Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam prośbę o pomoc w zrozumieniu sytuacji. Okres minimalny kończy mi się 31 października 2012 r. wówczas chciałem zakończyć współpracę z Cyfrą +, jednakże dziś otrzymałem pismo o zmianie abonamentu, która wchodzi 1.112012 r. Po zakończeniu mojego okresu minimalnego. Na dole pisma jest napisane, że mogę wypowiedzieć umowę w ciągu 14 dni od otrzymania pisma, tak więc nie muszę czekać do końca okresu minimalnego, tylko mogę wypowiedzieć umowę w związku z nie akceptacją podwyżki, już w dniu dzisiejszym?

 

Dobrze rozumiem?

 

lmk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestanie obowiązywać z dniem końca okresu podstawowego.

Nie musisz na nic się powoływać, nie trzeba podawać powodu jeśli kończysz umowę np. wraz z końcem okresu podstawowego.

Pismo, które otrzymałeś odnosi się do późniejszego okresu, po 31 października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za miesiąc kończy mi się umowa. Teraz dowiedziałem się że mój dekoder który dostałem 4 lata temu podpisując umowę jest wynajęty (Strong SRT 6880 za 1 zł) i muszę go oddać, miesięcznie nic za niego nie płacę, prócz tego mam multiroom więc muszę oddać 2 karty ale 2 dekoder który także dostałem za 1 zł nie jest nawet w systemie Cyfry. Mój problem polega na tym że pilot od Stronga ma pęknięta klapkę i szwankuje jak to 4 letni pilot który obsługiwały dzieci. Pytanie, jaka jest kara za uszkodzony mechanicznie pilot oraz co dokładnie należy oddać z dekoderem? Pudełka i instrukcji już nie mam. Czy muszę oddać także drugi dekoder którego nie ma w systemie? Czy sprzęt można oddać w każdym punkcie gdzie jest sprzedawana Cyfra+?

Dziękuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdajesz w dowolnym punkcie C+ oznaczonym (na http://www.cyfraplus.pl) jako "wymiana sprzętu" :-)

 

Za brak klapki w pilocie SD nic nie zapłacisz, oddajesz tylko dekoder wynajmowany wraz z pilotem, kablem zasilającym i euro, pudełka nikt od Ciebie nie bedzie chciał, egzemplarz który kupiłeś zostaje u Ciebie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

powiedzcie mi taka rzecz przedluzalem umowe z cyfra w lipcu ... ugadane bylo ze dostaje superpremium za 99 zeta i dekoder za darmo, zona oplacila sierpien w cenie 119 zlotych i teraz oplacala wrzesien w tej samej cenie ale ja sie pytam czemu placi 119 zlotych jak mielismy placic 99. wszedlem na 190 i jest uwzglednione oplata za dekoder 20 zeta ktory ma byc za darmo.... co moge zrobic w tej sytuacji bo juz nie mam sil do polityki tej firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus nie siej fermentu. W każdej chwili możesz podmienić dekoder nawet będący własnością na dekoder dzierżawiony np PACE PVR jedynie co musisz spełnić to posiadać jakiś pakiet HD. Jest to jednak nieopłacalne bo wtedy za dzierżawę dekodera Cyfra zazwyczaj pobiera pełną opłatę zgodnie z cennikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...