Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli z tego co napisałeś umowa wygląda tak podpisana na okres 18 miesięcy i przez cały okres umowy pakiet Prestiżowy HD+ za kwotę 119,90 zł oraz dekoder Pace PVR HD przez 6 miesięcy bezpłatne użytkowanie a przez resztę czasu, czyli 12 miesięcy opłata 10 zł na miesiąc. Taka umowa jest realne ? czy raczej marne szanse ? mnie taka odpowiada w 101 % :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie warunki są dla nowych abonentów, Cyfra je podaje na swojej stronie. Czy Tobie uda się je wynegocjować jako przedłużenie umowy to juz inna broszka. Może być ciężko, ale można spróbować. A jesli się nie uda, to tak jak napisałem - wypowiedziec umowę, podpisać nową na kogoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok odnośnie jeszcze mojego TV CRT Sony Vega 29 na jakim kablu będzie podłączony z tym Pace PVR HD ? obecny dekoder SD mam na Euro-Złącze , bo skoro da się odbierać kanały HD na TV CRT przez te 3-4 miesiące do czasu zmiany TV na LCD to fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumie, że ten mój tymczasowo CRT TV Sony Wega 29 będzie odbierał kanały HD jednak nie aż tak super jak na TV LCD z Full HD ?

 

Na pewno nie tak dobrze jak na LCD-ku :) Ja tez mam Pace podłaczonego do CRT (też jestem przed wymianą telewizora) i mam wrażenie, że kanały HD wyglądają na nim gorzej niż analogiczne kanały SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką sytuację, posiadam umowę "Cyfra powrót +" - pakiet prestiżowy, okres minimalny jest do 31.07.2010, natomiast prestiżowy był na okres promocyjny 11 miesięcy (maj będzie ostatnim z promocji). Chciałem zapytać na ile wcześniej muszę zgłosić obniżenie pakietu aby przez te 2 miesiące bez promocji nie płacić za prestiżowy pełnej opłaty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie, (jeśli chcesz dalej być abenentem Cyfry) może da się w maju wynegocjować jakieś logiczne warunki przedłużenia. Wówczas istnieje możliwość, że od czerwca płaciłbyś już po nowej stawce, a te dwa pełnopłatne miesiące przesunęłyby się na koniec kolejnego aneksu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem.Podpisałem umowę C+ w promocji z telewizorem i opcją MULTI ROOM.Z uwagi na brak multiroomów dostałem w użytkowanie dwie karty i miałem oczekiwać na pismo w sprawie wymiany kart.Pismo przyszło w miesiącu lutym i określało punkt , oraz datę ostateczną na wymianę kart na multiroom.Pojechałem w terminie ,ale niestety wszystkie multiroomy zostały rozdane klientom-miałem czekać.W miesiącu kwietniu dostałem smsa , że druga karta zostaje mi odłączona i tak się stało 26 kwietnia.Złożyłem reklamację , ale mam oczekiwać 30 dni,a telewizji na drugim telewizorze nie mogę oglądać!!!!!!!-co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie? W umowie z Cyfrą+ mam 5xHD za darmo przez okres jej trwania. Jeżeli teraz od maja w miejsce dotychczasowej opcji 5xHD CYFRA+ wprowadza nową opcję HD Mix , to czy będę miał HD Mix za darmo ,czy zostawią mi tak jak do tej pory ,czyli 5xHD ? Z tego co zrozumiałem nie będzie już 5xHD.

Może ktoś zna temat i wie jak to będzie to proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie czy np jak nie mam cinemax to mogę to jakoś wyłączyć żeby dekoder mi nie pokazywał wogóle tego kanału bo denerwuje mnie to gdy przełączam się do jest ciemny ekran po czym gdy mam uprawnienia do innego kanału trzeba czekać trochę dłużej dodam, że dekoder mam Sagem SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...