Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wtedy mówił dystrybutor to nie mógł wprowadzić do systemu zwrotu dekodera bo rzekomo nie upłynęło jeszcze 48 godzin od jego wynajęcia.

 

ps.Jestem przekonany, że w moim przypadku opłata za dzierżawę nie została naliczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin87, poczytaj trochę forum. Nowi dostają 29zł + 99zł za aktywację. Czyli 128zł. Sam przy przedłużeniu możesz dostać za taką cenę.

Poza tym analogicznie w telefonii komórkowej, spróbuj w trakcie trwania umowy zakupić telefon za 1zł, jak już to zaproponują Ci nową umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie przedłużasz umowy kupujesz za 198 zł, nie przedłużasz ale masz Multiroom kupujesz za 149 zł, przedłużasz umowę kupujesz za 129 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie, to jest jedyny dekoder HD na własność w ofercie C+ :D Nie ma i nie są planowane nowe dekodery z DVB-T :D

 

Jedyny dekoder z DVB-T to Pace PVR HD ale tylko na wynajem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostaliście już nowe regulaminy odnośnie Multipakietu ?

na szybko wynika, że dalej abo będzie wynosił 39zł (jeśli się myle poprawcie mnie)

tyle, ze wynajem za dekoder SD 10zł ale przecież jak mam sagema za 1zł na własność to chyba mnie to nie dotyczy.

mogę więc wypowiedzieć umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasz149, regulamin jest ogólny. Jeżeli byś dzierżawił dekoder to opłatę dalej miałbyś za 10zł. Jeżeli masz na własność i zapłaciłeś za niego 1zł to jakim cudem nagle ktoś ma od Ciebie zarządać pieniędzy za najem dekodera który masz na własność. Pomyśl trochę.

 

Dostałeś coś poza tym regulamiem, jakiś list wyjaśniający co i jak się zmienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie racja...

regulamin jest zatytuowany "Regulamin umowy o abonament Multipakiet" info, że ceny obowiązujące od 1 lipca:

 

Multipakiet: 39zł

Premium: 68zł

i opcje dodatkowe HD od 6 do 10zł

tylko ciekawi mnie czy mam podstawę, żeby rozwiązać tę umowę jeśli moja miesięczna opłata się nie zmienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam umowę z cyfrą od grudnia zeszłego roku. Brałem wtedy 2 dekodery sd na własność. Kupiłem właśnie sobie telewizor nowy, wiec chce uruchomić kanały hd. Czy mogę teraz zajść do punktu sprzedaży a oni mi dadzą dekoder hd? Chce wziąć z dyskiem chyba paca pvr500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczuszka, Marcin24 chce dobrać do istniejącej już umowy dekoder PVR, więc dostanie w standardzie, 20zł/miesiąc. Poza tym cena 10zł i 15zł nie jest uzależniona od tego na jak długo, a jaki pakiet jest załączony. Odsyłam do ulotek promocyjnych lub na stronę Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...