Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz co najmniej miesiąc przed końcem umowy wysłać wypowiedzenie umowy. Inaczej przedłuży się ona na warunkach standardowych już z okresem wypowiedzenia wynoszącym 3 miesiace. A jeżeli już wypowiedzenie wysłałeś to oddaj kartę (ew. dekoder, jeśli masz wypożyczony od Cyfry+) i weź potwierdzenie zwrotu i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście kartę (ew. dekoder) oddaj jak ci odłączą sygnał po zakończeniu umowy, nie wcześniej. Nie napisałem tego w moim poprzednim poście, ale chyba to oczywiste :wink:

 

I jeszcze chciałbym się upewnić odnośnie mojego pytania co do zmiany pakietu. Przeczytałem regulamin umowy o abonament i tam opłata za zmianę pakietu (pakietowa opłata aktywacyjna) to 59 zł- i nie jest tam napisane, że to tylko przy zmianie na pakiet Start. Ale mam nadzieję, że to nie ma zastosowania w praktyce i za zmianę pakietu na niższy (np. Optimum HD na Kompakt) płaci się rzeczywiście 10 zł. I jeszcze do kiedy trzeba zadzwonić do Cyfry+ i poinformować o takiej zmianie???? Jeżeli np. od października chcę już korzystać z pakietu Kompakt zamiast Optimum HD, to muszę poinformować Cyfrę we wrześniu, do połowy września czy jakoś wcześniej????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie jest również napisane, że zmiana pakietu odbywa się niedlugo po wydaniu dyspozycji aktywacji - nie pisze, że od nowego okresu rozliczeniowego ( miesiąca ) . Ale to chyba ma zastosowanie tylko przy zmianie pakietu z niższego na wyższy, bo odwrotnie to byłoby bez sensu, jakby ktoś miał płacić za droższy pakiet, który mu wyłączają któregoś dnia ostatniego miesiąca w którym z niego korzysta?????? I jeszcze jest napisane, że zmiany pakietu można dokonać kiedy nie korzysta się z żadnych promocji. Ale jak jest np. rabat na pakiet do października włącznie ( i przez okres rabatowania korzysta się z wyższego pakietu po czym chce się zejść na niższy ) to można zejść na ten niższy pakiet jeszcze w październiku, aby już w pierwszym miesiącu normalnej stawki płacić za ten mniejszy pakiet????? Czy też ten październik liczy się jeszcze jako miesiąc promocyjny i pakiet mogę zmienić dopiero w kolejnym miesiącu ( listopadzie ) ze skutkiem wykonania na 1 grudnia ( czyli wtedy musiałbym płacić jeden miesiąc normalnej stawki za wyższy pakiet )????? Czy ktoś może na odpowiedzi na te pytania???? Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli obecnie posiadasz umowę to niestety cena wynosi 249zł. 99zł + 99zł aktywacja dotyczy osób, które podpisują nową umowę.

A jaki masz drugi dekoder do multiroomu? Jeżeli własny to spróbuj się dowiedzieć czy możesz dokupić drugi dekoder do multiroomu. Wtedy cena wynosi 198zł.

Zakupisz nowy dekoder, a swój oddasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam takie pytanie. Obecnie mam umowe ktora trwa dopiero pol roku na Kompakt plus Canal+ i Orange Sport. Czy jesli teraz zmodyfikuje swoj pakiet i przejde na wyzszy czyli Optimum to czy termin umowy zostaje bez zmian czy ulega przedluzeniu?? I druga sprawa czy przechodzac na wyzszy pakiet jest mozliwosc uzyskania jakis rabatow??

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można tak zrobić, że podpisuję umowę na Optimum, C+HD i Multiroom, a dwa-trzy dni po podpisaniu umowy dzwonię do Cyfry+ i podłączam Eurosport HD? Pojedyncze kanały HD nie są oferowane przy podpisaniu nowej umowy w APS-ie, ale czy można je zamówić przez infolinię w kilka dni po podpisaniu umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...