Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie - komuś też bez jakiegokolwiek info podnieśli opłatę za dzierżawę PACE PVR z 10 do 20 zł?

Właśnie zajrzałem do ICA i mi też podnieśli do 20 zł. Widzę że jest inny wygląd strony ICA więc może to chwilowe problemy techniczne i stąd ta podwyżka, trzeba poczekać kilka dni a jak nie to zadzwonię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Mam pytanie. Czytałem gdzieś, że są problemy z przedłużaniem umów w C+. Czy to prawda ?? Moja umowa kończy się w kwietniu a chciałbym zostać z C+ (no i nie mogę już złożyć wypowiedzenia, którego i tak nie chciałem składać) i dopiero gdy przekona mnie do siebie nC+ to dołączyć do nowej platformy.

Kolejne pytanie (żółtodzioba) to przy przedłużaniu umowy mogę liczyć na jakieś zniżki czy jakieś dodatkowe kanały ? Wystarczy się zapytać konsultanta czy jak ?

I ostatnie pytanie. Co z tą LM ? Bo wyczytałem, że niektórzy abonenci C+ już mają nsport (i dostali go przy przedłużeniu umowy). Jak to załatwić ??

Wiem, jestem totalnym żółtodziobem ale proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 1 kwietnia kończy mi się umowa 12 miesięczna. Nie złożyłem żadnego wypowiedzenia. Co się stanie 1 kwietnia? czy mogę złożyć wypowiedzenie aby z 1 maja zrezygnować z umowy? czy automatycznie po zakończeniu umowy, umowa się przedłuża o jakiś okres?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz wypowiedzenie w marcu, więc umowa zostanie rozwiązana z końcem kwietnia (jeden miesiąc wypowiedzenia) lub wynegocjujesz nowe (lepsze warunki?)

 

@Kall umowa kończy Ci się z końcem kwietnia (w C+ zawsze trwają do końca miesiąca) pisz wypowiedzenie i negocjuj nowe warunki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowy kończą się na koniec miesiąca.Pierwszy niepełny miesiąc jest bezpłatny.Jeżeli nie wyślesz wypowiedzenia to wpadasz w zwykłe dużo droższe opłaty,ale zbliża się fuzja N i C+ i tu mogą ci wyskoczyć z jakąś "extra promocją", abyś przeszedł do nowej platformy na nowych warunkach.Ja wysłałbym wypowiedzenie, bo miałbym jakiś powód do negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem przedłużyłem umowę w lutym i miało nie być opłaty za multiroom chyba że wymienię dekoder na PVR, dzisiaj patrzeba na rachunek i opłata za MR jest pobierana, napisałem reklamację i będe czekał miał ktoś z Was taka sytuację? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...