50% się skończy każą za ten sam pakiet bulić blisko 70zł.

 

Chyba rzeczywiście jedynym wyjściem jest rozwiązanie umowy, na szczęście rabat jest do końca listopada więc tylko w grudniu byłoby trzeba wyłączyć Canal +, ojciec jakoś bez polskiej ligi musi wytrzymać:). Tak, przy okazji, jak im zagrożę zerwaniem umowy to jest szansa na wynegocjowanie wtedy lepszych warunków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema , moze ktos mi pomoc , skonczyla mi sie umowa w czerwcu , mialem miesiac do oddania karty , oddalem 2-3 tygodnie pozniej bo zapomnialem i teraz niedawno przyszlo mi pismo z firmy scigajacej dlugi KRUK zeby zaplacic 300 zl , co mam zrobic ?

Tak jak już tu napisano 300pln, jest za nieterminowy zwrot sprzętu. Jeśli jeszcze tego nie zapłaciłeś, to jedyny sposób na uniknięcie tej kary to jest ..wznowienie umowy. Możesz wybrać choćby pakiet Start, bo całość takiej umowy to wartość 361pln. Więc niewiele więcej niż kara, a przynajmniej jakoś to wykorzystasz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odszukałem z przed 2 lat wzór oswiadczenia o rozwiązanie umowy z C+ , czy mozna go obecnie zastosować ?

>szczegółowe dane abonenta > Ja niżej podpisany "imie i nazwisko", OŚWIADCZAM ŻE NIE ZAMIERZAM KONTYNUOWAĆ UMOWY O ABONAMENT zawartej w dn. xx xx xxxx r., i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem ustalonego Okresu Minimalnego.

Dziękuję za współpracę. >Wysyłka listem poleconym za potwierdzeniem odbioru na adres głowny C+ al.gen Sikorskiego 9. 02-758 W-wa <

Dodam jeszcze że umowa zawarta była w połowie listopada 2009r na 2 lata, list zostanie wysałny na początku pażdziernika 2011r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mój tata skorzystał z oferty Cyfry Plus w ostatni czwartek. Podpisał umowę na pakiet Superpremium za 99 zł i do tego dekoder Pace PVR HD. No i w poniedziałek wyszła ta nowa oferta z PS3. Myślicie że jest jakakolwiek szansa żeby zmienić umowę i dostać PS3?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...