Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam ,mam taki problem, mialem stary dekoder pace sd, od 2007, potem przeszedlem na hd, zapominajac io starym dekoderze ktory byl na wynajem, i teraz ten dekoder mi sie przy przeprowadce zgobil, i teraz nastepujace pytanie - jaka kare cyfra mi nalozy za nieoddanie tego dekodera??z gory dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"wczoraj mialem rozmowe o przedluzenie, i mi konsultantka powiedziala to samo 200 zl za brak dekodera sd,...ale dopoki jestem z cyfra kary placic nie musze bo mam swoj dekoder sagemcoma hd, a tamten niby caly czas wynajmuje...przedluzylem na kolejny rok, bd sie martwic co dalej za 12 miesiecy:D"

 

@kamil8962

 

standardowa cena wynajmu dekodera sd to 10zł. Moze sie okazać, że ty cały czas płacisz za wynajem tego dekodera, proponuje upewnić się, a jeśli okaże sie ze faktycznie miesiąc w miesiąc placisz cyfrze 10zl za dekoder ktorego i tak juz nie odnajdziesz lepiej bedzie zaplacic tą karę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

dnia 31.01.2013 kończy mi się umowa z Cyfrą..jako, że w domu chcielibyśmy zminimalizować wydatki i wziąć telewizję, internet i telefon od jednego dostawcy chcę zrezygnować z umowy. Czytałam gdzieś, że wypowiedzenie trzeba wysłać 3 miesiące wcześniej więc nie wiem czy się nie spóźniłam... :( Czy w tym wypadku rozwiążą mi dopiero umowę w lutym i za luty będę płaciła normalny abonament bez zniżek ? Aktualnie płacę 54zł za pakiet optimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie. Umowa z C+ kończy mi się 31 listopada. Tydzień temu do domu zadzwonił przedstawiciel i zaproponował jej przedłużenie. Mój tata - on rozmawiał przez tel i na niego jest umowa - zgodził się. I teraz pytanie. Czy pomimo tego jest jeszcze możliwe zerwanie umowy poprzez wysłanie im wypowiedzenia do dnia 31 listopada ? Na infolinii powiedzieli, że nie. Prawda czy blefują ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...