Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

 

Jestem abonentem cyfry+ od 24,04,2009r i umowa była od 01,12,2011r na czas nieokreślony i na umowie było zadłużenie 255zł i umowa z dniem 1 lipca 2012r została rozwiązana więc żeby wznowić umowę był wysłany do cyfry+ wniosek z prośbą rozłożenia na raty i wznowienia umowy ale cyfra+ nie rozłożyła na raty i dostałem odpowiedz na wniosek że nie ma możliwości rozłożenie na raty i że wznowienie umowy będzie możliwość po zapłaceniu zadłużenia 255zł i i został zapłacone 15,10,2012r

i po spłaceniu zadłużenia wysłałem email do cyfry+ iż chcę wznowić umowę dostałam odpowiedz żebym podał datę kiedy mają zemną się skontaktować celu wznowienia umowy więc podałem datę i nikt się nie kontaktował od nich więc ja do nich zdzwoniłem 11,12,2012r w celu wznowienia umowy i dostałe propozycje ale chciałem się jeszcze zastanowić jaki pakiet wybrać i spytałem konsultantki czy będzie można wznowić umowa pod koniec grudnia dostałem odpowiedzi na pytanie że można wznowić umowę w każdej chwili tylko zawrze są naliczane odsetki więc zadzwoniłem ponownie do nich w celu wznowienia umowy 28 grudnia2012r i zostałem po informowany że nie mam już możliwości wznowienia umowy w wznowienie umowy było możliwe do dnia 21 grudnia 2012r

 

więc może ktoś wie z Formowicz co zrobić jak napisać do nich wniosek z prośbą wznowienia umowy

 

Z góry dziękuje za pomoc i Przepraszam za tak długi post

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wziąłem sama kartę C+ i dostaje rachunki w formie listowej czy jak z rezygnuje z otrzymywania rachunków w formie papierowe,j a zaznaczę w opcjach że chcę otrzymywać e-rachunki to można liczyć na jakieś fanty ze strony C+? Czy dać sobie spokój z tą zabawą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo cyfra może księgować zapłatę rachunku za pomocą e-przelewu?

Puściłem znajomemu e-przelew w środę po południu i do dnia dzisiejszego na jego koncie go nie odnotowano.

Zawsze do tej pory jak puszczałem jakiekolwiek e-przelewy to najdalej po kilkunastu minutach kasa była u odbiorcy a w cyfrze 4 dni i nic.

Czy ta usługa w cyfrze w ogóle działa czy tylko tak od picu ją mają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry nie wiem co mam robić pomóżcie w piątek otrzymałem rachunki do zapłaty myślałem że dostanę zawału po otwarciu za styczeń ok jak zawsze 57 złotych natomiast już za luty 107złotych!!!!!dzwoniłem do cyfry i powiedziałem o pomyłce to mówił facet że to tak już będzie tyle bo koniec umowy dobiega.Jednak dlaczego mam płacic za luty skoro jeszcze nie ogladałem cyfry w lutym dla mnie to mega kwota za telewizje i nie chcę płacić tego nowej umowy na stałe również nie chcę aby nie wiązać się bo nie wiem jak z pracą bedzie jest kryzys stracę prace i z czego opłace rachunek.Kombinowałem aby wysłac wypowiedzenie umowy ale gościu mówił że obowiazuje okres nie pamietam ile miesiąc chyba i wtedy za luty jeszcze zapłacę;/ co robić czy nie da sie kontynuować tej umowy na obecnych warunkach bez przedłuzania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...